Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 gru 2008, 21:23

czy Wasze dzieciaki maja albo mialy jak zaczely raczkowac obtarte lokcie i kolana?
u nas nic takiego nie miąło iejsca bo jak zaczął raczkować to najpierw czołgał sie jak inwalida wojenny bo jedną ręke to tak ciągnął za soba jakby była chora. A jak juz zaczął tak porzadnie raczkowac to ubierałam mu dreski więc nic nie miał obdartego.

[ Dodano: 2008-12-18, 20:24 ]
Dona napisał/a:
Zrezygnowalismy już z netu,wiec po świetach słuch po mnie zaginie...

ojej ojej Dona nie zostawiaj nas :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

18 gru 2008, 21:35

Witam :-)
Mam do Was pytanko :-) -czy Wasze dzieciaki maja albo mialy jak zaczely raczkowac obtarte lokcie i kolana? Bo moj ma okropnie i nie wiem czym to temu lobuzowi smarowac :ico_olaboga:
________________
:ico_haha_01: ale masz lobuza :ico_szoking: :ico_haha_01: juz kolana obdarte :ico_olaboga:
moj tak nie ma. on chodzi po domu zazwyczaj w rajstopkach i body z dlugim rekawem... ale ja mam panele wiec jest slizg jak ubrany, moze ty masz dywan czy cos ze on tak obdziera :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

18 gru 2008, 21:50

moze ty masz dywan czy cos ze on tak obdziera
wykladzine :ico_noniewiem: tez wlasnie tak mysle... jemu to specjalnie nie przeszkadza bo szaleje non stop i smieje sie w glos :-D ale ja jak na to patrze to chcialabym cos zrobic. Wykladziny nie zdejme bo pod spodem plytki pcv i od razu ma zimne raczki i nozki a remontu tu tez robic nie bedziemy bo za jakies 8 m-cy przeprowadzka i szkoda kasy na inwestycje. Koc jak na tym poloze to sie caly zwija i do kitu jest :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-18, 20:52 ]
ale masz lobuza
on ma tyle energii ze ja nie wiem skad on to bierze :ico_olaboga: rano jak sie budzi kolo mnie to mizia mnie raczka po buzi a jak otwieram oczy to smieje sie w glos i juz na czworakach sie buja z radosci ze mama nie spi :-D

dziekuje Wam za odpowiedz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 gru 2008, 21:58

U nas tez jest wykładzina i nie ma obdartych kolan, ale czasami miał zdarta skórke na paluszkach u rąk. Ubieraj mu dresy i bluzy z długim rękawem.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

18 gru 2008, 21:59

on ma tyle energii ze ja nie wiem skad on to bierze
ja mam to samo- żywe srebro! on caly dzien lazi po podlodze po calym mieszkaniu i broi, broi, broi... mojemu nawet szkoda czasu na jedzenie i jak dam mu cos do raczki np pietke to on sobie wlozy do pyszczka cala tak ze pol wystaje i tak lazi i zuje sobie bez uzycia raczek :ico_haha_01:
widac nic z tym nie zrobisz kratka pewnie z czasem zachartuja sie kolanka a na razie smaruj na noc

[ Dodano: 2008-12-18, 21:01 ]
jedyne co ma to siniaki na łydkach czasem
a moj tez sobie przypomialam mial siniaki na poczatku na kolankach ale takie lekkie wygladalo jakby mial kolana nie domyte :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

18 gru 2008, 21:59

Mam do Was pytanko :-) -czy Wasze dzieciaki maja albo mialy jak zaczely raczkowac obtarte lokcie i kolana? Bo moj ma okropnie i nie wiem czym to temu lobuzowi smarowac :ico_olaboga:
moj też nie ma tak, zawsze ubieram mu rajtuzki i jeszcze spodnie do szurania :-) a szaleje niezle... jedyne co ma to siniaki na łydkach czasem :-)

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

18 gru 2008, 22:02

nic z tym nie zrobisz kratka pewnie z czasem zachartuja sie kolanka a na razie smaruj na noc
pewnie masz racje :-)

dziekuje Wam bardzo za pomoc :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 gru 2008, 22:08

[ Dodano: 2008-12-18, 20:24 ]
Anuszka napisał/a:
Dona napisał/a:
Zrezygnowalismy już z netu,wiec po świetach słuch po mnie zaginie...

ojej ojej Dona nie zostawiaj nas
nie no Dona my tu bedziemy tesknic za Tobą i Bianeczką już na Nk Was nie ma :ico_placzek:
Dodano: 2008-12-18, 19:06 ]
Sylwia.O. napisał/a:
asiab napisał/a:
Dziewczyny czy Wasze dzieci tez tak patrza w tv
tak, zwlaszcza reklamy
nazywamy Franka teletubiś przez to oglądanie tv :-) wiem że to nie zdrowe żeby dzieci takie małe oglądały ale co zrobic :ico_wstydzioch:
Czyli ogólnie ma 2 posiłki mleczne mam nadzieję że wystarczy
a Franek tylko cycus w nocy i raz dziennie kaszka mleczno-ryżowa. Chyba nie musi jesc wiecej mlecznych posiłków :ico_noniewiem: ?

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

18 gru 2008, 22:09

a Franek tylko cycus w nocy
ale pewnie kilka razy co? :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 gru 2008, 22:11

ale pewnie kilka razy co?
3 tak konkretnie a kilka razy tylko ciumka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość