mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

18 gru 2008, 20:48

aniulka8503,
a potem jak już kasy nie będzie to chyba sobie te podpisy odpuszczę!
nie warto bo cie zwyczajnie wypisze i stracisz status osoby bezrobotnej (na pewno na okres trzech miesiecy)
Tylko taka jakaś samotna jestem ostatnio...
tak bywa,grono sie wykruszylo ,gdzies sie rozpierzchli po swiecie ,czlowiek ma rodzine i obowiązki ale tez chetnie by sie gdzies wyrwal i warto o tym pomyslec

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 gru 2008, 20:49

witam :ico_haha_01:
My jednak jedziemy na święta do teściów ,mam mieszane uczucia co do tego wyjazdu no ale mam nadzieje że będzie ok :ico_oczko:
Mam wolne już od 22 także jedziemy w tym dniu a wrócić musimy 25 po południu bo ide na noc do pracy :ico_olaboga:

Z tymi spodkaniami to tak jest dziewczyny -nie Karolinko :ico_oczko: -mam nadzieje że i nam uda się spodkać po świętach :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Zawsze coś wypada :ico_olaboga:
Ja karmiłam cycem 4 miesiące potem przeszłam na butle bo wracałam do pracy.
Tak swoją drogą to nie jest wcale taki miód pracować i zajmować się dzieckiem :ico_olaboga: :ico_olaboga: .Czasem bym to wsystko rzuciła i siedziała z Adą w domu no ale niestety finansowo byśmy sobie wtedy nie poradzili :ico_olaboga:
Także wam zazdoszcze czasem że możecie zajmować się cały czas swoimi skarbami :-)
Coś za coś jak to mówią i jest to prawda.

karina22, moja Ada też zawsze była drobniutka teraz troche nadciągneła wagowo ale i tak jest z niej szczuplaczek :ico_oczko:

delfi1, ja również wierze w to że z Oleńką wszystko będzie dobrze,mocno trzymam za to kciuki.

Już nie pamiętam czy wam pisałam że w sobote ubieraliśmy choinke.Ada była przeszczęśliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cały czas coś dowiesza ,przewiesza :ico_oczko: cała jest zadowolona :-)

Kończe i ide się położyć bo mam jutro na rano :ico_olaboga: a zeszłam dziś rano z nocki także padam

[ Dodano: 2008-12-18, 19:51 ]
Cytat:

Tylko taka jakaś samotna jestem ostatnio...
tak bywa,grono sie wykruszylo ,gdzies sie rozpierzchli po swiecie ,czlowiek ma rodzine i obowiązki ale tez chetnie by sie gdzies wyrwal i warto o tym pomyslec
_________________

oj tak to prawda mal,

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

18 gru 2008, 21:07

że w sobote ubieraliśmy choinke
a my wczoraj ,Zuzia nawet zaproponowala tacie ze z nim pojdzie do piwnicy i przyniesie choinke :ico_haha_02:
a dzis zawiaszala cukierki na choince :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

18 gru 2008, 21:52

nie ja zawsze z Ola jezdze, lub tak czas gospodaruje by wrococ na czas i jej amku hehe ...., a mojego faceta raczej nie ma w domku ja przewaznie sama siedze lub gdzies z Ola ide wiec u nikogo raczej nie zostaje, chyba ze u Mamy ale gora dwie godz, jak jakies zakupy czy tez pup... musze sama przewaznie dawac rade, choc powiem, ze niekiedy juz jestem zmeczona i nie mam na nic ochoty. ale daje rade..jutro rehabilitanka przyjdzie, moze znow nowe cwieczenia beda...pozdro


Oj delfi my chyba takie same jestesmy :-D :ico_brawa_01:
Moja córa tez zawsze ze mna wszedzie,bez tego cyca ani rusz :-D :-D


aniulka8503, ja tez mam takie uczucie ze niby samotna jestem,ale tak naprawde mam sporo znajomych do których zawsze moge sie odezwac :-D


justyna25 pisze:Z tymi spodkaniami to tak jest dziewczyny -nie Karolinko :ico_oczko: -mam nadzieje że i nam uda się spodkać po świętach


no mam taka nadzieje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

18 gru 2008, 23:35

karina22 pisze:ja tez mam takie uczucie ze niby samotna jestem,ale tak naprawde mam sporo znajomych do których zawsze moge sie odezwac

No niby tak, ale ostatnio jakoś jest inaczej...dziwnie...
Ja dzisiaj się pożarłam z kumpelą i to już chyba na dobre bo napisałam jej co myślę...wkurzyłam się i już się do niej nie odezwę pierwsza...chyba że ona się odezwie, ale wątpię w to...

delfi1,[/quote] sorki, że tak krótko gadałyśmy, ale nie miałam czasu...akurat zaczęłam chodzik foliować i mama stała z chodzikiem...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

19 gru 2008, 08:59

Witajcie ....

Kurcze tak szybko choinki stroicie... :ico_szoking:
U mnie w domu zawsze ubiera sie drzewko w Wigilię..... :ico_oczko:


Co do cyca.....Ja swoijeggo "średniaka" Kubusia karmiłam do 2 lat,ale jak pewnej pięknej nocy użarł mnie ...powiedziałam DOŚĆ!
Ciężko było jak cholera...ale udało się i jakos tak się zniechęcilam do karmienia piersia...Być może dlatego karmiłam Emi tylko miesiąc...

A jeżeli chodzi o soczki i inne smakołyki to zaczęłam wprowadzać jakoś przed 3 miesiącem...po troszku,obserwując mała...Teraz wcina Danonki,pije soczki je deserki i zaczynam juz dawać jej zupki...(słoiczkowe narazie)


A teraz temat:Samotność.......
Niestety ja też często czuję się samotna...mój mąż wyjeżdża w delegacje w poniedziałek wraca w piątek...a czasem w sobote i tak od 10 lat,odkąd jesteśmy małżeństwem... :ico_placzek: Czasem mam dość....przecież dzieci praktycznie wychowuja sie bez taty...Były i takie chwile kiedy myslałam o rozwodzie :ico_placzek: ...No cóż nie jest łatwo.I tutaj jest plus mieszkania z rodzicami...mama mi duzo pomaga i jestem jej za to bardzo wdzięczna :ico_sorki:

A w Wigilie jesteśmy w domu...o północy na Pasterke :ico_oczko:
W pierwsze Swięto do teściów,a w drugie ...jeszcze nie wiadomo.
Na Sylwestra idziemy na bal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

...................................................................................................................

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

19 gru 2008, 15:31

Jagna30 pisze:U mnie w domu zawsze ubiera sie drzewko w Wigilię.....

Ja zwykle też ubieram choinkę w Wigilię :-D
Jeszcze nie mam choinki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

19 gru 2008, 17:09

Jagna30 pisze:U mnie w domu zawsze ubiera sie drzewko w Wigilię.....

u mnie tez sie choinke ubiera w wigilie..fajny nastroj jest zawsze wtedy..:)
teraz pierwszy raz mam swoja nowa choinke i bede ubierala z moim facetem i Olunia, kto wie moze cos nam poda;)
karina22 pisze:Oj delfi my chyba takie same jestesmy
Moja córa tez zawsze ze mna wszedzie,bez tego cyca ani rusz
:ico_oczko: hehe moja mala dzis na cwiczeniach dala popis, ale palakala :ico_szoking: , tak na mnie patrzala blagalnie bym kazala przestac..., a ja co no musi sie rehabilitowac wiec tylko patrzalam na zegarek i czekalam na konic, jek mi smutno gdy ona tak placze, ale wiem ze to jej pomga, bo sa juz postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
karina22 pisze:aniulka8503, ja tez mam takie uczucie ze niby samotna jestem,ale tak naprawde mam sporo znajomych do których zawsze moge sie odezwac
hym.. ja moze i tez mam znajomych, ale jakos ostatnio nie za bardzo mam checi na spotkania, ogolne zle samopoczucie, co do poniedzialku dam znac, bo nie wiem czy na zakupy nie jedziemy przed praca w pizzy.. :ico_olaboga:
Wiecie dzis zrobilam sobie pycha obiad normalnie lososia mniammmmm z surowka i ziemniaczkami, musze sie dobrze odrzywiac, ale te ceny ryb...a ja chyba wybralam najdrozsza, ale bylo warto pycha :ico_oczko: :ico_sorki: pozdro..mam nadzieje ze moze w nowym roku sie jakos wszystkie tik-takowe mamcie zgadamy na jakis spacer:)))

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

19 gru 2008, 17:24

delfi1 pisze:wszystkie tik-takowe mamcie zgadamy na jakis spacer:)))

A mi się wydaje, że to jest nierealne...
delfi1 pisze:lososia mniammmmm z surowka i ziemniaczkami,

no proszę...bogata jesteś :-D
A ja od wczoraj na zupkach chińskich...
delfi1 pisze:teraz pierwszy raz mam swoja nowa choinke

My swoją własną choinkę mamy już od dwóch lat, ale w tym roku jej nie ubierzemy...bo nie będziemy w remoncie choinki ubierać...
W tym roku ubierzemy rodziców choinkę :ico_haha_01:
delfi1 pisze:bede ubierala z moim facetem i Olunia, kto wie moze cos nam poda;)

No ja to mam nadzieję, że Krystian nic z tej choinki nie ściągnie...a jak już ściągnie to że nie całą choinkę...

Kurde byłam dzisiaj w sklepie i normalnie masakra...przeraziłam się tych cen!!!!!!!!!!!!!!
Kto ustala takie ceny na zabawki?????????????
Małemu kupiłam taki statek z melodyjkami i taką "farmę", po naciśnięciu wydaje odgłosy zwierząt i też są melodyjki :-D
I jeszcze taki mały samochodzik :-D
Jak mu to dzisiaj pokazałam to tak piszczał z zachwytu :-D :-D :-D
A jak słyszał melodyjki to tańczył :-D
A reszta rodziny dostanie od nas drobiazgi...
A ja wczoraj się dowiedziałam co dostaniemy od siorki na gwiazdkę :-D Komplet talerzy :-D
Jeden wydatek mniej do domu....
Ten remont już mnie przerósł...
W ogóle zrobiliśmy opłaty i normalnie zostało 200zł na życie...normalnie aż wyć mi się chce...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

19 gru 2008, 21:07

ogóle zrobiliśmy opłaty
te oplaty zawsze i kazdego zrzeraja :ico_olaboga:

a ja dzis wydalam na ryby ok 45 zeta i kupilam tylko 3 dorsze i lina ,a gdzie reszta ,pange juz kupilam ,jeszcze sledzie i wogole ...ale za to dorsza nie jadlam juz pare lat :ico_nienie:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość