kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

17 mar 2008, 13:39

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Dla Kingusi

byliśmy dziś u lekarza i co stwierdził że to chrapanie w nosie to alergiczne i tyle, jeszcze zważyła mi dziecko i okazało się ze waży 9100, klocek jeden, Mat śpi od 11.15, nie wiem ale te jego drzemki coś szwankują bo do tej pory zawsze mi spał około 8,9 w zależności czy się obudził o 6 czy o 7 a dziś pomimo że wstał o 6 to poswdł spać tak późno, a tak wogóle to coś jest nie tak z jego nocnym spaniem bo przebudza mi się około 3,4 razy w ciągu całej nocy, przez to jestem wyczerpana :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

17 mar 2008, 13:43

Co do kolorów to uwielbiam czerwony, od niedawna hehe kupiłam czerwoną torbę teraz szukam butów wiosenno-letnich w tym kolorze, już mam na oku jedne :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 mar 2008, 14:51

hmm ja chyba nigdy za modą nie szłam zarówno jeśli chodzi o kolory jak i o styl ubierania. Cenię sobie przede wszystkim wygodę i uniwersalność. A kolory. hmm.... kiedyś lubiłam czerwony, nadal się w niego ubieram, ale już mi sie trochę przejadł. Miałam w nim wszystko począwszy od czapki na zimę, skończywszy na bieliźnie, ale nigdy nie ubierałam się całe na czerwono. Niezmiennie od lat lubię kolor niebieski, wszelkie odcienie brązu i szarości i czarny

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 mar 2008, 14:52

hmm...ja znow wszystko mam w zielonym..tak jak i Arek.....u Mayci jednak kroluje roz...
Sikorko dzieki za przepis...zapisany :ico_oczko:
a ja odebralam dzis sporo poczty i m.in. obnizyli nam podatek od domu :ico_brawa_01: a ze bardzo wysoki placilismy a jeszcze glosza podwyzki ciagle to dopiero sie ciesze...15f mniej co miesiąc :ico_sorki: :-D i dostalam ten test do zrobienia na ta chlamydie...i musze doklanie to poczytac,zrobic i oddac do badania do przychodni-skoro tak sie oferuja za darmo :ico_oczko: ....
Maya juz po obiedzie...chyba wyjdziemy na spacerek bo nie jest dzis najgorzej z pogodą.....

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

17 mar 2008, 15:05

WITAM SIE !!!

Ja szybko, bo z ...

Jestem w pracy i już nie mogę się doczekać.... domu :)
A w domu pracy :)

BUZIAKI I CAŁUSY !!! Dla Mayi i Kinguli :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 mar 2008, 15:34

ja prawde mowiac szukam czegokolwiek bo z mpoimi obecnymi wymiarami to nie mam co wymyalac
ale chyba sie poddam i zaloze spódnice z reservatu i do tego tylko jakąś góre musze znalesc

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 mar 2008, 16:30

Jagodka...to pokazuj spudnice i to juz!!!a nie wydaje mi sie zeby twoje rozmiary jakies kosmiczne byly....na zdjeciach nic nie widac a podobno kamera pogrubia :ico_noniewiem:
bylysmy na spacerku i jest dosc chlodno a Maya usnela :ico_szoking: ....ona odkad przesiadla sie do spacerowki czyli jak miala 5,5 mca to spala zaledwie 4 razy w wozku razem z dzisiejszym chyba :ico_noniewiem: ....ale sie zdziwilam....zawsze przy kupnie wozka zwraca sie uwage by sie rozkladal na plasko-nam ta funkcja niepotrzebna,nigdy tak jeszcze nie jechala,w zimie probowalam ii skonczylo sie na tym ze na rekach ja nioslam a wozek pchalam :ico_zly: ......bo uparciuch sie nie polozy....moze to przez to ze od urodzenia ogladala z wozka swiat i nielezala plackiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 mar 2008, 16:46

Jeśli chodzi o modę to też nie podążam za nią ślepo - jeśli coś mi się podoba to kupuję, jeśli nie - to nie, nawet jeśli jest to ostatni krzyk mody :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 mar 2008, 17:02

no wiadomo ze slepo za moda sie nie podaza...ale tez nie lubie chodzic w czyms bardzo starym i niemodnym kompletnie...bo zle sie czuje....
nagralam z Maya filmik bo grzeczna byla wiec pokaze pozniej

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 mar 2008, 17:03

A ja to już wogóle staromodna kobieta jestem :ico_oczko: Nie lubię na przykład ostatnio modnych spodni rurek, zwężonych i jeszcze biodrówek do tego. Kolorystycznie u mnie różnie, ale lubię beże, brązy i ecri i biel, szarości również więc raczej spokojne, stonowane kolorki. Chociaż czasem od święta zaszaleję z jakimś bardziej rzucającym się w oczy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość