Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

15 mar 2008, 12:35

spinka super ze juz jest zmywarka :-D Nasza przyjedzie w czwartek :-D razem z lodowka, mikrofala itp :ico_brawa_01: Tylko jeszcze mebli nie mamy wiec troche poczekaja na podlaczenie..
Co do Zusu to ja sie nawet nie wypowiadam :ico_zly: Ile czekalas na przyznanie tego zasilku?

Malgorzatka super brzuszek :-D Taki dorodny jak moj :ico_haha_01: Musze zzdjecia w koncu zrobic

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 mar 2008, 14:56

Hej :ico_ciezarowka: i ja się dzis melduję :-)

U mnie taki jakiś śpiący ten dzionek, moje dziecię od 5 (wtedy wstaje na siku) juz dokazuje, chyba sie przyzwyczaiło :-) A ja z kolei jak ono tak fika zasnąc nie mogę i ciagle taka niedospana jestem.
Ale najważniejsze, że m. pomógł w sprzątaniu i praktycznie mamy porządki zrobione :ico_brawa_01: , zostały jeszcze takie pierdółki, ale to sama sobie na spokojnie w przyszłym tyg. porobię :ico_oczko:
Zaraz bedę sie zbierac , na 16 jadę na uczelnię i mam zajęcia do 19 (wpiep..... nam język obcy na ostatnim semestrze :ico_puknij: , nie wiem po jaką cholerę :ico_olaboga: ).
M. własnie mi umył samochód :ico_brawa_01: , a teraz poszedł rąbac drewno (do kominka na przyszłą zimę :ico_haha_01: ).

[ Dodano: 2008-03-15, 14:05 ]
Małgorzatka fajniutki brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a swoja drogą to Twój Wojtuś to juz sporo waży :ico_oczko:

mojamaja.corcia, to trzymam kciuki, zebys sie w koncu wyspała :-)

Siunia fajnie, ze zakupy się udały :ico_brawa_01: no i obys była zadowolona ze ścięcia włosków :-D no i super, ze siostrę bedziesz miec az przez miesiąc

Spinka to miłej wizyty życzę :-) Mnie to tej nocy to same głupoty sie śniły, najgorsze było, to, że przez 2 miesiace nie opiekowałam się dzidzią, a okazało sie jeszcze, że jedyna zabawka jaką ma, ko ta którą dostalismy gratis do wózka :ico_puknij:

Tuska widzę, że u ciebie remoncik się posuwa :ico_oczko: , czy tylko kuchnię odnawiacie, czy resztę też?

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

15 mar 2008, 16:18

NOWA pisze:uska widzę, że u ciebie remoncik się posuwa :ico_oczko: , czy tylko kuchnię odnawiacie, czy resztę też?


kuchnia i nasz pokoj. Pokoj juz skonczonu tylko mebli jeszcze nie ma. A kuchnia to jeszcze pobojowisko. Ale wlasnie sie okazalo ze dzis przyjdzie koles od plytek bo we wtorek by nie mogl, hurra w koncu! Ale maz bbedzie mial niespodzianke jak przyjedzie z nad morza :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 mar 2008, 16:53

Tuska to fajnie że się posuwa wszystko do przodu :ico_brawa_01: A z tym zasiłkiem to zawiozłam (tzn teść) dokumenty kilka dni przed czasem, czyli jakoś tak koło 10 lutego a odpowiedź dostałam na początku tego tygodnia - tzn że komisja się zebrała i że przyznali mi zasiłek rehabilitacyjny na okres 2 miesięcy w wysokości pensji czy jakoś tak, tylko nie napisali od kiedy dokładnie, tzn po upływie tych 180 dni.

Nowa powodzenia na uczelni, tzn wytrwałości życzę.

Moja,maja może podpowiedz mężowi, bo oni sami na takie genialne pomysły to raczej rzadko wpadają :-)

Siunia no to fajne się z składa z przyjazdem siostry - pomoże ci przy dzieciach :-)

Ta koleżanka nie przyjechała - i dobrze - byliśmy w mieście dokupić jakieś węże itp do zmywarki, wieczorem A. ma zamontować :ico_brawa_01: Jednak sam to zrobi, pokombinował i wymyślił :ico_brawa_01:
Słuchajcie byłam dzisiaj w Pepco znacie taki sklep - mają superaśne dzieciowe rzeczy i niedrogie, ja kupiłam A. chrześnicy, musimy ją zobaczyć jeszcze przed chrzcinami (święta) więc jak się uda to jeszcze dzisiaj podskoczymy.
Zmykam zupkę doprawić i jeść :ico_papa:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 mar 2008, 20:41

Hej :ico_ciezarowka: wpadłam zobaczyc co naklikałyście a tu takie pustki :ico_szoking:

No i znów nastepny weekend mamy prawie za sobą, kazdy dzień zbliza nas do spotkania z naszymi maluszkami :ico_brawa_01:

Mnie jak zwykle szybko zleciał, dziś do 12.30 byłam w szkole, a okazało się, ze w sumie niepotrzebnie. Z jednego przedmiotu mam przepisaną ocenę ze st. inżynierskich, :-) a na seminarium dyplomowe świetny wykładowca sobie nie przyszedł ( reasumując w domu mogłam byc juz po 10 :ico_zly: )
Potem obiadek u rodziców :-) , a niedawno wyszli od nas goście, był mój kuzyn z żoną i małym 8,5 mies. szkrabem :-D
Teraz sobie odpoczywamy z m. przed tv (zaraz uciekam na "Ranczo")

A co tam u Was, gdzie sie podziewacie :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

17 mar 2008, 09:17

Witam!
Właśnie wstałam, zrobiłam kawkę i zasiadłam do tt, muszę nadrobić wczorajsze zaległości. Z piątku na sobotę fatalnie spałam, a w sobotę wieczorem to już katastrofa, zaczęła mnie boleć wątrobą, miałam biegunkę i zwracałam, a potem miałam okropną zgagę - po wymiotach, w nocy zbudziłam się z bólem brzucha, oj ogólnie miałam noc prawie nieprzespaną. Skutek w niedzielę czułam się tragicznie, o humorze nie będę wspominać, nadmienię tylko, że płakałam chyba z 5 razy i to długo i wylewnie. Na szczęście dzisiejsza noc by ła już w miarę spokojna, tylko wstawałam 3 razy siusiu, ale jest już o niebo lepiej.

Co u Was, mam nadzieję, że miałyście lepszy weekend ode mnie :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 mar 2008, 10:13

Hej Spinka to faktycznie miałaś niecekawy weekend :ico_olaboga: , współczuję :ico_pocieszyciel: , ale dobrze, ze już Ci lepiej.

Ja też zasiadłam z kawką i delicją :ico_haha_01:

Ja czuję się w miarę dobrze. Dzidzia w nocy i dzis rano spokojna więc pospac się dało (ale pobudka o 3 na sikanko była :-) )
Coś mi tylko dziś plecy dokuczają i mam ból podbrzusza tak jak na @ (wczoraj wieczorem tez mnie tak troszkę pobolewał). Wzięłam swoje leki i mam nadzieję, że przejdzie. Trochę sie boję, czy cos złego mi się z tą szyjką nie dzieje, ale któras z Was pisała, że tez takie bóle ma, jutro wizyta więc sie okaże. :ico_noniewiem:

Dziś m. wziął sobie urlop, maja robic ze swoim tatą dodatkowy podjazd na samochód, przy naszym ogrodzeniu. Mam nadzeiję, ze dadzą radę, bo prognoza pogody nie za ciekawa :ico_noniewiem: . Teraz pojechał do miasta, miedzy innymi po moje wyniki badań więc czekam :-)

[ Dodano: 2008-03-17, 09:19 ]
Mam juz wyniki:

-glukoza na poczatku 65(mam poniżej bo norma 74-110), a ta druga po 1 h wynosi 137? (tylko tu normy nie podali) :ico_noniewiem:
Spinka wiem, że Ty ostatnio rozszyfrowywałaś wiesz jaka jest ta 2 norma, napisz jak możesz, bo nie chce mi sie wracac wstecz :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

17 mar 2008, 10:34

Nowa u mnie norma na czczo podana od 65 do 105, a dziewczyny pisały że po obciążeniu norma to do 140 więc chyba jest ok :ico_oczko:

Ja musiałam do banku podjechać przelać z konta A. na swoje, bo ten Osiołek nie chce konta internetowego - ja mam, no i muszę tak jeździć, bo ja oczywiście jeszcze swojej marcowej wypłaty to na oczy nie widziałam. Teraz śniadanko zjem, potem umyję kibelek, tzn płytki, bo za sam sedes sie nie biorę, nie zniosę zapachu domestosa, a z płytkami, też może być ciężko, bo mnie strasznie drażnią zapachy środków czystości, ale spróbuje rękawicą Zeptera i samą wodą - powinnam dać radę.
A i muszę Wam powiedzieć, że zmywarka to mój ulubiony sprzęt AGD :-D
Ostatnio zmieniony 17 mar 2008, 10:38 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 mar 2008, 10:37

Hej już znalazłam :-) raczej sie mieszczę, a norma na czczo u mnie jak wyzej
pisałam
Natomiast mam dużo erytrocytów w moczu, aż 25 (norma 0-5) :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

17 mar 2008, 10:39

Nowa ja miałam już 3 raz morfologię i cały czas coraz gorsze wyniki, a mój gin na ostatniej wizycie mówi że morfologia sie poprawiła :ico_olaboga: PSYCHOL :ico_zly:

Z erytrocytami to może być jakiś stan zapalny dróg moczowych, ale w sumie w ciąży są inne normy, więc nie przejmuj się za bardzo, jutro sie pewnie okaże że wszystko jest ok :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość