Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 mar 2008, 02:08

hejka
mialo mnie dzis nie byc ale siora ma pijacki humor i zachcialo jej sie gadac na skypaa.. u nas to rodzinne w tym stanie wiec dotrzymujemy jej towarzystwa hehe

marcinkowi i krzysiowi przesylamy duuzo slonka z okazji kolejnych miesiaczkow.. buziolki kochani :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

juli
gdzie ty przepadlas kochanaa sslomiana wdowo??? mialas do nas zagladac czesciej :ico_placzek:

frydza zycze slonecznej pogody i duzzo rodzinnego ciepelka na weekend w gorach u rodzinki

madziu laskawa z ciebie mamusia , bo pozwalasz na wafelka. hehe a ja wwyrodna.. nawet biszkopcikow i soczkow skapie hehe
marcinek swietn chlopak a spacerek uroczy. pogodaa ddopissuje
u nas cieplo ale deszczowo dzis

a imprezka urodzinowa udana.. bylo super wesolo i odjazdowo
my nie mielismy pomyslu ani gadetow na przebranie ale wczoraj na szybko znalazlaam kilka rekwizytow hehe adamowi kupilam okulary, krawat clauna. w domu mielismy peruke... dla siebie tylko uszy krolika hehe i do tego farby do twrazy ktore dodaly charakteru
tak naprawde same farby zrobily najwieksza furrore
hehe wpada,may tam z niespodzianka. a tam kazdy wygladal normalnie a my jak zeswirowana rodzinka hehe
i od razu rzucili sie na farby hehe i kazdy juz mial swoj malunek na twarzy hehe
moje kochanie (malarz dekorator mieszkan) odnalazl sie dzis w nowej roli -malowal nasze twarze i swoja
naprawde swietnie mu wyszlo.. ja nie mam do tego cierpliwosci hehe
najtrudniej bylo z lelkiem... takie male dzieci pomalowac to niemala sztuka
probowalismy na spaniu ale maly co chwile raczka pocieral buzie.. masakra
nie wyszlo perfekcyjnie ale wygladal slodko
zaraz wam pokaze

[ Dodano: 2008-03-16, 01:18 ]
Obrazek

Obrazek

cala ekipa
Obrazek

dziela adasia. kroliczek i tygrysek hehe
Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 mar 2008, 01:15 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

16 mar 2008, 10:56

Witam w ten niedzielny poranek Madziorka supppppeeeer zdięcia kurde strasznie mi się podobają nie dziwie się że farby zrobiły furore :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Magda Marcinek fajniusi widze że wózeczek się sprawdza fajny taki malutki się wydaje
Ja to mojej nie skąpie ani soczków ani wafelków ani biszkopcików hi hi a niech się nacieszy teraz bo jak wda się w starszą siostre to niejadkiem póżniej będzie :-)
Aciu super zdięcie w podpisie i Leluś też fajniutki króliczek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

16 mar 2008, 13:10

Heloł!
Dziekujemy za pamiec i zyczenia!

Ja na szybciocha..
Duzy wrocil -wczesniej- z wielka niespodzianka! Pojechalismy na romantyczny weekend do Wladyslawowa do hotelu,a potem na Hel.. Bylo cudownie
Potem rozkoszowalismysie rodzinnym zyciem ispedzalismy ze soba kazda wolna minutke.
W srode bylymoje urodziny - wiec balowalismy - i to ostro:):
W czwartek, piatek praca
Wczoraj i dzis szkola
Jutro praca

I milion rzeczy do zalatwiania

Misiek zabkuje- wychodza gorne jedynki i sa cholernie spuchniete.On Aniolek dobrze to znosi i tylko czasami marudzi..
Nie jest zbyt chetny do gadania- chyba wystarczy mu ze ja tyle ozorem klapie.. Ale za to zaczyna podciagac sie o wszystko do wstawania i podraczkowuje sobie. Poznaje zawartosc kuchennych szuflad i uwielbia siedziec w lazience :):

No i zabawy z tatusiem... Tata.. i tata i tata... Zakochane Krzysie w sobie na maksa :):

kilka fotek imilion calusow dla was :*:*:*:*

Misio w nalesniku:
Obrazek

Cudowne usmiechy:
Obrazek

Wyglupy z tata:
Obrazek

Moje urodzinowe okulary hyhyhy :
Obrazek

nonono w gorze! :):
Obrazek
Obrazek

Na bioderku - model :-D
Obrazek

No i ja.. Z Duzym - na Helu :-D
Obrazek


Teraz czekamy na Swieta- przyjedzie troszke rodzinki, beda swieze kwiaty i bazie w wazonie.. Wiosna.. W koncu ja poczuje.
Po Swietach Duzy chyba wyjedzie- juz na ok 3 miechy. Zobaczymy jak to bedzie..
Poki co- kazda minuta jest dla nas na wage zlota i jest cuuudnie :-D
UCiekam - piec pizze i na 14:30 do szkoly. :-D

Buziole Kochane:-*

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 mar 2008, 14:40

Juli pisze:Nie jest zbyt chetny do gadania- chyba wystarczy mu ze ja tyle ozorem klapie.. Ale za to zaczyna podciagac sie o wszystko do wstawania i podraczkowuje sobie.

dokladnie jak u leosia hehe a mnie martwi ze on taki nierozmowny hehe :-D

swietnie ze juz jestesmy razem
i brawa dla malego za dzielne zabkowanie hehe :ico_brawa_01:
foteczki rozkoszne

edyta no wlansie pytalas mnie o te farby, sa calkowicie i bardzo latwo zmywalne hehe
dlatego pod koniec imprezy nie byly juz pierwszej swiezosci wiadomo po jedzeniu i piciu hehe
a lelek ktory lubi pchac lapki do buzi i slinic sie troszke mordke tygryska mial dawno zjedzona hehe
masz racje farbli to swietna sprawa... koniecznie musicie sie w to pobwic na urodzinkach

a ja uciekam bo siedze w szlafroku jeszcze hehe w weekend szaleje i spie do 11 hihi korzystam z obecnosci adasia ktory z lelkiem kumpluje od rana hehe

buziole i milego niedzielkowania
u nas pada i wieje bleee
ale jedziemy do centrum na niedziele palmowa i dzien swietego patryka hehe
bedzie zielono jak w irlandii :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-16, 13:45 ]
aaaa juli zapomnialam dla ciebie spozniony :ico_tort: na urodzinki STO LAT WARIATKO!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 mar 2008, 20:44

WITAM wrocilismy Obrazek bylo super pogoda dopisala Wiki kotka by zameczyla na calego,cieszyla sie do kukrow,kaczusiow,pieskow itd pooddychala swiezym powietrzem :-D dostala prezenciki i kasiorke od rodzinki bylo superowo Obrazek MADZIORKA I MADZIU synusie cud malina przystojniaki piekniusi poprostu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Madziorka malunki na twarzach rewelka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: JULI Aby wszystkie dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny, co rozwiewa smutki. Obrazek Obrazek ,sliczny Misio Krzysio i ekstra ze mezulek wrocil :ico_oczko:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

17 mar 2008, 10:03

Witam a gdzie wy się podziewacie :ico_szoking:
Frydza pisze:By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny, co rozwiewa smutki. ,sliczny Misio Krzysio i ekstra ze mezulek wrocil
Juli kochana Ja się do tych życzeń przyłącze spóźnione ale szczere Obrazek
Frydzia super że wikęd wam się udał :ico_brawa_01:
A my do doktora mała ma katar kaszle i oczka zaropiałe :ico_placzek: :ico_placzek: bidulka zobaczymy co powie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 mar 2008, 10:27

WITAM :ico_kawa: :-D nocka taka sobie!!EDYTKO oj biedna WIKUNIA oby szybko jej to wstretne chorobsko przeszlo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

17 mar 2008, 10:43

Wiatjcie,
Frydza współczuję trzydniówki .

Nie wyświetliły mi się zdjęcia lelka i marcinkaza to mały krzyś jak zawsze boski

Ja mam dzisiaj wolne i kupę zaległości w każdej dziedzinie życia, mam nadzieję że uda mi się do fryzjera umówić bo mam taaaakie afto na głowie że szok.
Okna pomyłam i kicha bo u nas pada........cóż choć przz moment były ładne.

Wpadnę do was wieczorkiem

całusy
papapapapa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 mar 2008, 10:44

witam
Przepraszam że nie zaglądam, ale wciąż coś się dzieje.
A jak juz mam czas poczytać to oczywiście na odpisanie już brakuje.

Piękne zdjęcia wklejacie.

Wszystkim jubilatom i tym małym i tym dużym wszystkiego dobrego.

I pozdrawiam. I do później może bo teraz szykowanie na basenik.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 mar 2008, 11:54

ACIA I INDIGO witajcie :ico_oczko: :ico_oczko: [size=150]DLA OLIVIERKA LUCY[/size] Obrazek

[ Dodano: 2008-03-17, 15:06 ]
Wlaczylam kompa bo Wiki zasnela a tu nic pustki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-03-17, 15:15 ]
Obrazek Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość