monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

16 mar 2008, 14:21

czesc dziewczyny
kozystam z okazji ze zuzka spi zeby na chwile zajrzec na tt
martatak mi szkoda tojego frania,ze musi sie tak meczyc biedaczek :ico_placzek: ja tez juz mialam okazje sie przekonac jak to jest jak sie malenstwo meczy to momentami sam z nia plakalam ,takze mam nadzieje ze szybko go to swinstwo opusci.

[ Dodano: 2008-03-16, 13:28 ]
a to kilka fotek mojej corci
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 mar 2008, 14:47

Ja tylko na chwile, bo u nas jak u Marty masakra :ico_olaboga: Lusce juz powoli przechodzi za to Dan od niej zlapal :ico_olaboga: Na szczescie Luska nigdy nie miala problemow z piciem, wiec jesc nie chce za bardzo, ale kupilam w Tesco herbatke mietowo-rumiankowa i jej po tym przechodzi :ico_olaboga:
Tez msle, ze to grypa zoladkowa :ico_noniewiem: Ja przeszlam ja najlagodniej i mam nadzieje, ze jutro mnie apogeum nie zlapie, bo ide do pracy pierwszy dzien :-D :-D Do drukarni. Praca taka biurowo maszynowa, bo w najwiekszej mierze to obsluga przy biurku komputerow co maszyami steruja, placa niezle jak na Belfast, a nie narobie sie , bo z tego co wiedzilam to tam sie duzo nie robi :-D a atmosfera bardzo mila (nawet chlopak co mi wszystko pokazywal tak mowil, a to byla jego ostatni dzien w pracy wiec nie mial potrzeby klamac :ico_oczko: ). Zyczcie mi powodzenia :ico_oczko:

I teraz bede Tata a Dan bedzie mama :-D

[ Dodano: 2008-03-16, 13:49 ]
Monia Zuzia Slodziaczek!!! Przesliczna!!!

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

16 mar 2008, 14:58

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 mar 2008, 16:21

Monia ale ta Twoja córcia zajebsta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a zdjęcia z tata mi sie najbardziej podobaja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: boska malutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziu fajowe przebrania i zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Leoś jaki poważny :ico_szoking: :ico_oczko:

u nas powiedzmy tak se :ico_olaboga: misiek nadal sraka, ale jest pogodny i jak zawsze uśmiechnięty wiec spoko :ico_oczko: gorzej jakby płakał i marudził
ale za to Jacy cierpi :ico_olaboga:
chwile małego dziś wzięłam na spacer bo przecież sraka to nie powód, zeby sie nie przewietrzył nie??? no i już wrócilismy bo mój Jacy ledwie żywy wiec zapodam mu jakiś rosołek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

16 mar 2008, 18:06

Emilka_M, dzieki za wypis lekow :ico_sorki: , napewno zakupie przed wylotem do UK :ico_oczko:

madziorka hihi, brawa dla Leosia za pierwsze kroczki :ico_brawa_01:
zdjęcia po prostu rewelka :ico_brawa_01: rodzinka szalona na maxa i fotki jak zwykle bajecznie kolorowe :-)
aaa i Adaś ma talent w malowaniu tych buziek..no serio bardzo ładnie mu to wyszło :-D

monika83, Zuzia śliczna, jaką ma gładziutką buźke :-) wszystkiego naj dla niej z okazji ukończenia pierwszego tyg. :ico_buziaczki_big:
a napisz jak Ty sie czujesz>>?? i jak radzicie sobie z opieką nad małą???

Jasnie Pani :), szybko udalo ci sie znalezc prace..super!!!! powodzenia
daj koniecznie znac jak minal pierwszy dzionek
dobrze zrozumialam ze Dan rezygnuje z pracki i bedzie sie zajmował Lusią/?/

martuchafrost, to ile Franio juz sie tak męczy>>???
trzymam kciuki zeby wrocil szybko do formy :ico_sorki:
bo dla takiego malucha to napewno meczace :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-16, 17:09 ]
nie bylo mnie troche bo bylam zawalona robota na maxa no i braklo czasu na pisanie :ico_placzek:
mam nadzieje ze teraz juz bede miala wiecej czasu :ico_oczko:

u nas z nowości to tak: Szymon śmiga juz z plecków na brzuszek i z brzuszka na plecki tak że nie moge go zostawiac samego :ico_olaboga: rozkładam mu koc i kołdre (150x200cm) na panelach i to jest jego plac zabaw z ktorego wystarczy kilka minut zeby znalazl sie juz poza tym obszarem, turla sie jak piłeczka we wszystkie strony a mama ma niezłą radoche z tego powodu, dupke podnosi do góry ale na razie jeszcze sie nie przemieszcza w tej pozycji...
M jest na urlopie wiec cale dnie spedza z synem, chodza na spacerki i wyczekuja powrotu mamusi z pracy :-D poza tym moj syn jeszcze nie umie sam siedziec ale do stawania na nogi to pierwszy :ico_szoking: jak tylko go postawie na podłodze to on sztywne nogi i ostro stoi :ico_haha_01: gdybym zostawala w Pl to chyba skusiłabym sie na jakis fajny chodzik dla niego no ale przez nasz wyjazd nie kupuje zadnych wiekszych zabawek :ico_nienie: wszystko nadrobie w UK :-D
w srode wrocili moi rodzice z UK, no i od razu przyjechali do nas bo my na angielski wiec oni musieli z Szymciem zostac, ale bylo ok, stesknili sie za wnukiem wiec chyba nie czuli zmeczenia podróza :-D
2 dni temu przyleciala moja siostra na 1 dzien wiec tez nie moglysmy sie nagadac, no i wczoraj M ja pojechal zawiesc na lotnisko i wrocili razem spowrotem bo okazalo sie ze lot odwolany :ico_szoking: bez konkretnej przyczyny, po prostu tak i tyle :ico_zly: siorka sie wkurzyla bo miala leciec do Londynu spotkac sie ze znajomym a tu kicha, no ale dzisiaj sie zobacza wiec choc tyle dobrze :-)
aaa jeszcze wam mialam napisac ze ograniczylam do minimum karmienie cycem, tzn w nocy juz nie karmie, a jak maly sie przbudza to daje mu soczku do picia, pociagnie pare razy i spi dalej. obok lozka zawsze na wieczor stawiam sobie termos z goraca woda pozniej tylko rozciecze z nia soczek i cieple picie gotowe :ico_brawa_01:
nooo i w koncu juz nie nosze tych ochydnych stanikow dla kamiacych :ico_sorki:
mialam ich juz dosc...no i jak zalozylam zwykly biustonosz to okazuje sie ze za maly na jednego cyca :ico_szoking: musze sie wybrac na zakupki...obowiazkowo!!!!

chcialam dzis jechac na zakupki, ale M powiedzial ze jutro odbierze bony swiateczne z pracy wiec pojade jutro...ehhh przerazaja mnie te kolejki przed swietami :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-16, 19:42 ]
JA TEZ WAM WKLEJE FOTKI

WCZORAJ NA IMPREZCE:
Obrazek

Z CHRZESTNą
Obrazek

Obrazek

śMIECHY DO TATY
Obrazek

TE JUZ W DOMKU:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 mar 2008, 21:01

monika sliczna masz core... wreszcie mozemy ja zobaczyc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jasnie pani gratuluje robotki hehe napisz jak wrazenia po pierwszym dniu hihi
i dla luski duuzo zdrowka!!!!

eve dla szymonka za postepy :ico_brawa_01: hehe kurcze jak ten czas leci..szymus juz 6 miechow skonczyl
to wlasnie gdzies wtedy sie zaczyna wariacja hihi zobaczysz sama :ico_brawa_01:

marta dobrze ze miska dobry nastroj nie opuszcza, :ico_brawa_01: pewnie lada dzien wszsytko sie unormuje.. kurcze ale dlugo go trzyma :ico_szoking:

u nas deszczowo :ico_zly:
wiec pojechalismy tylko do kosciola.. zreszta i tak nie bylo czasu, bo pospalam do 11 hehe
a teraz gadamy z kolega przez skypa i pichcimy obiadek

lelek wydaje sie gardlowe dzwieki. hehe smiejemy sie ze francuskiego sie uczy bo to mniej wiecej tak brzmi...

spadam

[ Dodano: 2008-03-16, 20:04 ]
eve teraz dopiero zobaczylam fotki hehe jaki smieszek kochany hehe

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

17 mar 2008, 02:11

Ale super zdjecia!!! ile bym dala by cofnac czas by Maya znow miala tydzien!!!


A co sie dzieje z Ilonka i JULIE???? Ze o reszcie nie wspomne, pada nam forum czy co, ja tez nie swieta ale czasem cos wkleje i cos klikne, a reszta gdzie???

Dzis doznalam szoku, Maya bez zajakniecia pokazala na klawiaturce swojego laptopa zabawki 14 liter!!!! Wcale jej nie uczylam alfabetu, sama sie bawi tym laptopem, cos tam piate przez dziesiate wiedziala ale 14 liter!!! SZOK!!! No musialam sie pochwalic i uciekam bo mi zimno. pa pa dobrej nocki!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 mar 2008, 10:12

hej dziewczyny
Delfinka brawa dla Mayci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a co by Ilonka nie wyzywała zapodam foty :ico_oczko:

bedzie ich troche wiec prosze nie wyzywajcie :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tu z Luśką Jaśnie Paniową :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

uff ... :ico_oczko: dziękuję za uwagę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

17 mar 2008, 11:45

Witam :ico_haha_01:
martuchafrost, fotki superowe :ico_brawa_01:
DELFINA pisze:A co sie dzieje z Ilonka i JULIE???? Ze o reszcie nie wspomne,

no ja tam staram sie was podczytywac ale czasu jaos brak :ico_noniewiem:
Wczoraj ze pogoda sprzyjala znow byliosmy na zwiedzaniu :ico_oczko:
tu macie linka jakbyscie chcialy poogladac fotki http://polskibelfast.co.uk/galerie/inde ... rickfergus
Ala jeszcze spi
ja w piatek odwiedzilam fryzjerke ale nie jestem do konca zadowolona z efektu :ico_noniewiem:
A w sobote bylam wybierac nowe okulary (wiem mam bzika ze ciagle chce zmieniac, ale musze bo co dzien takie same to nuda :ico_oczko: ) i jedne wzielam sloneczne korekcyjne a dugie zwykle biale szkla :ico_haha_01: w srode do odbioru
Nic musze leciec bo Nati wonieje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 mar 2008, 19:43

pisałam do Ilonki smsa rano ae nie odpisała, zaczynam sie martwić :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość