Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

17 gru 2008, 19:35

A ja pamiętam jak zaraz po ślubie wprowadziliśmy się na swoje mieszkanko mimo że nie było ogrzewania i ciepłej wody- ale co tam zawsze na swoim. Zanim dostaliśmy pozwolenie na podłączenie gazu był 22 grudnia. Zima trzaskająca (to był 2005 rok i taka bardzo mroźna zima po -20 na dworzu) a my tylko piecyk olejak mieliśmy. Ulubiona nasza pozycja to stanie okrakiem nad piecykiem jedno za drugim :-D Ale fajnie było mimo wszystko. A jak już podłączyli gaz i ciepełko ruszyło to myślałam że ze szczęścia panów od gazu po nogach wycałuje

[ Dodano: 2008-12-17, 18:37 ]
Anake - Anka ma dobry pomysł z tym bigosem- będzie sobie mógł stać i stać bez szkody dla żołądków i kieszeni

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

17 gru 2008, 19:38

tosia pisze:okrakiem nad piecykiem jedno za drugim

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
fajnie tak powspominać

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

17 gru 2008, 19:49

ano fajnie :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

17 gru 2008, 20:33

aniafs, noo, pomysł przedni z tym wekowaniem - poddam pod rozwagę :-)


aniafs pisze:A jak miałaś usg to nic lekarz nie próbował sugerować odnosnie płci maluszka??
nie, nie ma szans :-) tutaj wielkimi literami w 10 miejscach korytarza i w samym gabinecie z usg napisy: "nie pytaj o płeć dziecka, gdyż nie jest to przedmiotem badania" :ico_sorki:
także jeszcze troszkę musimy wytrzymać :-D

tosia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wspomnienia :-D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

17 gru 2008, 20:44

ananke pisze:"nie pytaj o płeć dziecka, gdyż nie jest to przedmiotem badania"

bo to prawda....najważniejsze aby maleństwo zdrowe

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

17 gru 2008, 20:47

aniafs pisze:najważniejsze aby maleństwo zdrowe
no właśnie.. niestety, jak patrzę po moich znajomych to dla nich to było najważniejsze.. teraz mam koleżankę, która zaczęła ciążę i juz o niczym innym nie mówi tylko o tym, że się doczekać nie może kolejnego usg, bo na tym nie było płci widać i wyła 3 dni :ico_puknij: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

17 gru 2008, 21:00

ananke pisze:"nie pytaj o płeć dziecka, gdyż nie jest to przedmiotem badania" :ico_sorki:

Za dużo pozwów o błędne wskazania mieli :ico_oczko:
Aniu, ja dostałam żel...
Obrazek
Baaaaaaaardzo wydajny, strasznie się pieni i ciężko go zmyć, ale powiem Tobie, że właśnie o to chodzi... Długo trzeba się chlapać, żeby się go pozbyć, a krocze bardzo na tym czasie zyskuje... Kosztował 13 zł... W aptekach są też zioła do przyrządzenia naparu, ale porównując napar, a ten żel, żel wygrywa...
Tośka, małpiszonie... Nadal małża wyręczasz w robotach...? Oj, mam nadzieję, że przy dziecku Tobie to przejdzie :ico_nienie:
Ananke, witaj z powrotem :ico_oczko: Widzisz, grzeczna pesteczka, wystrachała się sama cc, więc wzięła i zgrabnego fikołka strzeliła :ico_brawa_01: Teraz tylko czekać prawdziwych bóli i porodu... :ico_brawa_01: Zero słodkości, zero kawki z cukrem, dietka dla cukrzyków i będzie dobrze... Tak trzymać!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

17 gru 2008, 21:03

ananke pisze:wyła 3 dni

:ico_szoking: :ico_puknij: :ico_szoking:
Zmykam na chwilkę, obejrzę "Na wspólnej" i potem kolacyjka.
Ananke, a Ty masz tam u siebie polską telewizję, tzn. jakąś antenę (polsat cyfrowy czy cyfrę +)??

[ Dodano: 2008-12-17, 20:06 ]
Karolina2411 pisze: ja dostałam żel...

dzięki Karola :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja myslałam własnie o sporządzaniu naparów, ale ile z tym roboty, zwłaszcza w szpitalu :ico_olaboga: zaparzyć, ostudzic :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a z tego co piszesz to żel super się sprawdza :ico_sorki: :ico_sorki:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

17 gru 2008, 21:10

Ale grzeczna Niespodzianka, brawo Pesteczko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-17, 20:10 ]
Ja poczułam święta choinka ubrana, uszka i pierogi zrobione :-D

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

17 gru 2008, 22:00

ANANKE-widzisz strach ma wielkie oczy..fajnie ze jednak bedzie po twojemu bo odrazu humor wrocil...brawa dla pchlatka:)..co do usg i tych napisow to dla pan przed 24 tyg ciazy ze wzgledu na to ze w tym kraju aborcja do 24 tyg jest legalna i lekarze chca ustrzec choc troszke od wykonywania takich zabiegow i wten sposob protestuja poniewaz czesto jest tak ze kobieta prosi o usuniecie z tak blachego powodu jak plec dziecka i ma do tego prawo do 24 tyg..co do bigosu popieram aniafs......KAROLINKO ty malpko kurka wodna pomimo tego co sie stalo tobie tez czasami trzeba nakopac ty sie kobieto troszcz o swoja rodzine a przedewszystkim o siebie a nie o byle ludziska i placz kiedy chcesz i ile chcesz jezeli tylko cie troszke to ukoi a wierze ze ciezko jest nie plakac ...ludziska niech patrza czym sie tu przejmowac to ciebie serce boli a nie ich...skoro ja wyje ciagle o blachostki ty tym bardziej placz ile wlezie...MILUTKA ty to jestes w goracej wodzie kapana ledwo uslyszalas o mozliwosci wczesniejszego porodu a juz na sile bys wywolala pomysl o tym ze moze twoje malenstwo sobie tego nie zyczy i wyjdzie wtedy kiedy bedzie na to pora a ty zdazysz sie jeszcze nacieszyc Klaudia...ostatnio wypisujesz o jakis problemach jak nie z tesciowa to z mezem moze zajmij sie poprawianiem relacji wnies cos od siebie bo narazie narzekasz ale nic nie piszesz czy ty cos robisz nic tylko czego ktos nie zrobil...zycze ci bezbolesnego porodu ale i tak bedzie tak jak byc musi...i naprawde zycze ci dobrych relacji z rodzina swieta ida niunia zaniedlugo bedzie pomysl lepiej o tym a nie zeby dzidzie juz z brzusia wyganiac..OSITA..to tutaj odrazu by zadecydowali o cc a nie bylo by mowy o wywolaniu z tego co mi mowila pani doktor to srodki wywolujace sa na hormonach ktore powoduja rozbliznianie sie ran a ty mialas cc i bylo by to dla ciebie bardzo niebezpieczne wiec dobrze ze jednak bedzie cc tym bardziej ze jak piszesz nic nie wskazuje na porod w najblizszym czasie a do tego to juz 40 tyg ..przenosic to tez nie jest dobrze..nono ale juniorek juz ogromniasty :ico_brawa_01: no i wazne ze zdrowy trzymam kciukasy i juz nie moge sie doczekac kiedy go tu zobacze....wiecie dziewczynki bo tych forumowych naszych dzidziusiow to my jestesmy wszystkich mamami id pierwszych chwil razem :ico_tort: a co tam na te okazje tort od poczatku do konca

[ Dodano: 2008-12-17, 22:06 ]
zabralam mala na spacer bo piekna pogode mialysmy i nie spala rozgladala sie wsluchwala sie w dzwieki jakie oczy zrobila jak pogotowie na sygnalach przejechalo przyszlysmy cyca dostala polezala i spi ciekawe jak dzisiaj bedzie skoro nie przespala calego dnia...widze ze motylek podobne problemy a moze dzieciaki z 2 grudnia tak maja??hehehe

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość