Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

18 gru 2008, 20:55

Uff odwaliłam prasowanie :ico_sorki: :ico_sorki: a najpierw powymieniałam wszystkie uchwyty w meblach - od razu lepiej wygląda. Poza tym kupiłam sobie w Castoramie dwa nowe kwiaty na parapet do kuchni i jeszcze byłam na myjni. Na dziś chyba mam dość.

Marcia ta płytka całkiem fajna i niedroga.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

18 gru 2008, 20:57

czy slyszeliscie ze tipsy mają byc sciagniete podczas porodu??? c
ja nic nie wiem na ten temat, musisz się dowiedzieć

[ Dodano: 2008-12-18, 19:59 ]
Beatris, na pewno jest wszystko OK, może mały ma dziś leniwy dzień, a poza tym ciągle na nogach byłaś i pewnie dlatego

[ Dodano: 2008-12-18, 20:01 ]
gaga, no to miałaś dziś pracowity dzionek, pewnie na święta już masz wszystko porobione, super tylko pozazdrościć :-)
Ostatnio zmieniony 18 gru 2008, 21:11 przez donatka26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

18 gru 2008, 21:03

:-)

gaga22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pracowity dzionek :-)

Beatris, może odpocznij troszkę, chlapnij szklankę zimnego mleka i Mały się rozrusza :ico_sorki: ale jeśli uważasz, że cosik jest naprawdę nie tak, to gazem na ktg... ostatnio ktoś bardzo mądry powiedzial, że "lepiej 10 razy zostać uznaną za niepotrzebną panikarę, niz raz usłyszeć, że jest za późno" :ico_sorki:

Milutka, noo, tyle czytałaś o porodach i nie doczytałaś o podstawach bezpieczeństwa??? :ico_olaboga: Kochana, nie można mieć ani pomalowanych ani sztucznych paznocki, żeby personel widział, czy ewentualnie sinieje Ci skóra pod paznokciami, co może świadczyć o złym przebiegu porodu i problemach z Twoim krążeniem :ico_sorki: noo, ale zawsze możesz jeszcze zadzwonić do szpitala, w którym będziesz rodziła i zapytać, może u Ciebie jest inaczej....

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

18 gru 2008, 21:14

a ja zjadłam prawie całe pudełko Toffifee, oczywiście to małe, nie wiem coś mnie na słodkie wzięło, a Mały fikał równo myślałam, ze mi brzuch rozerwie i wyskoczy :-)

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

18 gru 2008, 21:39

Milutka, noo, tyle czytałaś o porodach i nie doczytałaś o podstawach bezpieczeństwa??? :ico_olaboga: Kochana, nie można mieć ani pomalowanych ani sztucznych paznocki, żeby personel widział, czy ewentualnie sinieje Ci skóra pod paznokciami, co może świadczyć o złym przebiegu porodu i problemach z Twoim krążeniem :ico_sorki: noo, ale zawsze możesz jeszcze zadzwonić do szpitala, w którym będziesz rodziła i zapytać, może u Ciebie jest inaczej....
Dokładnie milutka,ananke ma jak zwykle racje.Z resztą jakbys sie dzidzią potem z takimi paznokciami zajmowała? :ico_olaboga:
gaga Ty to masz zdrowie Dziewczyno :ico_brawa_01: ,tylko pozazdrościć :-D Ja za cały dzień tylko pozamiatałam,ugotowałam obiad i wyprasowałam pieluchy a czuję się jakbym w polu orała cały dzień :ico_olaboga:
Beatricenie martw się na pewno wszystko jest ok,ale jakbyś miała złe przeczucie to lepiej faktycznie wybierz się na izbę :ico_noniewiem:
A w ogóle to piszę i piszę a przyszłam tylko pożegnać się z Wami i życzyć miłej i przespanej nocki.Także do jutra:)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

18 gru 2008, 21:40

gaga, no to miałaś dziś pracowity dzionek, pewnie na święta już masz wszystko porobione, super tylko pozazdrościć :-)
zostały mi jeszcze kafelki w łazience, może jutro. Ale powiem Wam, że dziś mam dosyć, idę się kąpać i chyba wcześniej pójdę spać.
Beatris, może odpocznij troszkę, chlapnij szklankę zimnego mleka i Mały się rozrusza :ico_sorki: ale jeśli uważasz, że cosik jest naprawdę nie tak, to gazem na ktg... ostatnio ktoś bardzo mądry powiedzial, że "lepiej 10 razy zostać uznaną za niepotrzebną panikarę, niz raz usłyszeć, że jest za późno" :ico_sorki:
Beqatris dokładnie, jak mały się nie rozrusza, to maszeruj na ktg.
a ja zjadłam prawie całe pudełko Toffifee, oczywiście to małe, nie wiem coś mnie na słodkie wzięło, a Mały fikał równo myślałam, ze mi brzuch rozerwie i wyskoczy :-)
no mój teraz też daje popis

Jutro zwłoki brata Bogdana nareszcie będą w Polsce, więc w poniedziałek pogrzeb.

[ Dodano: 2008-12-18, 20:42 ]
gaga Ty to masz zdrowie Dziewczyno :ico_brawa_01: ,tylko pozazdrościć :-D Ja za cały dzień tylko pozamiatałam,ugotowałam obiad i wyprasowałam pieluchy a czuję się jakbym w polu orała cały dzień :ico_olaboga:
no tak generalnie, to dzisiaj nawet czuje się zmęczona, ale poczułam to dopiero teraz jak się położyłam

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

18 gru 2008, 22:18

secret25, ananke, oki oki znalazlam godzine i spilowalam i zdjelam zel troszkoi jeszcze zostalo aler to tak zawsze jest bo plytka sie psuje ale pewnie sie zregeneruje.....

Beatris moje dzieciatko tez juz sie prawie wcale nie rusza czasem sie powypina ...siostra dzownila i mowila ze ktos jej tam nagadakl ze codziennie powinnam chodzic na ktg chyba jakas chora pacjentka no... lekarz mowil ze wszystko jest ok...a 1 ktg mam w poniedzialek ide zaraz moją corunie podslucham

a wogole nie wiem jak zasne bo w dzien spalam... jutro cos trza posprzatac


dobranoc

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

18 gru 2008, 22:28

ja się już pożegnam, do jutra, spokojnej nocy, dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

18 gru 2008, 22:44

Ja już po kąpieli i idę spać, dobranoc :ico_ciezarowka:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

18 gru 2008, 22:54

dzięki dziewczynki za rady, pojadłam czekolady i mały zaczął fikać :ico_brawa_01: ale troszke już miałam stracha bo naprawde mało Go dziś czułam, tylko że fakt - cały dzień latałam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość