Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 mar 2008, 02:17

cześć Baboski,
ja dopiero teraz bo wcześniej nie było jak.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oromniaste dla wszystkich gaduł :-D
Co do serków i jogurcikóþw, to mój antolek ostatnio sobie wymyślił tak że do serka albo jogurcika dosypuje płateczków, takich do mleka, i to najlepsze jedzonko.

Ale ostatnio cos znowu ma gorszy ta moja dziecinka apetycik... :ico_noniewiem:
Tylko owocki by jadł...

[ Dodano: 2008-03-17, 01:42 ]
Ciekawe co z diem ??? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-17, 01:43 ]
Acha... zapomniałam napisać, że moja mama mi dzisiaj zaproponowała, że mogłaby zająć sie ANTOLKIEm w Pl, chodzi o to żeby niunia przywieżć na wakzcje do babci tak na kilka tygodni.....
Oczywiście na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie tej rozłąki..... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 mar 2008, 09:13

Dzien dobry bardzoo z rana :ico_oczko:
U nas nocka ok,juz sie przyzwyczailam ze wstaje w nocy,a i Nicole zasnela poznoo bo jakos kolo 23 00 i teraz sobie jeszcze spi,i cala noc spala sama i do mamy nie przyszla.. :-) No mysle ze dlatego ze byla taka zmeczona,a wczesniej niestety nie chciala isc spac... chociaz ja ladnie wykapalam.. A to Nicole podczas kapieli.. ona sie kapac uwielbia :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Obrazek
Pozatym to dzisiaj od rana pogoda zmienna,raz deszcz pada a raz wychodzi slonce a mimo wszystko zimno jak niewiem .. i dzisiaj znowu posiedzimy sobie w domciu
A jesli chodzi o jogurciki,to mala lubi jorgurty,ja kupuje malej takie serki homogenizowane o roznych smakach,i Nicole to wszystko lubi i ma apetyt co widac ale to dobrze,zawsze zdazy kg stracic a wcale nie jest za gruba jest na granicy.. no wiec ciesze sie ze jest malutka zdrowa i ma apetyt chociaz czasami tez sobie troche lubi byc wybredna jak chodzi o jedzenie :ico_oczko: ale to juz mam po swoim tacie :-D

Maggie ja bym tez nie wytrzymala takiej rozlaki z moim dzieckiem.. chyba bym zwariowala.. ale ty masz troche inna sytuacje.. oh ciezka sprawa.. niewiem co mam ci doradzic.. :ico_noniewiem:

Wielkie :ico_brawa_01: dla wszystkich kochanych dzieciaczkow za nowe slowka i wszystkie postepy :ico_brawa_01:
Zycze wam milego dnia i wkleje jeszcze fotke Marcuska buziaczki papa
A to moj slodki syneczek :ico_haha_02: :
Obrazek

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 mar 2008, 12:00

witam :ico_haha_01:

Maggie, ja też nie wyobrażam sobie takiej rozłąki z Adusią :ico_olaboga: ale moja matka ani
ani teściowe nawet nie zaproponują czegośc takiego :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: jak ktoś ma ochote :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 mar 2008, 13:28

Cześć Babeczki
Przepraszam, że w weekend nie zaglądnęłam, ale jakoś czasu mi zabrakło.
Ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich Maluszków za złowa nowe. Basia, Asiunia to normalnie chyba wszystkie nasze dzieci przebija z tym mówieniem.
Maggie, ja też nie wyobrażam sobie takiej rozłąki ze swoim szkrabem... Ja nawet już dumam nad tym, jak pójdę rodzić i nie będę jej widziała kilka dni :ico_olaboga:
mama-emilki, może Emi wystraszyła się czegoś podczas kąpieli? Kinga nie da sobie umyć główki w wannie. Muszę z nią wchodzić pod prysznic i wtedy jest wszystko ok.
Izuś, jak Mati?

Kinga jest teraz na etapie jedzenia jogurtów "7 zbóż". Właściwie innych nie chce.
Ja umyłam właśnie okno u Małej w pokoju, położyłam ją spać i muszę odpocząć. Normalnie się zmęczyłam :ico_wstydzioch: . Ale zaraz idę dalej szorować, zanim śpi Kinga. Przynajmniej mi nie przeszkadza.

Tak ostatnio myślę o Zubelku. Ciekawe, co u Niej... Jak Dziewczynki.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 mar 2008, 13:45

mama-emilki pisze:Ja chyba tez bym nie umiała się rozstać z Emi na tak długo - myślę, że jeden dzień czy dwa to by było fajnie, ale potem bym zaczęła bzikować z tęsknoty :ico_oczko: Inna sprawa, że ja nie mam takiej osoby, której bym tak mogła 100 procentowo zaufać jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem :ico_noniewiem:

No ja mojej mamci ufam i wiem ze Antolek byłby z Nia bezpieczny...najgorsze to że byłby straszliwie daleko ode mnie. Zjednej strony rozwiązanie fajne moglibysmy z mężem popracować, odłozyc troche pieniązków, ale z druiej strony wiem że byłoby ogromnie trudno...

Co do kąpieli to mój antos miał faze że nie chciał myc główki, ale przeszło mu i teraz slicznie przechyla główke, śmieje sie i nie boi.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 mar 2008, 14:04

I jestem znowu..
Moje dzieci spia,ale zaraz Marcusek sie obudzi bo czas na jedzonko :ico_oczko:
Nicole przed chwilka zasnela,u nas pada dalej deszcz i niechce przestac..

Mama_Emilki dziekuje za mile slowa,ja tez widze lekkie podobienstwo Nicole i Marcusa no sa rodzenstwem a rodzenstwa sa do siebie podobne :ico_oczko: ale nie zawsze tak jest wiem :-)

Maggie dokladnie jak mowisz .. z jednej strony byloby wygodnie bo byscie popracowali z mezem i zaoszczedzili.. a z drugiej ciezko i trudno bo tak dlugo bys nie widziala syna.. oj ciezka sprawa... ale mysle ze ten pomysl zeby Antosia dac do przedszkola jest lepszy,i mozesz popracowac i masz przy sobie dzieciatko ale ty wiesz najlepiej co i jak :ico_oczko: Powodzenia :ico_oczko:

A ja ide posegregowac pranko swierzo wyprane i zaraz napije sie mojego capucinka i odpoczne.. a i mam nadzieje ze moj Syncio tez sie obudzi na jedzonko.. ale przy takiej deszczowej pogodzie to moim dzieciom sie dobrze spii no zobaczymy :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 mar 2008, 14:24

Kristi pisze:ale mysle ze ten pomysl zeby Antosia dac do przedszkola jest lepszy,i mozesz popracowac i masz przy sobie dzieciatko ale ty wiesz najlepiej co i jak :ico_oczko: Powodzenia :ico_oczko:

tak tak , Antos pópjdzie do predszkola , a ten pomysł z wakacjami u babci, to dopiero jakoś takk w wakacje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

17 mar 2008, 15:40

Cos nie moglam wejsc dzisiaj na TT :ico_noniewiem: , ale udalo mi sie. U nas leje jak z cebra, ale zrobila sobie przerwe w nocy od 1:30 do 3:30 :ico_olaboga: :ico_olaboga: .
Moze sie jej jeszcze te 3ki do konca nie wyszly :ico_puknij:
:ico_noniewiem:

Maggie pisze:, chodzi o to żeby niunia przywieżć na wakzcje do babci tak na kilka tygodni.....
Oczywiście na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie tej rozłąki..... :ico_noniewiem:


Ja bym chyba nie dala rady na tak dlugo... Ja tez ufam mojej mamie, to nie o to chodzi, ale sama wiem jak mi bylo ciezko jak bylam w tym szpitalu a Asiula byla w domku... bardzo za nia tesknilam...

Kristi, przecudowne zdjecia Nicolki w kapieli :ico_brawa_01: , Asia tez bardzo lubi sie kapac i wiele razy nie chce mi z wanny wyjsc :-) . A Marcus jaki słodki :ico_brawa_01:

Mama_Kingi pisze:Asiunia to normalnie chyba wszystkie nasze dzieci przebija z tym mówieniem.


Aniu, ja sama nie wiem jak to sie stalo ze tak szybko zaczela mowic zdaniami. Pamietam jak sie martwilam ze prawie nie nie mowi, a tu tak z dnia na dzien jak sie rozgadala to ciezko ja teraz czasami uciszyc :-) , ale to moze i dobrze, bo uwielbiam jak mowi!

Od wczoraj wymyslila sobie zabawe, udaje ze sie wywrocila i mowi: "mama, córa bam! oć tu mama Bama!" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 mar 2008, 16:13

Barbara pisze:Od wczoraj wymyslila sobie zabawe, udaje ze sie wywrocila i mowi: "mama, córa bam! oć tu mama Bama!" :ico_haha_01:

super jest twoja Asiunia Basiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 mar 2008, 16:29

Basiu :ico_brawa_01: dla "córy" :-D
mama_emilki pewnie Emi ma taki okres, że nie chce sie kapać..napewno jej przejdzie.

[ Dodano: 2008-03-17, 15:30 ]
Ciekawe co u Zubelka no i diem juz dawno nie było :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość