Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 gru 2008, 12:06

ejustysia, własnie nie wiem czy to napewno kopniak .....to tak jakby zapukała od srodka ....az sie popłakałam .....zadzwoniłam do meza a od wariat co chwile dzwoni i sie pyta czy sie powtórzyło.......uczucie nieziemskie

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

17 gru 2008, 12:15

:-) Witajcie
Widzę ze juz wyprawki powoli ida w ruch, My z tym kłopotow mieć nie bedziemy bo po Oleńce mam sporo rzeczy. troche oczywiscie zdążyłam rozdac ale sporo tego jeszcze jest, Jak się potwierdzi płeć to tylko pare zeczy dokupie dla chłopca
Co do tych spisow, to wiem z własnego doświadczenia ze ciut bym je pozmieniała

Jeśli chodzi o zabawkę dla takiego rocznego dzieciątka to chłopcy najchętniej będa bawić sie takimi samochodami do których można wkładać klocki różnych kształtów. A z pluszaków polecam zabawki interaktywne kotki które miałczą i robią rożne i inne
Dziewczyny poród kazdy jest inny to prawda, ale nie taki straszny jak go malują, natomiast cesarka na zyczenie to straszliwa straszliwa pomyłka- to jest poważna operacja po której kobieta dość długo dochodzi do siebie. Nie boli w momecie narodzin to prawda,ale później bywa różnie

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 gru 2008, 12:20

zoola gratuluje, to na pewno kopanko, takie dziwne uczucie no i niezapomniane, hihi, male nuzie naszych szkrabów nam kopniaczki dają, fajne to :) mocniej kopie jak czekolade zjesz - u mnie tak jest przynajmniej - cya to taki zastrzyk energii :) No i narazie jeszcze lekko kopią ale z dnia na dzien bedzie coraz mocniej :) Az z wrazenia mój mnie kopnąl 3 razy , zazwyczaj tylko wieczorem mnie kopal :)

[ Dodano: 2008-12-17, 11:26 ]
barbara123 ja tez mam pelno ubranek, ale ciągle dokupuje bo sie powstrzymac ne moge a, że to nie takie drogie to biore :) A co bys tam zmienila, ja to przepisalam z tkiej broszurki od poloznej sama też nie mam zielonego pojęcia bo to moja pierwsza dzidzia :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 gru 2008, 12:35

jejku pochłonełam prawie cała pacze ciastek.......... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 gru 2008, 12:44

zoola i co jeszcze kopie?? Mój mi za pierwszym razem dal maraton a potem czekalam póltorej dnia na nieśmialego kopniaczka :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 gru 2008, 12:59

ejustysia, nie własnie je juz nie odzywa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 gru 2008, 13:08

Twoja ciąża
avanti
W tym tygodniu możesz zauważyć, że macica zaczyna "ćwiczyć" przygotowując się do porodu przez wykonywanie nieregularnych, bezbolesnych skurczów, zwanych skurczami Braxton Hicks'a. Możesz odczuwać ściskanie w okolicy górnej części macicy. Nie martw się tym: twoje dziecko może odczuwać te skurcze macicy, ale nie są one groźne ani nie urażają płodu. Jeśli jednak skurcze staną się bolesne lub jeśli będzie ich więcej niż cztery na godzinę, skontaktuj się natychmiast z lekarzem, ponieważ regularne, bolesne skurcze mogą być oznaką porodu przedwczesnego.


to znalazlam w internecie o 22 tyg., j tak mam wlasnie, no średnio raz na godzine a w nocy mam takie bardziej bolesne :) Więc nie ma co sie martwic

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

17 gru 2008, 15:28

ejustysia, dziekuje jak na razie jest ok tylko czuje sie spuchnieta jak balon :ico_wstydzioch:

co do porodu to ja bym jednak wolala rodzic naturalnie...nie chce miec blizn ktore sie dlugo goja i zostawiaja slad na cale zycie...moja mama nawet blizniaki urodzila bez cesarki wiec ja nie dam rady hehe nie ukrywam ze bolu boje sue strasznie ale coz nie ja pierwsza i nie odtatnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 gru 2008, 18:11

yla dzis u mnie babcia i opowiadala jak rodzila mojego ojca. W przerwie między skurczami jak nikogo przy niej nie bylo uciekla i szla wzdlóż jakiegos rowu hahahaha szybko ją zlapali , ale ladnie musialo boleć, tyle, że no fakt mój ojciec ważyl ponad 5 kg

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

17 gru 2008, 19:11

ejustysia, ale z tej twojej babci agentka ha ha a jak poszła wizyta ????

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość