Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

25 gru 2008, 14:41

I jak? był u Was gwiazdor???
Hehe u nas był :-D
Krystianek dostał zabawki i teraz ciągle coś w domu gra...
Niestety ma katar...a ja nie mam żadnych kropli...ale jakoś sobie radzimy...
Mieliśmy jutro jechać do Jacka babci, ale raczej nic z tego nie wyjdzie...no chyba, że Krystusiowi katar minie...

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

25 gru 2008, 20:28

czesc jak po wigili, dla niektorych naszych pociech to byly praktycznie pierwsze wigilie, lub pierwsze ktore juz moze zapamietaja :))))
moja Olenka byla grzeczna, co do prezentow jeszcze nie za bardzo rozumie ze cos dostaje, ale i tak widze ze ma radosc na twarzy jak cos ma nowego... :-D :ico_brawa_01:
U mnie gwiazdor byl skromny, ale praktyczny, pozdrawiam i zycze udanych, rodzinnych swiat :))) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

25 gru 2008, 22:03

U mnie też był praktyczny gwiazdor...wszystko do mieszkania...
a Krystuś dostał same zabawki...a i papcie... :-D :-D
No pierwsza wigilia z Krystiankiem :ico_haha_01:
Ale wydaje mi się, że rozumiał do czego prezenty...sam otwierał i się cieszył...chociaż Jacek pewnie bardziej się cieszył bo mały dostał dwa samochody sterowane na pilota...jeden na dodatek taki, że kółka to we wszystkie strony jadą...fajny bajer...Jacuś już wypróbował :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Jutro jak będzie transport to pojedziemy na wiochę do Jacka babci...ale do matki nie idziemy, bo małpa nawet nie zadzwoniła...ja dzwoniłam w zeszłym roku...także tam nie idziemy...

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

26 gru 2008, 18:18

witam dziewczynki :-D
Gwiazdorek był :-D dzieciaczki były uśmiechniete i zachwycone :ico_brawa_01: :-D
Bylismy na dwóch wigiliach najpierw u tesciów na obiadku,tam sie brat mojego R za gwiazdorka przebrał :-D Olus go niepoznał,ale sie niebał :ico_brawa_01:
Potem w domku na kolacji,i mój R sie przebrał za gwiazdorka,ale olus tym razem niebył odwazny i niewyszedł spod stołu :-D
Świeta jakos mineły,wczoraj byli moi tescie,a dzis Delfi z Jackiem i olenką :ico_brawa_01:
Teraz czekamy na sylwestra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

26 gru 2008, 19:50

karina22 pisze:Delfi z Jackiem i olenką

No proszę...a mnie nie masz czasu odwiedzić ...
A u nas jakoś zleciało...nie jechaliśmy nigdzie, bo Krystian się rozchorował...biedaczek ma straszny kaszelek...i nie chcieliśmy jechać, bo się męczy...
Siedzimy sobie w domku...jeszcze...
Od jutra znowu bieganie...ach...dobrze że jest weekend :ico_haha_01:
No my jutro na zakupy...i jak babcia zostanie z Krystiankiem to pojedziemy na fordon trochę posprzątać...bo ta przeprowadzka tak się oddala...już miał być koniec, a tam nic nie posprzątane...Także jak się uda to jutro tam pojedziemy :ico_haha_01:
karina22 pisze:Teraz czekamy na sylwestra

No my już też czekamy na sylwka :-D

[ Dodano: 2008-12-26, 20:00 ]
I znowu cisza...
chyba wszyscy są przemęczeni tymi świętami...
A co w sylwka robicie???

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

26 gru 2008, 21:05

aniulka8503 pisze:No proszę...a mnie nie masz czasu odwiedzić ...


My juz od dawna z delfi sie umawiałysmy :-D jestem chrzesna oleńki,musiałam zobaczyc jak moja malutka chrzesniaczka urosła :-D Wpadli przelotem przed obiadem u mamy :-D

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

27 gru 2008, 13:45

aniulka8503 pisze:No proszę...a mnie nie masz czasu odwiedzić ...

Karina22 jest chrzestna Olenki i tez za bardzo czasu jakos nie ma na spotkanka..., ale jakos w koncu sie udalo :D, byla grzeczna u Cioci, a z Jagódką jakie zaciekawioone siebie byly :P
Oleńce sie drugi ząbek przebija:)))))) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Juz po siwetach, jak ten czas mija, teraz sylwester i juz nowy rok...niedlugo, oby lepszy byl dla nas wszystkich :ico_haha_02:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 gru 2008, 16:24

delfi1 pisze:Oleńce sie drugi ząbek przebija:))))))


to niedługo juz bedzie mogła pozadnie gryżć :ico_brawa_01:


delfi1 pisze:Juz po siwetach, jak ten czas mija, teraz sylwester i juz nowy rok...niedlugo, oby lepszy byl dla nas wszystkich


oj tak swieta za szybko zleciały :ico_placzek: noi szkoda ze sniegu niebyło,moze na sylwestra sie pokaze :ico_noniewiem:
Tak oby ten nowy rok był lepszy :-)

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

28 gru 2008, 19:45

karina22 pisze:My juz od dawna z delfi sie umawiałysmy

No my to się już od lipca umawiamy :-D
a ja dopiero wróciłam do domku...byłam z Jackiem na fordonie...sprzątać...kurde, ciągle pełno kurzu...chyba nigdy tego nie sprzątnę...
jestem padnięta...
idę się wykąpać...
może wieczorkiem wpadnę :-D
No, święta szybko zleciały...ale już tak prawie sylwek :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

28 gru 2008, 20:36

karina22 pisze:Tak oby ten nowy rok był lepszy
oby, oby ....
Dzis bylam na spacerku z moim J. i powiem wam, ze milo bylo popatrzec jak osniezone szronem biale drzewa byly w lasku...., poczulo sie troszke tego nastroju zimy, choc to nie snieg, ale zawsze :P
Jutro kolejna rehabilitacja, brrrr jak pomysle to mi sie nie chce juz nic, choc widze jak duzo ona daje, mala sporo mi nadrobila juz przez te cwiczenia :ico_brawa_01: :ico_szoking: az w szoku jestem, ze udaje sie jej napiecie miesni wzmocnic, niby przez cwiczenia co by wydawalo sie nie mozliwe, a jednak :D
Pozdrawiam was i mam nadzieje, ze jakos sie w przyszlym roku uda nam wszystkim wiecej czasu znalesc na spotkania, pogaduchy i dla nas samych na przyjemnosci...buziale

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość