Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

23 gru 2008, 02:50

cześć dziewczyny melduje że żyjemy imprezka udała sie extra ale terazjak mój ma urlop nie mam kiedy usiąść do kompa same wiecie jak to jest .Jeszczerazserdecznie dziekujemy za życzenia.Przyznam się żeczytałam was dziś tak po łepkach , bo właśnie Kamil się przebudził i dawałam mu pić przyszłam do kuchni i jakoś mnie tkneło zeby skrobnąć do was choć pare słów, bo tak to stary mój marudzi. :ico_zly: W zasadzie to od soboty nawet nie zdążyłam zrzucic zdięć z imprezki. Kamil dostał wiele różnych zabawek ale naj bardziej chyba jest zadowolony i cały czas się bawi gąsieniczką z Fiszer Price. tą gadająco-śpiewającą. Jak tylko znajde chwile to popisze więcej i wkleje foty. A oczywiście skucha na roczku wziełam tylko kamera a w niej padły szybko baterie aparatu nie wzieła i było :ico_szoking: ups!!! ale troszke pirobiła przyjaciułka i troszke ja telefonem. Więc coś nie oś będzie. Ok uciekam bo zaraz mój mnie podejrzewa że niewiadoamo gdzie piszepo nocy. Pa

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 gru 2008, 09:39

Stawiam :ico_kawa: z rana na przebudzenie i też uciekam do mojego szkraba bo właśnie wypił mleczko

Iwona jak Maja?

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 gru 2008, 09:40

Witam spoznione sto lat dla NORBIEGO.
Majusiu zdrowiej nam.
A my wczoraj u dendysty koszmar godzine wkoncu zrobili dziurke w zebie zeby ropa splywala a Julka tak histerycznie plkala ze szok az lekarka sie wkurzyla aona uspokoila sie po 2 godzinach.

[ Dodano: 2008-12-23, 08:40 ]
Iwona daj znac co z Majusia

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 gru 2008, 09:44

Witam sie dziewczyny Majunia znowu wstala z temperatura 40 stopni a w nocy znowu sie tak trzesla jak w niedziele nie wiem lekarstwa zrzucalaj temperature a za jakies 2h znowu sie podnosi :ico_olaboga:

wczoraj popakowalam prezenty i dostalam jakies mocy bo przebralam lozka poprasowalam okna pomylam pranie zrobilam no i podlogi umylam dzisiaj zostaje gotowanie

stawiam :ico_kawa: rzebyscie mialy sile na caly dzien stania przy garach

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 gru 2008, 10:05

Renia, Iwona, dzięki za :ico_kawa: właśnie popijam. Stawiamy dzisiaj :ico_tort: na 11 miesięcy :-)
Spałyśmy dzisiaj super, padłam wczoraj przez tego zęba, wzięłam 3 ibupromy i spało mi się dobrze, dzisiaj już tak nie boli :-)

Klaudia, najważniejsza jest miłość :-) Kochach Rafała i to się liczy :-) Dobrze, że z Norbim już lepiej.

Asikk, fajnie, że się imprezka udała, szkoda, że aparatu nie miałaś... czekamy na fotki które jednak udało się zrobić.

Mariola, biedna Julka, współczuję, a lekarka mogła by mieć więcej spokoju, w końcu Julia to jeszcze dziecko, ma prawo się bać.

Justyna, dobrze, że Twoje samopoczucie już jest lepsze... szkoda, że tata taki uparty, ale może jeszcze zmieni zdanie...

Gosia, współczuję choroby Pawełka, tak dzielnie się trzymał ze zdrowiem... bidulek, niech szybciutko wraca do zdrowia.

Uciekam Ulę na nocnik posadzić i do garów :ico_oczko:

MIłego dzionka....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 gru 2008, 10:37

Takiego krotkiego posta pisalam a widze ze mnie Renia z kawa wyprzedzila

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

23 gru 2008, 11:59

A Krystianek przespał ładnie całą noc :-D
i spał do 9.00 ... kurcze, przespał 12 godzin bez pobudki ...
a ja dzisiaj znowu biegam...zakupy i sa łatka...aj trochę roboty przede mną dzisiaj...

[ Dodano: 2008-12-23, 11:02 ]
A to mój świąteczny piesek :-D

P.S. udało sie dodać zdjęcie do podpisu :-D

[ Dodano: 2008-12-23, 11:11 ]
No, teraz jest dobrze :-D

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

23 gru 2008, 12:19

Dziękujemy za życzenia urodzinowe :-)

Wstaliśmy godzinę temu, o 9. No dzisiaj chyba mało będziemy pisać w tym świątecznym zamęcie. Dzisiaj naszym królestwem będzie kuchnia :-D.
Kupiliśmy też dzisiaj dużo bombek plastikowych, żeby choinkę ubrać-powiem Wam, że mały wybór, większość bombek jest ze szkła-fakt, że są ładniejsze... może to dlatego.
Kurde, tutaj to tylko plastikowe znajdziesz :ico_noniewiem: Tzn szklane pewnie też można kupić ale trzeba pochodzić, poszukać.

Ja muszę się zebrać i pojechać jeszcze do TESCO bo tam ponoć jabłka suszone są na kompot z suszu. Potem do kuchni.
A jakie u Was 12 potraw będzie?
U nas:
1. Barszcz
2. Pierogi z kapustą i grzybami
3. Karp smażony
4. Ryba po grecku
5. Kapusta wigilijna
6. Krokiety z kapustą i grzybami
7. Sałatka jarzynowa
8. Śledziki
9. Kompot z suszu
10. Makowiec
11. Sernik jakiś (koleżanka ma robić)
12. hmm.. nie wiem co tu jeszcze miało być.. zawsze chleb można jeszcze podciągnąć :ico_haha_01:

Uciekam ubrać się i do sklepu pojechać.

[ Dodano: 23 Grudzień 2008, 11:22 ]
:ico_prezent: Dla Uleczki.. jeszcze miesiąc i królewna roczek skończy :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 gru 2008, 12:31

Ja nie wiem czy bede miala 12 potraw
barszcz, uszka, karp, kapusta, pierogi, ziemniaki (tez beda) moj maz jakies sledzie sobie kupil, zamiast kompotu bedzie sok, wino no i chleb no i to chyba wszystko

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 gru 2008, 13:02


Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość