Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 gru 2008, 11:15

rybcia82, trzymam kciuki za wszystkie sierpniówki ale za ciebie szczególnie :ico_oczko:
Uważaj na sieie i maleństwo - powodzenia :-)

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

17 gru 2008, 12:30

dzieki dziewczynki za powitanko i wsparcie mam nadzieje ze sie wszystko ulozy jak bedziemy chcialy
buziaki

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

17 gru 2008, 20:48

margarita ale masz śliczą córeczkę,i jakie ma piękne imię :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

17 gru 2008, 22:24

Sierpnioweczki, gratuluje wam wszystkim dzieciaczkow :ico_brawa_01:

tagar, tos mnie zaskoczyla :-D nastepny maluszek :ico_brawa_01: oby tylko ciaza przebiegala bez komplikacji i tego wstretnego fenoterolu :ico_zly: a jak corcia o pieknym imieniu ? :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 gru 2008, 22:51

Lalka, bardzo dziękuje :ico_sorki:
Maja jest bardzo podobna do swojego taty, ze mnie ma tylko siuśkę :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

18 gru 2008, 09:31

Gratulacje dla przszlorocznych sierpniowek :ico_brawa_01: Moja Jula przyszla na swiat 26 sierpnia bedziemy was razem dopigowac.Spokojnych 9 miesiecy :-)

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

19 gru 2008, 18:54

Witam!
Coffe, super Cie slyszec! Moja Hanka ma sie super i chcielismy juz drugie. Chcemy zeby miala szybko rodzenstwo i miala z kim sie bawic. Poza tym jak juz siedze w domu to trzeba machnac za jednym razem i potem miec spokoj :) A jak Twoja sie miewa? Po porodzie na dlugo zniknelas z forum...

Rybka - witam wsrod nas!

Olala, u mnie tez jeszcze za wczesnie by serduszko zobaczyc. Byl tylko pecherzyk na przedniej scianie macicy. Ide jeszcze raz we wtorek do kontroli. Wiec moze na swieta bede juz cos wiecej wiedziec!

Jej, na razie nie mam mdlosci, ale ciagle mam wrazenie ze zaraz sie zacznie. No i apetyt! Mam ogromny - jest po prostu GLODNA! Czuje ze w tej ciazy tez duzo pojde do przodu...

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

19 gru 2008, 21:35

tagar, super, bardzo sie ciesze, my tez planowalismy dwojke dzieci i to w niedlugim czasie ale po poprzedniej ciazy mam takiego stracha, ze nie donosze, ze bede lezec plackiem w domu, albo co gorsza w szpitalu...zreszta na ostatniej wizycie u gina, sam mi powiedzial, ze najlepiej jak sie wstrzymam z decyzja o ciazy, bo lepiej wczesniej zrobic badania na kurczliwosc macicy, a wg niego to wcale nie powinnam juz byc w ciazy, bo za duze ryzyko...narazie wiec nie planuje, no chyba, ze bedzie wielka wpadka juz tym razem.
z forum zniknelam bo po prostu obowiazki domowe jakos mnie przerosly i cierpie na notoryczny brak czasu, cos malo zorganizowana jestem.
Z tego co pamietam, w poprzedniej ciazy schudlas i nie mialas apetytu, wiec moze teraz jesli juz jestes glodna, bedzie inaczej i lepiej oczywiscie. A waga sie nie przejmuj, ja po ciazy przytylam juz niezle od siedzenia w domku.
Na jak dlugo bralas urop wychowawczy? ja do 2010 na dwa lata, potem zobaczymy co dalej.

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

20 gru 2008, 12:33

My z mezem mamy firme i chcemy otworzyc teraz restauracje, wiec tak naprawde nie jestem na wychowawczym... Mam tylko nadzieje ze dam rade biegac z tym brzuchem i pilnowac naszego malego biznesu :) Chyba bede szukala niani od lutego dla Hani, bo Babcia juz tu nie wyrabia. Ma 5 wnukow!
Swietnie wyglada TWoj maly szkrabol! Ale skad ma tyle zebow????????????? Jej! Piekne!

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

20 gru 2008, 14:07

wpadlam sie z wami przywitac-mdli mnie bez przerwy i jem bo jem...mam nadzieje,ze niedugo mi minie:)
we wtorek mam wizyteoczywiscie dam znac co i jak z fasolinkiem...buziaki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość