sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

17 mar 2008, 09:45

Dzień dobry :)
ja dziś pobudkę miałam o 7 i była to jedyna pobudka od 23,bo moja Majeczka przespała już trzecią z kolei nockę bez pobudki!!! :ico_brawa_01: Wiem,że takie chwalenie dzieci często obraca się przeciwko nam,ale nie mogę się powstrzymać :-D
mariola pisze:, ślicznie wygląda mała w tym misiu

Mariolka,rozkoszne są takie ciuszki,dzieciaczki wyglądają w nich jak takie misiaczki :-)
Renia,niezły "grzechotnik" z Twojego Arturka :ico_oczko:
A co do dzieciaczków,to my chcielibyśmy dwójeczkę,najlepiej parkę;),ale w rodzinie Maćka same dziewczynki się rodzą,jego dziadek nma obecnie 7 prawnuczeki żadnego prawnuka,teraz kolejne dzieciatko w drodze i wczoraj dowiedzieliśmy się,że to też dziewczynka :-D :-D :-D
tak więc z tą parką może być problem :ico_oczko:
Zmykam dziewczyny,bo Maciek zabiera nas zaraz na zakupy :ico_haha_01: :ico_haha_01:
No i oczywiscie dla Gabrysia wszystkiego dobrego,niech rośnie chłopak zdrowo :-)

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

17 mar 2008, 10:00

Cześć!!!

Ja także życzę Gabrysiowi wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

pinko pisze:misia85 ja niestety też nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie, może przejdź się po prostu do lekarza i zapytaj, będziesz spokojniejsza.

moja lekarka przyjmuje w poniedziałki, dzisiaj jej nie ma a za tydzień święta,ale ja stawiam, że to jednak okres, tylko że pierwszy dzień miałam zawsze bardzo bolesny, a teraz nic mnie nie bolało :ico_puknij:

U nas nocka trochę gorsza, mały podczas karmienia strasznie kopał i się prężył, więc się za bardzo nie wyspałam i na dodatek obudziłam się z okropnym bólem głowy :ico_olaboga:

miłego dnia

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 mar 2008, 10:01

My również Gabrysiowi życzymy wszystkiego naj.....A my zaspałyśmy do przedszkola.Wczorajpóżno Julka poszła spac i jeszcze spi.Na urodzinkach było super Mela była grzeczna a Julka tak sie wybawiła z trójką dzieci że do nonono cała mokra i z wypiekami na twarzy.Dziewczyny obudził mnie rano gosciu który przyniósł podwyższke czynszu koszmar 60 zl wiecej musimy płacić za taką nore.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 mar 2008, 10:02

sabi_k77 pisze:ale w rodzinie Maćka same dziewczynki się rodzą,jego dziadek nma obecnie 7 prawnuczeki żadnego prawnuka,teraz kolejne dzieciatko w drodze i wczoraj dowiedzieliśmy się,że to też dziewczynka
tak więc z tą parką może być problem


u nas jest to samo moja mama ma 3 corki i 5 wnuczek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 mar 2008, 10:06


Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

17 mar 2008, 10:09

sabi_k77 pisze:my chcielibyśmy dwójeczkę,najlepiej parkę;),ale w rodzinie Maćka same dziewczynki się rodzą

a u nas odwrotnie sami chłopcy się rodzą i to nie tylko w rodzinie bo także u znajomych :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 mar 2008, 10:10

dziewczyny nie wiem czemu ale jak rodzilysmy to wydawalo mi sie ze Justyna urodzila jakos pod koniec miesiaca a ona tylko dwa dni za mariola

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 mar 2008, 10:11


Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

17 mar 2008, 11:29

Hej kochane.
Przyłączam sie do życzen dla Gabrysia :-)
U Nas nocki super.Igorek zasypia o 21 i śpi do 5 rana,także super.Za to w ciagu dnia znowu jest marudny i płacze.Już sama nuie wiem co mam robić i jakie mu mleczko podawać żeby było dobrze.Teraz z Nan Activ przeszłam na bebiko,rozmawiałam z kilkoma mamami i stwierdziły,ze po tym meluchy sa spokojniejsze,ale na mojego chyba to nie działą.Dzisiaj ide do lekarza bo cały czas ma katarek,no i od jakiegoś czasu ma wysypke na szyjce :ico_noniewiem:
Dziewczyny czy waszym maluszkom też poca sie nóżki i raczki bo mój ma takie wilgotnawe i mama mnie starszy,ze to nie dobrze :ico_olaboga: ,już mam stresa :ico_puknij: I w ogole mam doła wszystko mnie denerwuje,nawet nie mam czasu żeby do was cześciej zagladac,a tak mi teskno za tt :ico_placzek:
Teraz mam chwilkę bo dziadkowie zabrali Igorka na spacerek do lasu :-)
Buziaki

[ Dodano: 2008-03-17, 10:36 ]
Reniu pisałas kiedyś,ze podawałąś małemu Nasivin na katarek,a jak długo go dawałąś,bo na ulotce jest napisane,że nie dłużej niż trzy dni :ico_noniewiem: ,powiedz mi jeszcze czy pomogło całkowicie czy po kilku dnich katarek wrócił :-)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 mar 2008, 11:41

Cześć dziewczyny... Dziękujemy bardzo za życzonka :ico_brawa_01: cieszę się i czekam na 3-ci :ico_oczko:
iwona83 pisze:wydawalo mi sie ze Justyna urodzila jakos pod koniec miesiaca a ona tylko dwa dni za mariola
to przez to, że pod koniec miesiąca wyszliśmy ze szpitala :ico_noniewiem:
monia26 pisze:zy waszym maluszkom też poca sie nóżki i raczki
Gabriel ma czasami stópki spocone, ale rączki raczej w normie-tylko, że to jest straszny ciepłolubek więc jest zwykle poopatulany cały, to i nic dziwnego, że czasami się nóżki spocą :ico_oczko:

Ja chciałabym mieć trójeczkę, ale nie mniej niż dwoje na pewno... u nas akurat i dziewczyny i chłopaki w rodzinie-ale więcej chłopców... mam jednak nadzieję na córe, bo kogoś muszę nauczyć piec ciasta :ico_haha_01: i w ogóle bardzo bym chciała jeszcze mieć córcie....

mariola pisze:obudził mnie rano gosciu który przyniósł podwyższke czynszu koszmar 60 zl wiecej
teraz to tak jest ze wszystkim :ico_puknij: zwariować można

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość