Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

21 gru 2008, 11:42

Matko, MAdziorka!!!Hehe.. Z ta Mandarynka to niezbyt fajnie! Ale napewno wyjdzie z kupalem. No bo jak juz wychodzi.. haha. Mi sie Misiek dzis obsral po włoski o 6:30 i od tamtej pory niestety nie spi. Ale... ja lezalam w lozku, on ogladal bajki, bawil sie.. Wiec w miare dospałam. Ale obudził mnie w niemnily sposob - bo wysypal paczke chrupaczkow!!! Na mnie, na posciel.. Rozgniotl i sie cieszył :): hehe
Zaraz ogarniam chalupe i zabieram sie za robienie szynki i sałatki.. Odkurzam, piore.. W koncu moje ukochane Swieta. No i Duzy bedzie w chalupce juz we wtorek! Ja wroce rano podpita, bo w pon o polnocy mam wigilie pracownicza.. I bedzie duuuuzo whikaczy, wodeczki i innych pysznosci. A potem wracam i moj przyajciel przywozi z Gdyni o 8 Duzego.. mmm..I wtedy kupowanie choinki, pieczenie ciacha, barszczyk, ubieranie choinki, fryzjer na 17:30. Ale bedzie sajgon! hehe. Cudnie.
Lece juz. Pobawie sie z Misiem i potem dzialam. Buzka! :*

[ Dodano: 2008-12-21, 12:12 ]
Eeeej! Gdzie jestescie? Ja juz zdarzylam odkurzyc, zmopowac, umyc zlew, prysznic, wstawic pranie, ugotowalam warzywa na salatke.. I ide wlasnie ja robic. Mis spi slodziutko -i oby jak najdluzej! Wiec ide teraz pociapac warzywną, a potem kawa i doczytam Wysokie obcasy! Ha!
A w głowie caly czas tykanie... I odliczam czas do przyjazdu Duzego! Marzy misie powitanie z pekiem bialych roz... achhh...
taaa... romantyczka :P

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 gru 2008, 14:27

Juli kupa dzis poszla rano bez problemu. i tylek czysty hehehhee

my juz spakowani
lece na roslek i jedxiemy na lotnisko hurrraaaa

buziaki i do uslyszenia z PL

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

21 gru 2008, 14:50

Calujemy Madziu! LEc bezpiecznie iszalej w Pl z rodzinka! :*

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 gru 2008, 20:33

Witam :ico_oczko: ja dzis zdycham kurde trzustka mi nawala i watroba :ico_noniewiem:


MADZIORKA dobrze ze juz kupal wyszedl :ico_oczko: Szczesliwej podrozy kochana :-D :-D

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

21 gru 2008, 20:44

Witam dawno mnie nie było ale czasu brak .
Wiki nóżkę już ma super , dzięki tej maści z antybiotykiem nie było żadnej ropy .Kolce same jak by tak kruszały , wystarczyło szmatką przejechac i po sprawie .
Ale dziś mała nam się rozpłakała nie wiem jaka mogła być tego przyczyna . Może to że M nie zauważył że mała zrobiła kupkę i ma fatalną dupcię , masakra dosłownie . Ale no nie wiem bo strasznie mi płakała dałam czopek . Kropelki espumisan , bo już sama nie wiedziałam co może być przyczyną tego ogromnego płaczu .Pomógł czopek przeciw bólowy mała w końcu zasneła .Obudziła się już ok. ładnie zjadła obiadek więc nie wiem co to mogło być .

Juli jaką miś ma czuprynkę super hi hi hi .No i prezenciki spakowane super .My też już wszystko mamy zakupione , jeszcze tylko włożyc w świąteczne torebki i gotowe .No nasz prezencik się nie zmieści bo M chciał sobie kupic za pierwszą barbórkę kino domowe , no więc dzieciątko go nam przyniesie :)

Oj BeWu jak tam Kalinka wirusek już minoł ?????????

Frydza oj oj to mąż pecha miał , Ja do bramy wjechałam ale tylko lakier odprysnoł a tak nic na szczęście

Oj Aniu biedna Weroniczka mam nadzieję że się mylisz i to tylko grymasy . No i ponoc espumisan też można podawac tylko mniejszą dawkę .

Frydza no blądi super nie do poznania . Jak mogę być szczera to ciut ciemniejsze mogły by być .
O idziesz przyciemnic , no to trzymam kciuki .

Hej Madziorka a ja się właśnie zastanawiałam czy jeszcze żyjecie ;) choinka ubrana super .
No i bbrrr mam nadzieję że Lelek niczego nie podłapie , masz rację że siedzicie w domciu .Lepiej dmuchac na zimne
Co do jedzonka to u mnie tradycyjnie : ciasteczka i serniczek to musowo . Potem moczka , karpik w panierce i zupka z rybki z grzankami , do tego kapusta kiszona z grzybami , no i makówki .
Ja jeszcze zrobię sałatkę z gyrosa , ale to na drugi dzień bo do moich rodziców jedziemy .A to złe samopoczucie to może od mieszaniny , grunt że już lepiej .
Madziorka dla ciebie też zdrowych wesołych świąt .

Asiula mam nadzieję że przez święta choc troche odpoczniesz .A ten ból głowy może to migrena
oszczędzaj się tam kobietko .

OOO Frydza zdecydowanie lepiej ci w ciemniejszym ;)A zdięcia Wiki powalają zwłaszcza to za kratą chyba jest ?.

Filmiki z udziałem kaskadera powalają Lelek jest świetny no i jak pięknie pomaga sroic choinkę
U nas M musiał Wiki zabrac na górę bo wszystko ściągała .No i przyjemnego lotu .

Agula moja Wiki też jest maniaczką telefonów i jak jej dam to zaraz do ucha przykłada i sobie coś gada po swojemu .Też daliśmy jej taki stary zepsuty ale ten no to już nie atrakcja jak nie działa hi hi hi .No i ona też maniak kontaktowy włanczac i wyłanczac mogłaby 24 na dobę

Jak bym już nie wpadła to wszystkim mamusiom i dzieciaczkom
Niech blask tych swią sprawi
by były najpiękniejsze na świecia a białe pyłki
lecące z nieba stworzą nastruj tych świąt
zycze wszystkim ludziom na ziemi
by te święta zbliżyły ich
bo to jedyny wyjątkowy czas
by przełamać te wszystkie pozostałe dni
niech pujda w zapomnienie
poprostu kochajmy swych bliskich
za każdy dzień
za uśmiech
za miłosc
która dali nam
więc WESOłYCH SWIAT życzę wam

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 gru 2008, 20:48

edyta29, witaj ,dobrze ze Wiki juz lepiej super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a zdjecie mojej wiki to chyba ci chodzi o to ze ma krzesełko na glowie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-21, 19:50 ]
edyta29, wzajemnie WESOLYCH SWIAT Obrazek

[ Dodano: 2008-12-21, 19:52 ]
Juli, Tuz tuz i Duzy bedzie z Wami Juz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

22 gru 2008, 15:50

chyba wszystkie pieką pierniczki..... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 gru 2008, 16:05

HIHIHI,do mnie niebawe przyjdzie sasiadka na :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 gru 2008, 23:30

cześć kochane
wpadłam dosłownie na sekundę

wczoraj wieczorem zmarł mój dziadziuś :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jutro jest pogrzeb :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jest mi żle i smutno, M. ma nockę i jestem sama w domu, nawet nie mam się do kogo przytulić i wypłakać. No i święta będą smutne. W sobote mamy iść na wesele, głupio teraz odmówić a wcale nie chce mi się iść. idę do łóżka spróbuję zasnąć
dobranoc

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 gru 2008, 10:49

Witam z :ico_kawa: hoho pustki swiateczne sie robia :ico_oczko:
Maz pojechal na rozmowe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


asiula26, kochana taka tragedia przed swietami,wyrazy wspolczucia :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość