Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

20 gru 2008, 13:12

powiedz Mu ze jego poglady sa jego sprawa ale zeby nie wyrazal ich w twojej obecnosci na glos bo ty masz inne zdanie na ten temat a nie chcesz sie klocic

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 gru 2008, 13:12

ivi a ja mysllam, ze my mieliśmy kryzys - tyle, że my zamieszkaliśmy ze sobą pól roku po poznaniu sie a jesteśmy ze sobą prawie 6 lat!!!! i takich rzeczy to u nas jeszcze nie bylo choć myślalam, że jest ciężko. Idz moze porozmawiaj ze specjalistą, nie wiem co Ci poradzić, ale jesteś jeszcze mloda a dziecko nie musi Was lączyć przez cale życie!!!

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

20 gru 2008, 13:12

avanti wierz mi ze mam go dosyc!
Mi juz nawet na nim nie zalezy!
A swojego zdania bede bronic- bo mam swoj rozum!
I nie pozwole z siebie robic niedouczonej kobiety! o nie!!! I tu chyba caly problem.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 gru 2008, 13:15

Ale to co mysle to chyba mam prawo wyrazic we wlasnym domu?
kochana masz prawo do swoich poglądów i do wyrażania ich , twój maz nie musi sie z nimi zgadzac ale tez nie ma prawa ich krytykowac :ico_zly:
czy do niego nie dociera ze jestes w ciazy i nie powiniem cie denerwowac ?? czy on nie potrafi w ogóle wyciagac wniosków ???

ja np. dzisiaj nawrzeczełam na mojego meza przez telefon ze przed praca nie kupił mi pieczywa na sniadanie a on pokornie przyjechał i mi przywiózl . specjalnie wrocił z pracy i jeszcze przeprosił bo była duza kolejka a jeszcze musiał zatankowac i dlatego nie kupił od razu.......normalnie ze mnie terrorystka.....tym bardziej ze mam sklep jakies 150 metrów od domu :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

20 gru 2008, 13:17

Ja mam duza wiedze historyczna- przeczytalam sporo ksiazek o II wojnie swiatowej, komunizmie i faszyzmie a po wypadku czytalam sporo o islamie.
Wiec niech przeczyta troche na tem temat wtedy moge z nim podyskutowac.
On mi mowi ze arabowie sa zboczeni bo maja sporo zon!
A ja mu tlumacze kochanie bardzo dawno temu bala wojna i sporo mezczyzn zostalo zabitych, wtedy prorok napisal w swietej ksiedze zeby kobieta nie przymierala glodem- mazczyzna moze miec tyle zon na ile go stac. Prorok umarl a zapis nie zostal zmieniony, ale jest tam zapis. Iz kazda kobieta moze w kontrakcie malzenskim zastrzec sobie ze bedzie jedyna zona swojego meza.
I co????? On o tym nie wiedzial.Wiec mu mowie to poczytaj kretynie ksiazki na ten temat!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 gru 2008, 13:19

No zoola ladnie ladnie :ico_nienie: :ico_nienie: biedny mąż hihihi,
ale mój ostatnio tez taki iedny, dziś szukal mi pól godziny skarpetki bo jedną mialam a uparlam sie na te i już , i nie bylo - Moze zalożylabyś inne / ? hahahah

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

20 gru 2008, 13:20

zoola on nie potrafi wyciagac zadnych wnioskow- jest egoista, liczy sie tylko on i jego praca!
A ja mam to juz gdzies! Nie bede walczyc o to malzenstwo, bo nie ma sensu. :ico_zly:

[ Dodano: 2008-12-20, 12:21 ]
ejustysiu tesciowa proponowala pojscie do specjalisty- powiedzial jej ze to ja jestem problemowa.

[ Dodano: 2008-12-20, 12:22 ]
Bo mam inne zdanie!
Bo mam inne wartosci!
Bo co? Bo jestem dla niego niewygodna i nie robie co on chce.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 gru 2008, 13:22

IVI90, wcale sie nim nie przejmuj teraz najwazniejszy jest dzidzius i zycze Ci i nam wszystkim zeby sie zdrowiutki urodził!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-12-20, 12:25 ]
powiem wam ze czasem z prmedytacja wykorzystuje to ze jestem w ciazy :ico_wstydzioch: ......to z tym sniadaniem to mu powiedziałam ze ja moge byc głodna tylko ciekawe jak to sie odbije na Nataszce .......

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

20 gru 2008, 13:27

kurde mam wrazenie ze w naszym gronie to tylko ja nie mam swojemu mezowi nic do zarzucenia hmmm...

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 gru 2008, 13:27

ivi już nie wiem, pamiętaj, że nie możesz sie denerwować, ja mam wiedze medyczna i mój Krzysiek nawet nie waży sie ze mna klucić - choć raz mu sie ostatnio przytrafilo - na milionerach bylo pytanie czym jest pępek a ten, że pozostalością po jelicie hahahah oczywiście, że blizną mówie a ten swoje, no, ale pokornie czekal, ja natomiast nie śmialabym sie wtrącać do wiedzy motoryzacyjnej, i nawet ostatnio mi codziennie przynosi nową wiertarke i opowiada i wiem, że mu to przyjemność sprawia to udaje, że slucham - ( bo sluchać tz zainteresowaniem żadna by nie dala rady hihi) Nie no ivi może ty udasz sie do specjalisty - ja też chcialam , może ona Ci coś podpowie, jak z nim porozmawiać jak dotrzeć do niego

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość