Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 mar 2008, 13:13

Witam

Odkurzacz hmmm, Wiki ciągnie do niego, odkurzać za bardzo przy niej się nie da, szarpie mi za sznur, albo za rurę, raczej nigdy się go nie bała, wręcz przeciwnie, to samo mam z mopem, wszystkie ściereczki, gabki. Wszystko musze chować!

U nas pogoda do bani. A wielkanoc ma być zimna, przynamniej w okolicach Łodzi.

A tu Wiki i piesio rodziców Misia która ma już 14 lat!!
Obrazek
Obrazek
Oczywiście Wikunia podzieliła się z nią swoją parówką :-D

Życzę również miłej niedzielki

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

16 mar 2008, 14:04

U nas słoneczko to znowu chmurki,ale my już po spacerku.

To tylko podziw dla Misi za taki sędziwy wiek.Po człowieczemu to ma..hmm już 98 lat? :ico_szoking: Lubi dzieci?

A może coś się stało,że Iwci nie ma?


zmykamy na obiadek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 mar 2008, 15:32

Moja niki nie lubiła od dziecka odkurzacza, suszarki do włosów i wiertarek :ico_noniewiem: nie wiem dlaczego no ale tak miala więc ciesze się że wkońcu się przekonała do odkurzacza :ico_haha_01: co do mopa i ścierek itp. to uwielbia i jak ja np. coś robie to ona np. też ze mną bierze i wyciera i szoruje, no a mopa to trzyma i próbuje ze mną myć podłoge dlatego staram się to robić jak śpi bo poza mokrymi plamami i prawie wylaną wodą z wiadra żadnych efektów mycia podłogi nie ma :ico_haha_01:

Już wróciłyśmy z kościoła Niki ślicznie machała palemką no i oczywiście tańczyła biegała i takie tam inne tylko jak było błogosławieństwo dla małych dzieci to spod byka popatrzyła na księdza który ją błogosławił :ico_szoking: No i jeszcze jakoś tak dziwnie było czuć w tym kościele a to Niki zmajstrowała kupcie :ico_haha_01: mówiła że chce si... no ale w kościele to raczej nie ma nocników :ico_oczko:

U nas pogoda też jakaś niewyraźna i nawet słonko nie świeci no ale może jak nie zacznie padać to jeszcze pojedziemy dziś na cmentarz na groby i zostawimy jedną poświęconą przez Niki palemke.

A z Iwcią to też już mnie to zaniepokoiło a może ma popsuty kom. lub jakąś awarie internetu no ale tak długo :ico_noniewiem: .

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 mar 2008, 15:54

Wiesz co Anetko Ona już chyba nie słyszy i chyba ze wzrokiem też ma problemy, ale wciąż jest radosna i nawet nie uciekała przed Wiki więc chyba nie jest źle

Rodzice mają jeszcze taką Niunię - Tara, uwielbia pozować
Obrazek

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

16 mar 2008, 18:19

Rodzice lubią pieski :)
A Wiki ma śliczną bluzeczkę :)

To Niki się wymodliła :)

U nas tez pogoda średniawa, wyszliśmy ale kilka razy nas deszcz poświęcił.

Jas kiedyś lubił odkurzacz, a teraz się go trochę boi, i ja sama z nim nie odkurzam,
ani podłóg nie zmywam, on musi we wszystkim pomagać, a efekty pomocy, że tylko się za głowę złapać! Raz mu dałam towarzyszyc przy obieraniu ziemniaków, napaskudził strasznie, i teraz jak widzi, że obieram, i jemu nie daję pomagać, to wpada w histerię :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

16 mar 2008, 23:13

Wpadłam życzyć miłej nocki :ico_spanko:
Co do wszelkich urządzeń wywołujących hałas - Maksiu jak przystało na faceta, uwielbia.
Od urodzenia uwielbia odkurzacze,suszarki, roboty kuchenne, pralki itp. Jak był jeszcze "okruszkiem" i nie mógł zasnąć to mu włączałam suszarkę i po minucie już spał :-D
Dziś jak tylko wypowiem odkurzacz, to zaraz biegnie po niego. Niestety nie bardzo się da przy nim sprzątać bo siada na niego i każe się ciągnąć :-D

Asiu, pieski sympatyczne, a szczególnie "staruszka" :-) Co do Tary, to chyba bym nie odważyła się jej zostawić z dzieckiem :ico_noniewiem: To raczej niebezpieczna rasa i nie wiadomo co takiej do głowy wpadnie. Od czasu do czasu podają w mediach jak to pies coś komuś zrobił :ico_olaboga: Ja od dziecka wychowywałam się z psami ale dziś mi troszkę przeszło ...

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

17 mar 2008, 09:15

ja pierwsza...

Nellu, ja też ostatnio - zwłaszcza od kiedy mam dziecko, straiłam zaufanie do piesków, a jeszcze niedawno uwielbiałam pieski...

Jaś się tak na tę 5 zaprogramował, co do minuty się budzi, potem musimy mu hałasujące zabawki zabierać, bo to jeszcze cisza nocna :ico_haha_01:

Wczoraj wieczorem widziałam pod naszym oknem szczura :ico_szoking: Nie wiem skąd się wziął i co on tam robił? Przestraszył mnie, nie chce szczurów w bloku :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-17, 08:17 ]
Nellu, a Ty jesteś na naszej klasie? Daj się znaleźć :ico_sorki: Wiecie, fajne jest to, że jak nawet ktoś z forum zniknie to jest z nim kontakt na naszej klasie, taka pamiątka tez zostaje z kontaktu z tą osobą
Jeszcze Chloe chciałabym znaleźć...

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

17 mar 2008, 09:29

Cześć

Troche mnie nie było pojechalismy w sobotę do teściów i wrócilismy wczoraj.
A w sobote rano mały z naszego łózka spadł , leżał sobie ja się schyliłam do torby a on juz zdażył wstać i spadł, tak się wystraszyłam aż mi słąbo było, na szczęście nic się nie stało, mam wyrzuty sumienia, bo to przez moja nieuwagę

Nell- dobrze, ze z tym dziąsłem nic powaznego

Kornel robi nam pobudkę już o 6 wczoraj u teściów wszyscy chodzili niewyspani bo mały od 7 już łobuzował

Edulitko-ciacha jeszcze nie piekłam

Teraz zmykam do małego narazie

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 mar 2008, 10:15

Witam! wide że tu rozmowa o odkurzaczach, matyldzia zawsze m pomaga odkurzać. Tzn. ona go wyłącza a ja włączam i tak przez całe odkurzanie :-D Ale własnie wczoraj siedziałam przy kompie wieczorem i ogladałam nowe bo mi się zepsuł, i już sama nie wiem co wybrć. wiec jak widzicie rozmowa była na temat. http://www.cwiczzmaluszkiem.pl/ cioteczki nieapomnieć mi tu o głosach. No maich ok 100 ale jak widzicie tam maja chyba ponad 10 000 spadam bo mała marudzi :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 mar 2008, 10:58

Mery ucałuj małego kaskadera i nie przejmuj się, dzieci w tym wieku stale zaliczaja bum i chyba często na wł życzenie :ico_oczko:
Eluś ty ranny ptaszku :-D
Nellu moja też tak zasypiała

A mnie marzy się taki piesek
Obrazek
Ale to za kilka lat dopiero
Ze spaceru jak narazie chyba nici, pada i pada i pada w dodatku 2 st

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości