Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 gru 2008, 12:08

no to się odezwę ;)

Barbara gratuluję domniemanego synusia :ico_brawa_01:

Evikk to już tuż tuż :ico_haha_02:

U nas niestety z kaszlem duuużo gorzej, a w katarze niemal się Kubuś topi. Dziś nie spaliśmy wcale, bo bida nie mogł odychać i strasnzie płakał. Duzo prościej by było jakby chciał spać bez smoka, bo wtedy mógłby oddychac ustami, ale jak nie ma smoka to wyjje za smokiem, a jak ma smoka to wyje, bo nie moze oddychać :ico_olaboga: nałogowiec! w sumie go rozumiem, bo tez poddenerwowany ta choroba jest.
Na szczęście gorączka po bańkach spadla do 37. Jutro idziemy na kontrole

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

17 gru 2008, 12:42

hej kochane u nas znowu choroba ja mam już dość Dominika non stop choruję :ico_olaboga: podczas mojej nieobecności na forum Dominika dostała pleśniawek na jezyku i na buzi dostała antybiotyk i przeszło a w poniedziałek przy zmianie pieluchy zobaczyłam krostki na jej wargach sromowych i do lekarza a pani doktor oznajmiła nas że to grzyby :ico_olaboga: i przy każdej zmianie pieluchy smarujemy maścią jest już lepiej ale co z tego jak od wczoraj ma katar i ma zajady na ustach jest osłabiona po 2 tygodnowej biegunce którą miała wcześniej.Podaje jej multisanostol.W pracy krzywo na mnie patrzą bo ja jestem non stop na zwolnieniu,ale niech stare babska pomyślą ze kiedyś też miały małe dzieci. :ico_haha_01: U mnie same zle rzeczy w niedziele w nocy zmarła moja babcia w wieku 84 lat w czwarek idę na pogrzeb :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 gru 2008, 12:52

myszka, bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

17 gru 2008, 21:49

myszka trzymaj się dzielnie, Dominisi szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

kilolek z tym katarem to jest makabra, a najgorze sie dziecko męczy w nocy.

agnieś podziwiam Cię za ranny spacerek, ja to bym chyba już nie poszła, ale my mamy 30 min do przedszkola więc do pracy bym nie zdążyła.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 gru 2008, 00:12

zaczelam sie uczyc. Zaraz po swietach mam do oddanie dwie prace, zaliczenie i egzamin. Co gorsza egzamin z historii pisemny jest strasznie prosty, a ustny juz nieco gorzej. No nic, w koncu to moja dzialka, wrecz moj zywiol wiec musze sie zebrac. Gorzej z pracami, szczegolnie jedna bo nie moge znalezc ksiazki z ktorej mam pisac Z reszta u nas nie ma zadnej ksiazki, ktora potrzebuje.

Biedny Kubus i to jeszcze przed swietami...
Barbara: Super jakby byla parka!!!
Evik: czekamy, czekamy
Myszka: Trzymaj sie! Ja mam jutro 2 rocznice smierci prababci. Zmarla 2 miesiace i 4 dni przed 100 urodzinami

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

18 gru 2008, 11:04

myszka105, bardzo mi przykro :( Biedna Domoniczka :ico_olaboga: Niech szybko wraca do zdrowia. A tymi babiskami się nie przejmuj.
Wczoraj się dowiedziałam, że do Jasia przedszkola niektóre dzieci chodzą z antybitykami :ico_szoking: To ja chyba jakaś głupia jestem :ico_puknij: Bo z byle przeziębienia nie puszczałam Jasia do przedszkola przez całe dwa tygodnie :ico_noniewiem: Co bardzo przeżył. Bo jak wrócił w zeszłym tygodniu to czuł się obco i był smutny, że nie zna tych wszystkich piosenek co inne dzieci :ico_placzek:
No i niestety mnie choroba też dopadła :ico_chory: Może właśnie ten poranny wczorajszy spacerek. Dzieci były cieplutko poubierane a ja jak do samochodu i trochę zmarzłam.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 gru 2008, 12:29

oj mnie też cos rozklada :ico_chory: katar i gadło boli. Jutro na wigili w pracy bede pieknie wygladac taka zamarkana ale przynajmniej nie bede musiala wszystkich calowac :ico_oczko: nie znosze takich sytuacji, ja w ogól ni przepadam za kontakktem fizycznym z oobcymi a tu jeszcze sie całować :ico_olaboga: :ico_oczko: 80 osób! z niektórymi nie zamienie nawet słowa w ciagu roku a takie czułości. Żartuję sobie, ale najgorzej to wymysleć życzenia dla tylu obcych osób! :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-18, 11:35 ]
A co do chorych dzici w przedszkołu. To mnie ostatnio nachodzi taka myśl, ze niektórzy nie powinni mieć dzieci! Trzeba się najpierw zastanowić czy ma się warunki na dziecko! U mnie tez niektóre chore chodzą. Raz przysżła jedna z trzydniówką, a teraz jedna z ospą! No przeciez to szczyyt wszystkiego! Pomijając, że zarażają (no ta z ospą to już nie), noic z lekcji nie skorzystaja to mordują się okropnie, a jedna choroba nie doleczona to natychmiast następna. Ale dla ludzi najważniejjsza jest paca! Jeden rodzic kiedyś miał pretensję, że między świętami, a nowym rokiem jest szkola nieczynna. Pewnie jeszcze ppowinnyśmy w święta siedzieć, zeby im dzieci w domu nie przeszkadzały. A wyobraźcie sobie, że u nas w mieście w jednej skzole jest świetlica szkolna dla klas I-III czynna do 20.30!!!!! Dzieci siedzą od 7 rano do 20 w szkole! Przecież to makabra jakaś!
Uff, chyba jestem w nastroju do narzekania. :ico_wstydzioch: to przez tą chorobę :ico_chory:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

18 gru 2008, 12:35

hm zjadlo mojego wczorajszego posta
Myszka trzymaj sie dzielnie- przykro jak odchodzi bliska osoba jeszcze przed świetami
Uf te choróbska\ precz od dzieciaczków

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 gru 2008, 20:06

a ja oczywiscie pozmywalam troche - zrobilam przerwe bo cala suszarka byla zawalona i Marek przywiozl stol z ikei i nie moglam sobie odmowic tej przyjemnosci i go poskladalam. Teraz zastanawiam sie gdzie go postawic :-D a mamy go dlatego ze kupowali krzesla do drugiego sklepu i mogli kupic 4 krzesla za 200zl albo 4 krzesla ze stolem za tyle samo. No i mamy stol LAVER. Srednio ladny ale nie pogardze. Chyba wstawie go pod telewizor i zrobie drugi w duzym pokoju kacik do pracy, bo pierwszy jest zakopany pod drukarkami, skanerami i reszta gratow z zamknietego w czerwcu sklepu.
Tylko kiedy ja posprzatam?? Jak Lenka pojdzie spac przeciez bede przestawiac stoly a potem bede juz pewnie zmeczona :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 gru 2008, 20:15

noo a Kubuś ma zapalenie oskrzeeli! i antybiotyk, niestety. I kolejne 6 dni zakaz wychodzenia an dwór. A taki był dziś szcęśliwy jak jechaliśmy do lekarza.... :ico_haha_02: a teraz tylko całe dnie sttoi w oknie balkonowym i smetnie wygląda. bidulek mój malutki
Zaraz będę znowu mu bańki stawiać. Do tego wszystkiego ma straszne srankko, aż mu nie mogę dupki wyytrzeć, bo tak go już boli :ico_placzek: teraz się chłopcy kąpią. Niby nie wskazane, ale od poniedziałku mallec nie kąpany tylko obmywany, dxziś kolejne bańki do tego dupalek zakupany odparzony, więc poszli pod prysznic na chwilke

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość