Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

23 gru 2008, 13:38

Ja nie wiem czy bede miala 12 potraw
Ja też nie wiem...
na pewno:
1. karp smażony
2. śledzie w occie
3. pierogi
4. krokiety
5. salatka warzywna
6. ryba po grecku
7. makowiec
8. śledź "pod pierzyną"
9. sernik (pyszne dzieło męża - uwielbiam jego ciasta)
10. chleb
11. barszcz z uszkami
12......nie mam pomysłu...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 gru 2008, 13:49

ja jade do tesciowej ale chyba
1karp smazony
2barszcz z uszkami
3ziemniaki
4kapusta z grzybami
5chleb
6makówki
7salatka jarzynowa(to chyba nie pasuje ale tesciowa robi)
8kompot z szuszu
9buraczki
10panga dla dzieci
11np wino
12 juz nie wiem co

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

23 gru 2008, 14:07

mariola, może i sałatka nie pasuje, ale ja lubię i u nas zawsze też się ją robi :)
a nie ma mięsa więc w sumie to chyba może być...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 gru 2008, 14:11

mam juz dosc Majka znowu wstala z temperatura 39 juz nie wiem jak jej pomoc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

23 gru 2008, 14:28

mam juz dosc Majka znowu wstala z temperatura 39 juz nie wiem jak jej pomoc
kurcze...a co jej dajesz na gorączkę?
Krystian w nocy dostał kataru...nie wiem, ale chyba też coś się zbliża...
narazie lekko, ale mam nadzieję, że się poprawi...
dałam mu sól fizjologiczną i może pomoże...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 gru 2008, 14:36

mamy antybiotyk, paracetamol i cos podobnego do nurofenu temperatura

tak mi jej szkoda lezy w lozeczku sama dalam jej tam lale zeby jej smutno nie bylo

a ja dzisiaj jeszcze popralam zaslony i upieklam ciasto meza poslalam po ostatnie zakupy i kurcze dzwonil mi juz 3 razy zeby mu wytlumaczyc co chcialam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

23 gru 2008, 18:03

iwona83, jak mi przykro nie doczytałam że Majeczka chora bidulka przed samymi świetami!!
mam juz dosc Majka znowu wstala z temperatura 39 juz nie wiem jak jej pomoc
kurcze wiem co przechodziszaż mi sie przypomniało jak Kamcio miał taka goraczke
:ico_placzek:
Niech nam bidulka zdrowieje no i Pawełek tez niech wraca do zdrówka . My dziś po szczepieniu i Kamilek najpierw spała 2h na dworku a teraz taki grzeczniutki sie bawi. My już na wigilie wszystko prawie mamy dzis tylko moj bedzie robił pierogi. Ja to z nim mam dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: prawie całą wigilie sam zrobił ale on lubi kuchcikować :ico_noniewiem: Kamil ok spła ładniutko tylko zaraz jak zsnoł to mu sie cos przyśniło i tak najpierw o 23 a potem o 1 się obudził tak jak pisałam do was zjadl a potem juz do ranka spła. A wiecie co jaka maskra dzis z ta szczepionka była tak sie wkurzyłam zeszok :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
no ale wkońcu zaszczepiłam Kamilka na pnełmokoki a nie na meingokoki bo moja lekarka sie pomyliła i przepisała mi szczepionke która mozna podać dopiero po 2 roku zyci tak sie wściekłam że zrobiłam awanture ze co ona z ksiezyca spadła :ico_zly: nie wie co przepisuje ,i co ja mam terazz ta szczepionka zapłacona 150zł do apteki na zamówienie sciagan więc jej nie przyjma . No tak na nia na wrzeszczałam ze :ico_olaboga: :ico_szoking:
masakra. Aż wkońcu ona domnie ze maja w przychodni szczepionke na pnełmokoki i ze ona jest lepsz i jak chce to może mi zaszczepić tą małemu .Mysle ok moja kosztowała 150zł i ta na pnełmo ok 300zł wiec sie pytam a jak terazz kasa a ona ze bez dopłaty poprostu tamta ona zostawai a ta zaszczepimy. Dla mnie to ok :ico_oczko: czemu nie a poprostu na meingokoki zaszczepie go jak skończy 2 latka .Ale dobrzeże mojego nie było zemna bo chyba by ta babe rozniusł.
aniulka8503, no i niech Krystek też szybko wraca do zdrówka.
He he widzedziewczyny zeobrzarstwo na swieta tak patrzac po potrawach.
U nas to tak:
1 barszcz z uszkami
2 krem grzybowy z grzankami
3 sałatka jarzynowa
4 karp w galarecie
5 rybka po grecku
6 dorsz smarzony z pieczarkami
7 sałatka z łososia
8 śledziki w sosie salsa
9 krokiety z kapusta i grzybami
10 kotleciki z rybki w sosie koperkowym
11 śledzie pod kołderka
12 kompot z suszu
no i pewnie jeszczepare dodatków jakies ciasta , i inne :ico_noniewiem:
A KILOGRAMY POLECA ZE HO HO
a to specjalnie dla was wszystkich:
" Szczęścia, zdrowia, powodzenia w dniu BOŻEGO NARODZENIA, Beczkę piwa, wiadra wódki, by odgonić wszystkie smutki, SEXU NA ŚNIEGU, mniej życia w biegu, 100 całusów na dodatek, by smaczniejszy był opłatek, Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów, Dużo bąbelków w szampanie, Kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku. "

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 gru 2008, 18:18

Assik ale mialas z ta szcepionka

a na wigilii poprostu rybna impreza sie szykuje :-D

fajnie ze mozesz liczyc na meza z gotowaniem moj to tylko dzisiaj zakupy zrobil i w koncu lazienki posprzatal (jedna lazienke druga sobie na jutro zostawil) a i zaslonki powiesil a tak to tylko siedzi i na playu gra chyba mu tego playa przez balkon wywale

niunia czuje sie lepiej

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

23 gru 2008, 18:44

iwona83,
niunia czuje sie lepiej
No to całe szczeście super !!!
A co do pomocy w kuchni o ile mozna to nazwać pomoca on sam prawie wszystko robił . Ja to mu warzywa poobierałam , pokroiłam rybke i takie tam pierdołki a reszte on sam uff jak dobrze ze go mam . Ja nie zabardzo lubie gotować. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 gru 2008, 19:03

ja lubie gotowac tylko czasami poprostu mi sie nie chce

maz kiedys sie smial ze jakby sie mial ze mna rozwodzic to na pewno nie przez kuchnie bo mu smakuja moje potrawy

[ Dodano: 2008-12-23, 19:37 ]
Majunia poszla spac juz lepiej nie miala takiej goraczki bo tylko 38

jak tam dziewczyny macie juz wszystko na swieta ja dopiero jutro bede wszystko robic tzn zostalo mi tylko usmazyc rybke i zrobic kapuste bo pierogi mam kupione jezeli bedzie mi sie chcialo to zrobie krokiety ale nie wiem jeszcze

maz do mnie dzwonil ze pozniej z pracy przyjdzie wiec czeka mnie samotny wieczor

a i mialam pytac macie snieg bo u mnie to raczej go nie zobacze jest ok 20 stopni w dzien i sloneczko swieci mielismy z mezem plan ze po kolacji pojedziemy do benidormu sobie pospacerowac no ale teraz jak majunia chora to nawet nie wiem czy w czwartek do kosciola pojdziemy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość