Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

16 gru 2008, 16:47

Asia, toż Ty nasza jak nic, a nam chodziło o cięzarne grudniówki. Za tą przybłędę to masz :wpale: a masz, a masz .... :ico_oczko: :ico_nienie:
A co do kąpieli, moja kuzynka kąpie swoje córcie co drugi dzień, chyba, że jakaś "awaria" w międzyczasie. Dziewczynki to istne aniołki i swój rytuał dzienny tez mają mimo, że codziennie nie kąpane.
Ja raczej będę kąpać codziennie, bo sama na własne oczy przekonałam się jak to świetnie działa na przykładzie Antosia u Asiki.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

16 gru 2008, 16:49

Anake- też się usmiałam z tych 4 nóżek i rączek, ja wiem ze od nadmiaru głowa nie boli ale to może ciut dużo, co :-D :-D :-D
Człowiek czyta te wszystkie rady i tutaj i w gazetach, w TV same mądrości też głoszą a jak potem przychodzi co do czego to i tak po swojemu robi. Kuzynka zawsze mówiła że nie będzie lulała i nosiła swojego dziecka do snu, a wczoraj skarżyła mi się że tylko z małym na rękach biega bo jak nie to ryk. Ja koduje te wszystkie rady, a ile z nich uda mi się zastosować to zobaczymy :-)

[ Dodano: 2008-12-16, 15:50 ]
5 dni mi do terminu pozostało :ico_szoking: No cóż jeszcze niedawno było 50... No to ciacho na tę okazję :ico_tort:

[ Dodano: 2008-12-16, 15:53 ]
Ja też myślę że będę kąpała codziennie. Tzn mam nadzieje że uda mi się sprawić żeby to był M. obowiązek. On jest mało w domu a tak będzie miał swój udział w opiece nad maleństwem

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

16 gru 2008, 16:53

Tosia, masz rację, można wiele mówić i się zarzekać, że coś się będzie robić a czegoś nie a i tak zycie wszystko zweryfikuje.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

16 gru 2008, 16:58

Dobra ja sie odmeldowuje bo musze zbierać się na angielski - bllllleeeeeee nie chce mi sie. Do wieczorka

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

16 gru 2008, 17:00

Ja też z chęcią bedę was nawiedzać :-D Bo macie tak miło i sympatycznie na wątku :ico_oczko:

tosia pisze:Ja też myślę że będę kąpała codziennie. Tzn mam nadzieje że uda mi się sprawić żeby to był M. obowiązek. On jest mało w domu a tak będzie miał swój udział w opiece nad maleństwem


Świetny pomysł :ico_brawa_01: Ja zrobiłam ten błąd i teraz żeby mój męzo coś zrobił przy małej to musze go szturchnąć bo mi mówi że On nie jest od domyslania się że mam mu powiedzieć co i jak... eszz przy drugim nie zrobię tego błędu będzie dmuchał chuchał szorował pucował od początku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

16 gru 2008, 17:02

Kinga_łódź pisze:Ja też z chęcią bedę was nawiedzać Bo macie tak miło i sympatycznie na wątku

Kinga, nawiedzaj jak najczęsciej.... :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-12-16, 16:05 ]
Kinga, a gdzie pomieszkujesz w Anglii o ile mozna zapytać? Ja wróciłam do Polski na stałe w kwietniu, 3 dni po powrocie dowiedziałam się, że jestem w ciąży, czyli Bartuś poczęty jeszcze w Anglii....mam sentyment do miejsc, kóre tam zostawiłam.

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

16 gru 2008, 17:22

no widzicie tyle ze to nie jest tak ze to ja sobie z lenistwa z tym kapaniem corke urodzana w polsce kapalam codziennie i czapka obowiazkowo a tuu nie dosc ze noworodki nie nosza czapek i sa zdrowe to kapiele wrecz zakazane codzienne ze wzgledu nie ze dziecko sie nie brudzi tylko ze zmywa sie wszelkie bakterie na ktore dziecko sie uodparnia wiec z tad tak u mnie chcialam sprubowac tych tutejszych madrosci np w szpitalu tu nie kapia noworodkow z krwi tylko wycieraja i ile jestes w sz[pitalu masz takie nowonarodzone dziecko jeszcze z krwia we wlosach...to i tak podobno kapie mala za czesto ale musze bo jak ulewa to pozniej smierdzi :-D

[ Dodano: 2008-12-16, 17:23 ]
ananke a co do tego nadmiaru to ja ciaze stresowo przeszlam bo od strony mojej mamy radzily sie dzieci z brakiem palca albo nadmiarem jak odetchnelam ze mala ma tyle ile powinna wszystkiego wiec sie tak nie zapedzaj :-D

[ Dodano: 2008-12-16, 17:24 ]
asika a ty sie nie martw mili goscie z dobrymi radami zawszemile widziani no chyba ze dasz nam w kosc to cie wypedzimy hehehe poki co to ci nie grozi

[ Dodano: 2008-12-16, 17:27 ]
wiecie co wlazlam na marcowki i tam tylko o zmarlych normalnie ostatnio wokol tylko smierc i juz nawet nie ciesza mnie te mile rzeczy jak narodziny jak tych zlych tyle w kolo tyle co otrzasnelam sie ze smiercia mojego sasiada i przyjaciela taki fajny 30 latek dwa tygodnie i w dole lezy teraz malenstwo grudniowe i jak tu szlak ma nie trafic no i gdzie nie spojrzysz to smierc no mnie juz chyba lez brakuje

[ Dodano: 2008-12-16, 17:28 ]
wiecie co zauwazylam ze jak juz siade to co sie w tych postach nadukam a jak skladu nie maja to gllowa boli ale ze mnie gadula haha i jak zmieniam szybko tematy

[ Dodano: 2008-12-16, 17:30 ]
ale wytlumacze sie tym ze za duzo sie ostatnio dzieje a tyle przedemna w tym miesiacu te gratulacje i swieta ze nie wspomne o pozadkach a w styczniu mysle o przeprowadzcce na wieksze w koncu bo juz sie z niczym nie mieszcze a tu zacznie tylko przybywac i gdzie ja to poupycham jak juz nawet zabawki mam pod luzkiem

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

16 gru 2008, 17:34

Ja Tymonka nie kąpie codziennie. Na początku tak się staraliśmy ale później stwierdziliśmy że co drugi dzień wystarczy. No ale wiadomo w praniu to różnie wychodzi. Ale dzieci się zmieniają. Tymon wstawał 6-7 teraz około 8. Pobudki w nocy też były o różnych godzinach a najbardziej to mu się poprzestawiało jak zmienili czas :ico_olaboga: noa le już wróciliśmy do normy.

Nie ciężaróki zapraszamy, piszcie jak najwięcej kochane. Dobre rady zawsze mile widziane.
A ja na obiad zapiekanka makaronowa. CZekam na meża bo trzeba wziać się za porządki. No bo babcia będzie wieczorem :ico_oczko:

Moja przyjaciółka wyjeżdża jutro rano do Hiszpanii i wróci dopiero w niedzielę. Zabroniła mi rodzić w tym czasie ale wolałabym jej nie posłuchać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

16 gru 2008, 18:52

wykapalam mala zeby sprawdzic czy to kapiel ja pobudza i ni spi ..jak narazie oczy jak dwa zetony czasami wytrzeszcz
nie wiem gdzie wsadzilam aparat bo bym wam pokazala jak moje piskle teraz wyglada

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 gru 2008, 19:00

hej hej :-)

ja się melduję przed obiadkiem, bo potem dopiero zajrzę wieczorkiem.... wymyśliłam sobie, żeby chłopakom gar zupy nagotować jakby mnie zwinęli juz jutro :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość