Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

16 mar 2008, 10:17

wisienko udanej podróży.

U nas dzisiaj zapowiada się w miare ładny dzień, więc może wybierzemy się znów na rolki.
Tutaj jest pare nowych zdjęć Tosi:
http://picasaweb.google.pl/gaustohasyou/LutyMarzec2008

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

16 mar 2008, 13:55

wisienko pewnie juz teog nie przeczytasz ale zycze udanej podrozy i trzymam kciuki ze wypad sie uda, czekam na relacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pruedence sliczniutkie zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

16 mar 2008, 14:04

dzięki dziewczyny za komplementy dla Patryka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wisienko "HAVE A NICE TRIP" :-D :-D :-D :-D

Kasia3 pisze:narazila sie sąsiadowi o 7 rano jak dala koncert tak walil w rury i krzyczał aby się zamkneła bo ona dopiero z nocki wrócił.

Kasiu wspolczuje sasiada!co za wariat!!!!!!! :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Pruedence super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tosia wydaje sie taka duza na niektorych a na innych taka robinka ale zawsze przeslodka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja mam chwile spokoju :ico_brawa_01: mój tato wziął Patryka i rtazem ucinają sobie drzemke,moj L spi jeszcze po wczorajszym piciu :ico_zly: mam nadz ze dzis wstanie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

16 mar 2008, 19:34

no i znów skończył sie weekend :ico_placzek: no ale cóż przynajmniej w tym tygodniu święta to mam od czwartku wolne od zajęć.

Rolek nie było ale poszliśmy na rynek na spacer, bo u nas zawsze rozkladają kramy świąteczne i jakos tak fajnie jest, a potem poszliśmy na obiad do restauracji włoskiej, a że staram się zgubić zbędne kg to powstrzymalam się od zjedzenia mojej ukochanej pasty :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

16 mar 2008, 20:21

oj pruedence to mialas nielada pokuse :ico_nienie: ale fajnie bo wy tam w krakowie macie gdzie chodzic na spacerek czy cos u nas raczej tylko nad morze, na molo a jak wieje to juz nie ma gdzie :ico_placzek: a my dzis z mezem w domku, on ma wolne, malutka wiec z tatusiem ja sie dzis wyspalam, zjedlismy szaszlyczki z piersi kurczaka i pieczone ziemniaczki z pyszna surowka i dzis wypilismy po likierku z lodem nie wychodzimy nigdzie bo brzydko na dworze, w nocy tak wialo ze szok :ico_szoking:
Amelka marudzi troche i ma napady strasznego placzu ale to ten zabek drugi, jedynka dolna czeka na wyjscie ale jeszcze nie przebila, wczoraj nie usnela wieczorem sama, moj maz poszedl i nie wracal, nie wracal, wchodze a oni oboje u niej w sypilani spia na kanapie, mala wzialam do lozeczka a meza do siebie na dol do salonu :)
a dzis tez juz weekend sie konczy i mezus jutro do pracy a juz sie zbilza moj termin powrotu :ico_olaboga: zobaczymy jak to bedzie, pozdrowionka dla was :ico_haha_01:

aha moj tato mieszka w krakowie, bylam u niego kilka lat temu to sobie pozwiedzalismy :-)

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

17 mar 2008, 00:11

karolina-ch pisze:u nas raczej tylko nad morze, na molo

Karolina wstydz sie :ico_nienie: ja to z miejsca bym sie przeprowadzila nad morze jakbym miala mozliwosc :ico_brawa_01: u nas tez wieje, ale moza niestety nie widac...
ale najchętniej to wrócilabym do krakowa :-D mam cichą nadzieje, ze uda nam sie kupic tam mieszkanie :ico_brawa_01: Sama mysl:słonko, ciepelko, powiedzmy maj-czerwiec, spacer po księgarniach a pozniej leniuchowanie nad wisłą :-D :-D :-D :-D mmmm az sie rozmarzylam :ico_haha_01: brakuje mi tego :ico_placzek: pruedence zazdroszcze Ci :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

17 mar 2008, 16:59

No ja tam kocham mój Kraków i nie chciałabym sie stąd wyprowadzać :-D
Choc karolina powiem, ze tego morza to Ci zazdroszcze bo je też uwielbiam, a wPolsce szczególnie lubię Sopot :)

U nas dzisiaj prawie cały dzień pada tak, że ze spacerku nici. Ja mam teraz zajęcia z interny na Sorze, ale trafiła mi sie fajna lekarka i duzo się dziś nauczyłam, w końcu jakas odmiana :-D Niestety jutro ine moge iść bo babcia znów nawaliła i zostaje z Tosią, a od środy mam przerwe na święta :-D

Tosia też mega marudna, od paru dni jest bitwa o jedzenie, dzisiaj przychodze z zajęć przed 14, a babcia mówi, ze ona nic nie chciała jeść i płakała, udało mi się jej wmusić zupki 120, popiła 80 mleka ale dalej jakas taka nie swoja, teraz śpi, padła normalnie podczas zabawy. Próbuje raczkowac ale jej to nie wychodzi, bo albo ryje głową albo macha nogami i rękami, a brzuch się nie przemieszcza. Oczywiście strasznie sie przy tym wszystkim złości.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

17 mar 2008, 17:10

U nas tez tragedia;( wieje i to jakos tak zimowo... chyba na święta nici z pogody...
Kacha mila jestes ale mam co... nie wszystkie spodnie zalożylam mam co najmiej 2 pary którymi sie za bardzo nie nacieszylam a jeszcze sie nie dopinam...
Też tak macie że jak patrzycie na zdjecia to naszych pociechy nawet Tosia wydaja sie takkkie duuuuuze :ico_szoking:
co robicie dobrego do jedzenia na swieta podrzućcie jakis przepis na salatke...
spadam ... co siade do kapa to moj despota sie buntuje...

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

17 mar 2008, 17:45

pruedence do tego sopotu to nam tutaj duzo barkuje bo to mala miescina ale ma ladne imponujace molo, poza tym zimno u nas ze szok :ico_szoking: ale moja Amelka cos jak Tosia, deserki to je bez problemu ale zupki to zalezy jaka jej daje bo tez marudzi i chyba tez chce raczkowac, lezy na brzuchu i robi te swoje samoloty ale sie tak zlosci, nie wiem czemu, podejrzewam druga dolna jedynke bo jakos nie chce wyjsc, i moze to dlatego :ico_olaboga:
ja mam sposob jak mala sie tak strasznie denerwuje na podlodze to ja biore i usypiam i wtedy jesst ok, bo chyba sama zasnac nie mzoe...
anitko u nas to swieta przejda bez wiekszej pompy bo moj maz bedzie pewnie pracowal
a u angoli dzien siwateczny to pojscie z cala rodzinka na fish&chips i obzeranie sie gdzie sie da. w zeszlym roku pamietam kupilam sobie wiecej chleba, zrobilam zakupy a ja na drugi dzien patrze a tu wszystko otwarte, sklepy, lodziarnie wszystko, a ja sie meczylam potem z czerstwym chlebem :ico_noniewiem: inne obyczaje troche, ja tam zrobie moze salatke pieczarkowa, polecam, ale penwie znacie przepis, moze jakies jajeczka faszerowane, kiedys robilam takie ruloniki z szynki nadziewane salatka jarzynowa w galarecie i nie mam innych pomyslow. poza tym nie znam kosciolka zadnego gdzie ludzie chodza ze swieconka chyba wogole nie chodza... coz inne obyczaje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-17, 16:57 ]
ja zdjecia to bez przerwy ogladam swoje i innych boabskow jakie byly kiedys male a ten czas tak szybko leci ze szok :ico_szoking: i to prawda ze to po dzieciach sie widzi jak z miesiaca na miesiac a potem to z roku na rok, tylko patrzec jak u nas zaczna sie roczki :ico_haha_01: :ico_haha_01: uspilam amelke i chyba juz sie tam wierci az sie boje spojrzec :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

17 mar 2008, 18:23

Co do wielkanocnych przepisów ja poszukiwałam pomysłu na obiad i znalazłam taka strone:
http://www.nawielkanoc.com/
polecam!
U nas w rodzinie jest podział i mnie przypadł w tym roku obiad świąteczny, sałatki robi kto inny :-D

Co do wielkości bobasów, to macie racje, wszystkie tak szybko rosną, boje się że zanim sie obróce to Tosia pójdzie do szkoły a ja będe miała 30-che na kraku...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość