Niebieski_wycieruch
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2008, 12:36

poplotkujmy o...pierwszej pomocy :)

18 gru 2008, 12:46

Hej hej,

Wiecie jak udzielić pierwszej pomocy? Jak się zachować w sytuacji, gdy ktoś mdleje na naszych oczach?
Właśnie ostatnio uczestniczyłam w tworzeniu internetowej gry flashowej ResQman Link skasowany przez obsługę forumktóra ma uczyć, jak udzielać pierwszej pomocy i przekonywać, że nie należy się tego bać. Myślicie, że taka gra to dobry pomysł - nauka przez zabawę?
Skąd Wy czerpiecie wiedzę na ten temat? Uczestniczyłyście w jakichś kursach? Zorganizował jej Wam pracodawca, czy działałyście na własną rękę?

Ponieważ jestem z Krakowa, gdzie kilka dni temu zainstalowane 18 ogólnodostępnych defibrylatorów, nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie - wiecie jak działa AED? Umiałybyście pomóc komuś, u kogo wystąpiło Nagłe Zatrzymanie Krążenia?
Ostatnio zmieniony 19 gru 2008, 11:00 przez Niebieski_wycieruch, łącznie zmieniany 1 raz.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

18 gru 2008, 14:19

ja skonczylam kurs pierwszej pomocy, :)

Niebieski_wycieruch
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2008, 12:36

18 gru 2008, 15:19

Tynusz1, i jak, korzystałaś kiedyś z tej wiedzy w praktyce? Miałaś do czynienia z sytuację, w której to właśnie Ty udzielałaś pierwszej pomocy?

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość