Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 mar 2008, 11:24

Lady...no to teraz masz dwojke pod opieką..ladnie ladnie :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
Maya poszla spac wiec chwilka dla mamusi :ico_oczko: ...
dajcie mi jeszcze prosze jakies fajne-lubiane przez Was potrawy swiateczne...ja jestem w kropce bo pomyslow brak....bedzie salatka warzywna,jajka faszerowane z pieczarkami,zurek.....a co na drugie danie???

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 mar 2008, 11:25

ja tez lubie ciuszki z H&M maja super bawełne
i jesli chodzi o ten sklep to najblizszy mam w poznaniu wiec z wiadomych wzgledów zadko zagladam
wczoarj atałam za jakimś strojem na wesele i jestem załamana

ale w nagrode kupilam sobie wlasnie stanik na intymna.pl
zobaczymy jak bedzie z rozmiarem bo to moj pierwszy taki zakup ale i tak sie ciesze bo 95E w normalnym sklepie nie dostane

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 mar 2008, 11:33

Jagodka....a pochwal sie jaka sukienke bys chciala......wspolczuje ze kupic sie nie udalo...mnie niedlugo tez to czeka...musze kupic cos na komunie i na chrzcino roczek-a nawet nie wiem czego szukac,czy juz na rekawek?bo w maju w PL to roznie moze z pogoda wygladac nie?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 mar 2008, 12:13

jagodka ja własnie chcac uniknac tego załamanie ze nic nie znajde a nalatam sie tylko po sklepach szyje sobie kreacje..ba..jak mozna to nazwac wogole kreacja bo szyje prosta sukienke do kolan i do tego zakiet..ja w sumie nie jestem jakims bardzo wanym gosiciem, bo tylko corka matki chrzestnej, wiec nie musze sie stroic :ico_haha_01:

glizdunia patrzac na ostatni rok maj moze byc upalny..z reszta u nas klimat sie zmienia strasznie i wiosna zaczyna sie w lutym a maju, czerwcu to juz pełnia lata.. :ico_noniewiem:

moja córcia padła, Mati patrzy na bajki, no takimi aniołkami to sie mozna zajmowac cały czas..

[ Dodano: 2008-03-17, 11:16 ]
glizdunia a pytałas jeszcze o jakies potrawy..no my jedziemy na 18-tke do mojej siostrzenicy wiec nie mam w tym roku problemu z obiadem, a z reszta nigdy specjalnie nie cudowalismy, normalny swietczny obiad, czyli kluski, czerwona kapusta jakas surowka, roladki i kurczak..w swieta jedynie sniadanie mamy inne, czyli potrawy poswiecona, duzo jajek..ktore tylko zjada Arek, za to za trzech :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 mar 2008, 12:20

Hej.

No u nas nocka dziś superowa-mały wstał tylko raz o 1 na cyca i lulaliśmy do 7 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Teraz też już śpi od 11.10 :-D

Patrycja gratuluję zakupu wózka - poproszę o opinie po jeździe próbnej :ico_haha_01:

I życzonka dla Kinguli.

Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 mar 2008, 12:38

no własnie nasza Kingusia konczy dzis 10 m-cy, moc buziaczków :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 mar 2008, 12:47

a ja znow zapomnialam :ico_puknij: :ico_wstydzioch:
sto latek dla Kingusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-03-17, 11:47 ]
Lady...a jaki kolorek jest modny teraz?znaczy sie jaki wybralas na kreacje?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 mar 2008, 13:24

ja znalazałam taki materiał, który jest srebrno śliwkowy..cos w tym rodzaju, jak juz bede miała uszyte to pokaze..no niby modne sa fiolety, czerwienie, zółcie i zielenie..ja mam normalnie szał, juz kupiłam sobie zielona bluzke, specjalnie z powodu koloru, bo nie wiem czy mi az tak pasuje do twarzy..poluje tez na cos zółtego, ale musze dobrze szukac, bo w tym kolorze to juz na pewno mi nie do twarzy, wiec bedzie ciezko.. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

17 mar 2008, 13:32

Buziaczki dla Mayeczki i Kingusi :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Ja znowu bez humoru więc nie bede zanudzać, Kinga śpi a ja zamiast coś robić to siedze bezsensownie przed kompem i nic mi się nie chce.....a pogoda to juz wogóle mnie dobija :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 17 mar 2008, 13:36 przez mama_Dominika, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 mar 2008, 13:35

Ja słyszałam, że w tym sezonie będzie królował żółty w połączeniu z białym.

A jeżeli chodzi o świąteczne dania to u nas oprócz barszczu białego, koniecznie z pokrojonym w kostke żółtym serem jest pieczona biała kiełbaska, ja piekę ją ze śliwkami i plasterkami boczku i cebulką, jest wtedy pycha. Ale w tym roku jedziemy na święta więc będę leniuchować i nic nie zrobię :-D Niech teściowa się popisze :-D

A ostatnio dostałam przepis na sałatkę, podobno świetna, może więc któraś zrobi na święta, ja może po świętach zrobię.


"Super sałatka" 70 dag mięska(pierś kurczaka lub indyka)- do kurczaka surowego, pokrojonego w kawałki dodać szczyptę chilli, połowę torebki curry, troszkę soli i 2 łyżki oleju.Zostawić na noc.Następnie dusić, ale tak, aby mięsko było białe.
Dalsze składniki: puszka czerwonej fasoli, puszka kukurydzy, puszka ananasów(kroimy w kosteczkę), 1 słoiczek majonezu, druga połówka torebki curry, 3 łyżki miodu
Majonez mieszamy z miodem i połową torebki curry.Dodajemy wszystkie składniki.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość