Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

19 gru 2008, 22:50

adia26, ojej......biedactwo...jak cos-masz nas-wal śmiało jak czujesz się gorzej :ico_pocieszyciel: na pewno troche Ci będzie ciężko, że musisz odstawiać kacperka, ale...siła wyższa.....jestem z Toba!!!!!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 gru 2008, 13:58

zirca, dzieki kochana oj jest mi ciezko ale nie chce go tak od razu odtawic powolutku bo to i dla mnie wazne i dla niego. buziaki

[ Dodano: 2008-12-20, 14:55 ]
http://www.dancingsantacard.com/?santa=1172075
a to dla was zyczonka świąteczne

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 gru 2008, 18:05

:ico_tort: :564: No Weronisi misiączek

[ Dodano: 2008-12-20, 17:06 ]
NA DRUGI MIESIĄCZEK

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 gru 2008, 18:47

NA DRUGI MIESIĄCZEK

:ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

20 gru 2008, 20:35

witam dziewczynki! ale sie rozpisałyście,troche poczytałam ale tak piąte przez dziesiąte! jesteśmy już w domku w polsce,droga super tylko strasznie długa,mały spał cały czas :ico_brawa_01: tylko do cycusia sie budził,no dzis mamy za sobą pierwsze wielkie zakupki ale dziewczyny szał w tych sklepach normalnie szok :ico_szoking: juz mi sie odechciewa a jeszcze nie wszystko kupione :ico_noniewiem: :ico_olaboga: nie wiem kiedy teraz sie odezwe wiec życzę szczęśliwych, rodzinnych i sytych świąt oraz bogatego Mikołaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: POZDRAWIAM SERDECZNIE :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 gru 2008, 20:38

Agusia1982, super ze szcześliwie dojechaliscie i Nicolasek taki grzeczny :ico_brawa_01: buzialki i wesołych świta

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 gru 2008, 20:48

adia26, dzieli kochana i za zyczonka tez
Powodzonka z tym karmieniem trzymaj sie kochana i nie stresuj sie. Wszystko bedzie napewno dobrze :ico_oczko:
Weronisi paluszek doktor obejzal i kazal tylko masowac bo nie widzi nic zlego w tym bo ona nimi rusza normalnie wiec potrzeba czasu i masazu a moze sie wyprostuje.
Jestem na siebie zla :ico_zly: znow zjadlam jakies pazdzierstwa i czekoladke i mala wysypalo nie moge sie powstrzymac chociaz wiem ze jej to zaszkodzi jestem zla matka co jej sie polepszy to ja cos schrzanie :ico_placzek: jak wczesniej umialam sobie odmowic wielu rzeczy to teraz jakos nie potrafie :ico_olaboga: :ico_zly:
Powiem wam ze mecza mnie te cale swieta latanie za prezentami i w ogule :ico_zly: jakos nie nastraja mnie to tylko zlosci niewiem czemu :ico_olaboga: Powinnam sie cieszyc a tak nie jest
Najlepiej to bym nigdzie nie szla nic nie robila tylko z niuniulkiem w lozku lezala :ico_oczko: to by mi najbardziej odpowiadalo

[ Dodano: 2008-12-20, 19:51 ]
Agusia1982, dzieki kochana i nawzajem
Super ze podroz byla ok i ze malenstwo dobrze znislo to :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 gru 2008, 10:47

Witam dziewczyny :-) ciagle sobie obiecuje, ze zajrze na wasz watek, ale jakos czasu brak, bo wiecej siedze na listopadowkach :-D chociaz do was mam wielki sentyment, bo przeciez z wami dzieliłąm te 9 miesiecy :-)
Wasze dzieciaczki sa cudowne, takie juz duze, teraz widze te roznice jak porownuje zdjecia :-) bo moj mały skonczyl ostatnio 6 tygodni. Mielismy isc do szczepienia, ale jakies chorobsko go dopadło, problemy z gardełkiem, strasznie chrypie :ico_placzek: ale na szczescie nie rozwinełą sie wieksza infekcja :ico_sorki: wiec leczymy tyko gardełka, a wszystko podobno od długotrwałęgo plączu ( mały ma kolki) a jeszcze to suche powietrze w domu, wiec tak to sie skonczyło. Jeszcze dodam ze w domu mamy za cieplo ale przewrazliwione dziadki nie daja sobie nic powiedziec, ze jest za ciepło :ico_olaboga: teraz troche przystopowali z tym paleniem w piecu jak mały zachorował :ico_sorki:
A tak to rosnie jak na drozdzach ma juz 5150kg. Cycem niestety karmie juz tylko w nocy, w dzien zwykle mleczko i herbatki :-)
Pozdrawiam serdecznie i bede wpadac w miare wolnego czasu :-)
Zycze wam wszystkim Zdrowych i Spokojnych Swiat spedzonych w rodzinnej atmosferze z nowymi członkami rodziny :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 gru 2008, 13:07

WITAM KOCHANE!!!
widze ze jakos cicho tu u nas
Świąteczne roboty w domku a ja stwierdzilam ze nie bede szalala tylko spokojnie bo i tak na szczescie idziemy do rodzicow na świeta to co ja bede szalala :ico_oczko:
Muszę się zabrac tylko za sterte prasowania :ico_prasowanko: ale mam taka awersje ze zrobie to z wielkim trudem :ico_olaboga:
No to ide puzniej zajze co tam u was?
MILEGO DNIA ZYCZE

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 gru 2008, 13:47

hej hej ,a ja jakos dziwnie sie czuje taka ospala nie wiem czy to wplyw tabletek czy pogoda :ico_noniewiem:
Powiem wam ze mecza mnie te cale swieta latanie za prezentami i w ogule jakos nie nastraja mnie to tylko zlosci niewiem czemu Powinnam sie cieszyc a tak nie jest
Najlepiej to bym nigdzie nie szla nic nie robila tylko z niuniulkiem w lozku lezala to by mi najbardziej odpowiadalo
no dokladnie mam to samo nic i sie nie chce robic to zarcie i wogle nie chce mi sie nawet nie mam posprzatane eeee, jakos nic mnie te swieta nie ciesza, tylko sie urobie i tyle :ico_noniewiem:
Weronisi paluszek doktor obejzal i kazal tylko masowac bo nie widzi nic zlego w tym bo ona nimi rusza normalnie wiec potrzeba czasu i masazu a moze sie wyprostuje.
no to dobrze ze to nic powaznego jest :ico_sorki:
wiola85,
witaj kochana no to twoj Filipek niezly klocuszek :-D moj kacper ma 12 ttygodni a wazy, 5950 :-D a jest na cycu choc teraz zmieniamy mu diete na butle :ico_noniewiem: sila wyzsza
jak tam reszta dziewczynek meldowac sie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość