Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

13 mar 2008, 23:46

barbapuppa pisze:no dziewczyny, to będziecie miały przygotowań, serdecznie współczuję
nie dość, że się będziecie denerwować z powodu dzieciaków, to jeszcze cała ta krzątanina z rodzinką...
a tak przy okazji jak teraz jest, czy dzieci mają jednakowe stroje, czy decydują rodzice?
No może przez ten stres chociaż trochę schudnę :ico_oczko: To byłby jedyny plus tego wszystkiego :-D :-D
Basiu ,nie wiem jak u Madzi ,ale u nas w Stalowej wszystkie dzieci maja byc ubrane tak samo ,tzn:dziewczynki takie same sukienki ,wianuszki,chłopcy takie same alby :ico_haha_02: :ico_haha_02: W sumie jestem jak najbardziej ZA ,bo nie ma rewii mody :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

14 mar 2008, 01:22

dobry wieczor kobietki :-)



widze interesujące tematy hoooo hooo ,komunie sie szykują :ico_brawa_01:

:ico_olaboga: ale to straszny stres ,sama 2 przezyłam to wiem ta bieganina najgorsza tydzien wczesniej obawa czy se poradzimy ze wszystkim ,wspóczuje wam dla mnie to była kaplica , bo musiałam sama wszystko przygotowywac ,zakupy ,gotowanie ,dopilnowanie dzieciaka zeby o próbach nie zapomniał :ico_olaboga:I jeszcze szkoła dochodziła i związane z nią obowiązki :ico_olaboga: , jak impreza na chacie to dodatkowy stres czy ze wszyskim zdąrzymy ,ja to musiałam sama mąż w zasadzie na gotowe przyjezdzał 2 dni przedi zaraz jechał na drugi dzien kipisz taki ,ze hej ,ale jakos przezylismy ..... teraz to dopiero za pare lat :ico_oczko: ufff

DOBRANOC

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

14 mar 2008, 09:23

Hej Beatris-zagladaj tu częściej ,bo na tym roczniku w sumie to tylko ja i Barbapuppa piszemy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Chyba inne kobietki nie mają weny :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Jeżeli chodzi o Komunię ,to ja wynajęłam sale ,bo mam dużo gości i naprawde nie miałabym ich gdzie pomieścić :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Beatris to Cie podziwiam ,bo ja nie wiem czy sama dałabym rady ,ja to panikara straszna jestem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

14 mar 2008, 09:49

witam :-)


no OK dziewczynki postaram sie wpadac cześciej ,bo chodzi o to ,ze ja jestem codziennie , no ale zapominam o tym wątku :ico_wstydzioch: za co :ico_sorki: mało na niego wchodze nawet czytac i dlatego mi sie jeszcze nie udzielił ,moja Mela znowu chora ehhh.... szkoda gadac zarazona oczywiście od chłopaków :ico_zly: bo jak nie jeden to drugi sie przeziebi ,a ganiam ich ciągle ubierajcie sie i nie szalejcie gdy tak zimno na dworze ,juz nie mam sił :ico_olaboga: ,oni jak byli mali bardzo zadko mieli przeziębienie wogóle nie chorowali no bo dbałam jak mogłam ,ale tylko poszli do przedszkola tzn do zerówki to sie urwało ciagle od kogoś łapali no mówie wam czeski filmmmm :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

14 mar 2008, 12:22

Dora1 pisze:.A Daniel pozdawał wszystko ??Bo mojej Kasi zostało jeszcze ;Anioł Pański zwiastował... i przygotowanie do spowiedz

Danielowi jeszcze sporo pytan zostalo ma zaleglosci przez 3 tygodniowa nieobecnosc ale mam nadzieje ze nadgoni :-D z niego zdolny chlopak tylko mu sie nie chce uczyc :ico_olaboga:
a komunie robie w domu jakos to do mnie narazie nie dociera :ico_szoking: a to juz niedlugo
Dora1 pisze:w Stalowej wszystkie dzieci maja byc ubrane tak samo ,tzn:dziewczynki takie same sukienki ,wianuszki,chłopcy takie same alby :ico_haha_02: :ico_haha_02: W sumie jestem jak najbardziej ZA ,bo nie ma rewii mody :ico_haha_02:

u nas i chlopcy i dziewczynki maja alby tylko inne kolory sznurow maja ja tez jestem za
przezyjemy jakos musimy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

15 mar 2008, 09:01

Magda75 ,pewnie ,że da Daniel da rade ,to nie wiesz ,że rocznik 1999 to bardzo mądre dzieciaczki :ico_haha_02: :ico_haha_02: Bardzo ładne zdjecie w podpisie i bardzo ładne dzieci :ico_haha_02: :ico_haha_02: A Gabrysia to taka trzpiotka z buzi :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Jeżeli chodzi o Komunie to ja to odczuwam ,może dlatego ,że w tym siedzę.Wczoraj mielismy zebranie ,wybieralismy dla ksiedza prezent,rozmawialismy o przystrojeniu ołtarza na Komunię ,musiałam zapłacic za wianuszki dziewczynkom z klasy Kasi ,tak więc pomału to wszystko do mnie dociera :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Beatris75 ,zdrówka ,zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla córeczki ,dla synów też :-) :-) :-) Ja powiem ,że u mnie w tym roku jakos spokojnie z tymi chorobami .Kasieńka była chyba tylko od poczatku roku szkolnego raz chora na zapalenie oskrzeli i tak mam spokój -tfu,tfu -aby nie zapeszyć :-) :-) :-) Z Bartoszem byłam miesiąc temu w szpitalu bo miał rotawirusa .Myślałam ,że ją też weźmie ,ale nie było wszystko oki i oby tak dalej :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

15 mar 2008, 12:50

Dora1 pisze:A Gabrysia to taka trzpiotka z buzi :ico_haha_02: :ico_haha_02:


oj tak psote ma w oczach :-D i tylko mysli jak cos spsocic
dzieki Dora1, Twoje dzieciaczki tez ladniusie :ico_oczko:

u nas jeszcze nic sie nie dzieje ,komunia tuz tuz a tu nawet spotkan organizacyjnych nie ma :-D

Beatris75,zdroweczka dla dzieciaczkow:ico_oczko: :ico_oczko:
milego weekendu kochane :-)

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

16 mar 2008, 09:59

hej oktawian ma katar i kaszel :ico_olaboga: cało nocka nie przespana basia ja podziwiam cie masz dwoje małych dzieci i jak ci sie rozchoruja i placza jestes cierpliwa ja juz chyba jestem za stara :ico_oczko: nerwy mi wysiadaj ryczy i sam niewiem czemu tak było w tej nocy wiem moj maz poszedł do niego o go uspokojił na godzine potem znowu ryczy wiec dałam u lek przeciw bólowy i zasnoł :-)

Awatar użytkownika
Ania1975
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 23 lip 2007, 09:19

16 mar 2008, 10:32

hej, dawno mnie tu nie było :-)
Julita zdrówka dla Oktawiana

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

16 mar 2008, 12:40

Ania1975 pisze:hej, dawno mnie tu nie było :-)
Julita zdrówka dla Oktawiana
witaj ania :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość