emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 gru 2008, 19:02

Ale mnie tesciowa wku***** przed chwilą
czym????? bidulko.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-19, 18:02 ]
jaki by byl piekny swiat bez tesciowych :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 gru 2008, 19:13

Co za kobieta :ico_olaboga: nie dość że musze zrobić pierogów na dwa domy i jeszcze sobie troche to ona z tekstem do mnie jakie ja ciasto upieke , ja mówie ze moge raffaello zrobić ( nie jestem dobra w pieczeniu ciast :ico_wstydzioch: ) a ona że dla niej jest za słodkie :ico_zly: kur**** mać to może ja mam jej wigilie całą zrobić , a bedziemy u nim może godzinę bo od nich idziemy do moich rodzicow. I wogóle co ona myśli że ja przy Franku jak mąż jest teraz do świąt w pracy do 19 to mam tak łatwo i wszystko moge po całym dniu z małym jestem tak padnięta że o 21 juz w łózku leże. A wiecie co jeszcze powiedziała mój P. przy niej mówił że razem okna pomyliśmy w mieszkaniu a ona z tekstem że u niej tez trzeba umyć no to P. do niej masz jeszcze dwóch dorosłych synów niech sie wezmą do pomocy a ona odpowiedziała ale ty też jestes moim synem :ico_zly: normalnie mnie zatkało :ico_zly: :ico_puknij

[ Dodano: 2008-12-19, 18:15 ]
jaki by byl piekny swiat bez tesciowych
racja :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

19 gru 2008, 19:41

asiab co za wstrętne babsko ta teściowa twoja :ico_zly: ja to mam luksus tesciową. nic mi nie kaze robić. Czasami przywozi nam jakieś salatki, ciasta itp, Kubę co niedzielę zabiera na caly dzień :ico_sorki: ale jak kuba był mały to mnie wnerwiala maksymalnie.

dzięki dziewczyny za rady. Już wzięłam aspiryne C, na noc wysmaruje sie amolem i wezmę albo polopiryne s albo tabcin. Zobaczymy. Dobrze, że malej nie karmię już bo bym nie miała co brać :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-19, 18:43 ]
asiab a co do yego cycusia w nocy to będziesz miala ciężko ale jak będziesz konsekwentna to go oduczysz. Napewno bedzie Cie to kosztowalo kilka nieprzespanych nocek ale może warto :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 gru 2008, 19:51

asiab a co do yego cycusia w nocy to będziesz miala ciężko ale jak będziesz konsekwentna to go oduczysz. Napewno bedzie Cie to kosztowalo kilka nieprzespanych nocek ale może warto
boje sie tego strasznie bo Franek ma bardzo głośny płacz a moi sasiedzi :ico_olaboga: to zaraz na policje beda dzwonic albo beda mi uwage zwracac tak było jak franus był malutki i mial kolki (strasznie płakał) to ciagle mi gadali ze moze głodny ze mam słaby pokarm i tp i że bardzo go słychac ( dodam że mieszkam w bloku gdzie na mojej klatce wiekszosc to ludzie starsi ) :ico_zly:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

19 gru 2008, 20:03

boje sie tego strasznie bo Franek ma bardzo głośny płacz a moi sasiedzi :ico_olaboga: to zaraz na policje beda dzwonic albo beda mi uwage zwracac tak było jak franus był malutki i mial kolki (strasznie płakał) to ciagle mi gadali ze moze głodny ze mam słaby pokarm i tp i że bardzo go słychac ( dodam że mieszkam w bloku gdzie na mojej klatce wiekszosc to ludzie starsi ) :ico_zly:
mi tez ostatnio sąsiadka powiedziała, ze jej gościom płacz Tosi przeszkadza. A mała była wtedy chora. Ja na Twoim miejscu po prostu bym takiemu powiedziała, że on już swoje lata ma i rozumie pewne rzeczy w przeciwieństwie do Franka. I zapytałabym czy jego/jej dzieci to wogóle nie płakały czy poduszką zasłaniali, żeby sąsiedzi nie słyszeli.

A teściową to rzeczywiście masz wku.....ą :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-12-19, 20:29 ]
Korzystając z okazji, że jest piątkowy wieczór i mężu w domu idę sobie nalac to i owo do kieliszka i posiedzimy sobie przytuleni i tv pooglądamy...
Spokojnego wieczoru i przespanych nocek.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 gru 2008, 21:48

Spokojnego wieczoru i przespanych nocek.
i nawzajem :-)

Ja tez uciekam jestem jakas zmęczona dzisiejszym dniem i przybita rozmową z teściową ide wziąć relaksująca kąpiel o ile zdąże przed przebudzeniem małego . Pa buziaki dla wszystkich super kobietek z naszego wąteczku :-) .

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 gru 2008, 22:20

no to nie zdazylam :ico_noniewiem: , zreszta tez mi sie juz :ico_spanko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

19 gru 2008, 22:21

boje sie tego strasznie bo Franek ma bardzo głośny płacz

u nas jak się Kuba rozedrze w srodku nocy to mam wrazenie że słychac go w sąsiednim bloku :ico_wstydzioch: ale to tylko dziecko....
Oj jest z tymi teściowymi . dzisiaj jak juz wcześniej wam pisalam Kuba rozciął sobie głowę na kaloryferze przy niej :ico_zly: ma szramę jak niewiem co... No ale cóż to mogło sie stać również przy nas więc nie jestem juz taka zła. Powinnam się cieszyc, że zostaje z Kubusiem. Chociaz Wam powiem, że zawsze jak jej dziękuje za opieke nad Kubusiem to ona mówi: To ja dziękuję, że pozwalacie i z nim zostać!!! :ico_noniewiem:
No to kolorowych snów jutro czeka mnie bieganina po sklepach za prezentami ufffff.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

19 gru 2008, 22:50

hej, dziewczyny...

a ja latam, sprzatam, niedawno wrocilismy z zakupow i czasu mam malo na pisanie. Chodz zagladam do Was takze jestem na biezaco :-)

co byscie chcialy dostac na gwiazdke??? podsuncie jakis pomysl, bo chlop prosi, bym mu podsunela jakis pomysl na prezent dla mnie :-) a ja nie wiem, no nie wiem...

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

19 gru 2008, 22:54

co byscie chcialy dostac na gwiazdke??? podsuncie jakis pomysl, bo chlop prosi, bym mu podsunela jakis pomysl na prezent dla mnie a ja nie wiem, no nie wiem...
ja to np torebke skorzana, przydalaby mi sie nowa :-)

Buziaki dla wszystkich marcoweczek i lutowek :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość