Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

21 gru 2008, 16:56

fortuna fofa my pierwszy raz poklucili smy sie po 3 latach i to mieszkali śmy ze sob a hihi


ja mam dziś cholernie cie zki dzien nie wiem co mi jest, wszystko mnie denerwuje placze krzycze rzucam wszystkim jestem zmęczona i czuje sie nieszczesliwa choc nie wiem czemu . Chodze od rana dre sie bez powodu na m eza on potulny jak baranek, raz go nawet uderzylam, glowa mnie strasznie boli ide spac, nie wiem co sie dzieje, nie chce żeby wiktor sie denerwowal wiec kazalam sie do mnie nikomu nie odzywac

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

21 gru 2008, 22:04

my też razem mieszkamy. A co do waszych wspomnień z przedświątecznych zakupów mnie też kilka razy prawie stratowali wózkami. A widać jak mam płaszcz,że w ciąży jestem może nie mam wielkiego brzucha ale mam. Zero szacunku dla kobiet w ciąży.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

21 gru 2008, 23:11

własnie wróciłam z roczku meza chrzesniaka .......prezent bardzo mu przypadł go gustu.... :ico_brawa_01:
ejustysia, to hormony nie przejmuj sie - to przejdzie czasem tez tak mam

avanti uwazj bardziej na siebie nie przemeczaj sie :ico_nienie:
Zero szacunku dla kobiet w ciąży.
niestety tez to odczuwam :ico_placzek:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

22 gru 2008, 10:15

Ostatnio jak mnie facet ok. 40 stratował wózkiem to czekałam czy pójdzie do kasy gdzie obowiązuje pierwszeństwo dla ciężarówek.Jakby tam poszedł to bym pierwszy raz skorzystała i weszła przed nim. Niestety poszedł do innej więc nie mogłam go podenerwować bo strasznie mu się spieszyło i zmieniał ciągle kasy. A co do waszych hormonów mnie tez dopadają nastroje ciągle płacze, jakieś różne lęki mnie dopadają.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

22 gru 2008, 10:37

czekałam czy pójdzie do kasy gdzie obowiązuje pierwszeństwo dla ciężarówek
to sa takie kasy???? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

wpadlam sie przywitac i znikam do dalszych przygotowan swiatecznych

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

22 gru 2008, 11:24

Są kasy pierwszeństwa dla kobiet w ciąży z dzieckiem i dla niepełnosprawnych. Ale jak się nie upomni kobieta o swoje to jej nikt nie przepuści. Ja jeszcze nie korzystałam z przywilejów ale myślę, że jakbym się upomniała o swoje to wypindrzone babcie by mnie zlinczowały.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

22 gru 2008, 11:54

Są kasy pierwszeństwa dla kobiet w ciąży
dobrze wiedziec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 gru 2008, 12:05

ja jestem dalej zla , wszystko mnie denerwuje zwlaszcza mąż - biedaczek juz stara sie mi na oczy nie pokazywać , ale i tak mnie denerwuje - ciagle z anim trzeba sprzatać. !!!! Ide dziś na 4d dla poprawienia nastroju na 18 30 bo cholerny kolega mojego męża nie poszedl znowu do pracy i znowu nie moge sie dostać do swojego lekarza i znowu musze wydac 150 zl!!!! Mąż idzie e mna a niech wspomni tylkko, żepieniadze wydaje na byle co to go zabije - normalnie nie wiem czemu taka zla jestem

a co do kas z pierwszenstwem to niestety nie wszedzie sa bo np u nas w realu nie ma w tesco za to jest, ale nie kożystam bo tez podejrzewam, że by mnie zlinczowali jakbym sie upomniala

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

22 gru 2008, 18:02

No niestety z tymi kasami tak już jest. Niby dla ciężarówek ale nikt nie wpuści. Ja też mam takie dni, że się wkurzam bez powodu. To chyba nasze kochane ciążowe hormony.

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

22 gru 2008, 20:08

czesc

Ja juz wszystko mam kupione i zrobione.
Z mezem jakby lepiej ale to tylko pic, jutro na 17;00 w jego firmie jest spotkanie swiateczne dla pracownikow i ich rodzin. Wiec dziala inteligentnie, chce zebym tam poszla. :ico_noniewiem: eee wkurza mnie to wszystko.
ale nie bede wam glowy zawracac na swieta- on juz taki jest.
swieta spedzimy razem a jednak osobno, taka jest prawda.[glow=red][/glow]

[shadow=orange][/shadow]
WESOŁYCH SWIAT!!!!

[ Dodano: 2008-12-22, 20:03 ]
Lawiny radości,
potopu miłości,
lampek migania,
kolęd śpiewania.
Prezentów bez liku,
wiele kolędników
oraz Sylwester do rana
z lampką szampana!
Wesołych Świąt

Obrazek

[ Dodano: 2008-12-22, 20:05 ]
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość