MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 mar 2008, 10:35

witam dziewczynki
Dora, wiktorka rodzilam silami natury ze znieczuleniem zewnatrzoponowym (a tak swoja droga super sprawa :-D ) porod byl 3 tygodnie przed terminem, krotki (hmmm :ico_noniewiem: zaczelo sie o 22.30 przez odejscie wod plodowych a skoncvzylo sie o 04.30 :-D , sama "akcja" trwala 10 minut :ico_oczko: )
:ico_sorki: oby i druga dzidzia tak chciala sie urodzic :ico_sorki:
teraz wolalabym aby zaczelo sie od boli porodowych, bo wtedy na spokojnie bede mogla sie ubrac i wiktorka tez (jedzie z nami) i pojedziemy sobie pomalutku...moj szpital jest w sasiedniej miejscowosci ale jedzie sie tam zaledwie 15 min i mozna uniknac autostrady wiec w korku nie utkne :-D
dora, widze ze z Madziorka szybciej jakies spotkanie Ci wypadnie, ale ja i tak nie odpuszcze :ico_nienie:
Madziorka, wielkie gratulacje dla Leosia, tak jak pisze Dora - jak mu zasmakuje spacerowanie to juz niedludo sam bedzie chodzil a potem to juz biegal :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-14, 13:41 ]
a oto obiecane fotki z usg :-D

buziunia:
Obrazek

raczka:
Obrazek

stopka:
Obrazek

a tu dowod ze to dziewczynka :-)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

15 mar 2008, 09:07

Monia zdjecia fajne :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: No chyba widac ,że dziewczynka ,bo nic nie wystaję :ico_haha_02: :ico_haha_02: Ja uwielbiam oglądac te zdjecia z USG ,bo dla mnie nadal rozwój ,urodzenie dziecka to cud :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja tez mam cichutką nadzieje ,że Madziorka bedzie sie ze mna chciała zobaczyc :-) :-)
A ja musze zaraz leciec po jakis prezent dla chrzesniaka mojego męża i nie wiem co mam kupić :ico_placzek: :ico_placzek: A ta pogoda za oknem tez nie nastraja optymistycznie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 mar 2008, 02:23

hejka
mialo mnie dzis nie byc ale siora ma pijacki humor i zachcialo jej sie gadac na skypaa.. u nas to rodzinne w tym stanie wiec dotrzymujemy jej towarzystwa hehe

imprezka urodzinowa udana.. bylo super wesolo i odjazdowo
my nie mielismy pomyslu ani gadetow na przebranie ale wczoraj na szybko znalazlaam kilka rekwizytow hehe adamowi kupilam okulary, krawat clauna. w domu mielismy peruke... dla siebie tylko uszy krolika hehe i do tego farby do twarzy, ktore dodaly charakteru, podkreslimy calosc hehe
tak naprawde same farby zrobily najwieksza furrore
hehe wpadamy na imprzke z niespodzianka,
a tam kazdy wygladal normalnie, a my jak zeswirowana rodzinka hehe
i od razu rzucili sie na farby hehe i kazdy juz mial swoj malunek hehe
moje kochanie (malarz dekorator mieszkan) odnalazl sie dzis w nowej roli -face painting i
naprawde swietnie mu wyszlo.. ja nie mam do tego cierpliwosci hehe
najtrudniej bylo z lelkiem... takie male dzieci pomalowac to niemala sztuka
probowalismy na spaniu ale maly co chwile raczka pocieral buzie.. masakra
nie wyszlo perfekcyjnie ale wygladal naprawde slodko
zaraz wam pokaze

[ Dodano: 2008-03-16, 01:18 ]
Obrazek

Obrazek

cala ekipa
Obrazek

dziela adasia. kroliczek i tygrysek hehe
Obrazek

Obrazek

dora ja nic nie obiecuje hehe nie wiem czy sie spotkamy bo nie mamy tak blisko do siebie a ja bede tylko tydzien dluzej niz adas.. ach.. za krotko zawsze w tej polsce na wszsytko hehe

monika
sliczne foteczki....

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

17 mar 2008, 00:17

MADZIORKA ZARąBISTE ZDJECIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MONIKA TWOJE TEZ SUPEROWE TYLKO NIE TAK KOLOROWE :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

18 mar 2008, 00:10

ivkaJtwoje zdjęcie też są fajne ,super synek widzę ,że doszłas już do wprawy z wklejaniem zdjęc i suwaczków :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Oj Madziorka szalejecie ,szalejecie ,aż Wam zazdroszczę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

18 mar 2008, 11:14

witajcie dziewczyny! ale nam sie na wateczku zajaczowo zrobilo :ico_haha_01:
czuc swieta pelna para :ico_brawa_01:
madziorka leos cudnie wyglada z tym makijazem :ico_brawa_01: wielkie brawa dla meza za talent kosmetyczny
ivkaJ slicznego masz bobaska :-)
dora, jak tam, okienka juz pomyte?

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

18 mar 2008, 15:53

A pomyte Monia ,pomyte :ico_haha_02: :ico_haha_02: Sama się sobie dziwie ,że tak się ze wszystkim wyrobiłam ,może dlatego ,że miałam Bartosza ze soba ,a nie u mamy i starałam sie sprężać przy nim,bo jak sie już obudziłto z roboty nici :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Nawet mój mąż był bardzo zadowolony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-20, 12:25 ]
Kochane gdzie jesteście ,czyżby przygotowania do Świąt szły pełną parą :-) :-) :-)
Kochane korzystając z okazji ,bo może nie być TT przez parę dni chciałam Wam życzyć :
[size=150]WESOŁYCH ,SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH W RODZINNYM GRONIE[/size]

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

20 mar 2008, 15:53

witajcie stalowianki :-)
korzystajac z okazji (bo podobno od jutra portal nie bedzie dzialal) skladam Wam kochane najserdeczniejsze zyczenia Wielkanocne, smacznego jajka i mokrego Smingusa Dyngusa
a tu cos od mojego Misia :-D http://www.bobovita.com.pl/swieta/?h=b8 ... af4570237c

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 mar 2008, 18:27

hej kochane
nie zdarzylam do was napisac przed swietami
ale juz jestem poswiatecznie hehe
u nas bylo wesolo i towarzysko
w piatek z adasiem przygptowalismy cale swieta
adas na slodko (karpatka i babeczki)
a ja bawilam sie w salatki,jajeczka itd hihi
i od soboty zaczelismy swietowanie na calego
rano przyjechal do nas kumpel z watford (tam gdzie mieszkalismy wczesniej)
poswiecilismy jajeczka i popoludniu dolaczyli jeszcze do nas znajomi z blzniakami hihi

w niedziele pojechalismy na caly dzien do watford
a tam odwiedzinki znajomych hihi
wszedzie dzieciaki i imprezka
lelek nawet wykapal sie ze swoja pierwsza dziewczyna hehe
jaki byl radosny i szczesliwy hihi

w domu bylismy dopiero po polnocy

i w poniedz kolejni znajomi z dzieciaczkami zawitali tym razem z londynu hihi
zostali do wrotku
chlopcy troche porzadzili hih
adas wzial we wtorek wolne
a ja nie pilam a chodzilam jakas zmarnowana hihi
na dodatek lelek sie rozchorowal wczoraj..

dzis bylam z nim u lekarza

infekcja gardla.. nie wiem czy to to samo co angina w polsce?
dostal antybityk. swoj puerwszy w zyciu
cholera..
ale jak mus to mus
poza tym jest pogodny, kochany jak zawsze i apetyt mu dopisuje
tylko ciezko spac troszke bo nosek zawalony i gardelko boli

dobrze ze mamy tutaj teraz wakacje w szkole wiec i moj kurs ma przerwe
wiec sobie mozemy w domku spokonie chorowac
lekarka pozwolila mi z nim wychodzic bo temp nie ma
no ale skoro bierze antybiotyk to pewnie powinnam zostac w domu co/

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

26 mar 2008, 21:50

Madziorka wspolczxuje Ci z tym choróbskiem,szczegolnie ze wzgledu na ten antybiotyk!!!
Patryk bardzo kaszle i tez poszlam z nim wczoraj do lekarza, ale na szczescie okazalo sie ze to przeziebienie i lekarka jest przeciwniczka podawania antybiotyku przy kazdej okazji :ico_brawa_01: ale kto wie czy inny lekarz nie przepisalby wlasnie tego.Jak bylam w POlsce Patryk tez tak kaszlal i lekarz powiedzial, ze to zapalenie krtani i oczywiscie cala seria antybiotyku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja mowie ze on tylko kaszle bo ma apetyt i caly czas sie smieje i wogole jest ok, nie ma gorączki.a on ze dziecko prędzej sie udusi niz bedzie mialo gorączke :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no to dawalam
ale teraz staram sie jak moge tego unikac :ico_noniewiem:

Dziewczyny super macie te dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mam nadzieje ze swieta sie udaly
POZDRAWIAM PAPA

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość