Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

27 gru 2008, 11:46

hej
Witam po świętach.U mnie ok.Mały kopie jak zwykle a brzuch coraz większy.
ajustysia,adka śliczne te fotki. :ico_brawa_01: U mnie niestety nie dało się zrobić 4D ale trudno.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 gru 2008, 15:40

Hej dziewczyny - podzielam zdanie - dobrze, że już po świętach, ja dużo nie jadlam bo jakoś apetytu nie mialam, no chyba, że na pierogi :) Teraz jestem zmęczona tym wszystkim strasznie.

Mój maly kopie jak najęty, ciągle sie rusza , albo kpie, zaczęlam mu puszczac muzyczkę - lubi ardzo jesień vivaldiego :) no i wyczytalam, że od 20 tyg mozna zacząć uczyć odkopywać maluszka na nasze puknie w brzuszek - srednio trwa to ok. 2 tyg zanim maly zorientuje sie o co chodzi. Staram sie odpukiwac mu za kazdym razem i czasem mam wrazenie, że on juz wie o co chodzi no, ale to zbieg okoliczności bo to jeszcze niemozliwe :):) A jak tam wasze dzidzie ??? Mam nadzieje, że chociaż one wypoczely w te swięta :)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 gru 2008, 15:45

czesc dziewczynki ja nadal w dwupaku :) i nie wiem do kiedy jak narazie to nic sie niestety nie rozkreca a u nas jedna styczniowka pojechala rodzic dzis .....

ja takze jestem najedzona ze zaraz pekne ale juz lodowka sie konczy wiec jest ok i znowu kombinacja co gotowac
ja chybajednak urosze w styczniu chociaz kto wie jeszcze 4 dni do nowego roku

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 gru 2008, 15:54

milutka ty to masz fajnie - lada dzeń zobaczysz swoje maleństwo - ciesz sie kochana bo za kilka dni zacznie sie 18 letnia bieganinka nad dzidzia :) usiadz i ciesz sie, że jeszcze mozesz spokojnie polezec ;)

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

27 gru 2008, 17:13

mój dzidzuś też przez święta był ruchliwy a dzień przed Wigilią to tak mocno na wieczór kopał jak nigdy. Widocznie coraz bardziej się rozkręca :-D będę musiała zacząć uczyć go odkopywać tak jak piszesz ejustysia, bo o tym nie wiedziałam, że tak można :)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 gru 2008, 17:19

moja nie umie tak odkp[ywac:) ale co tam ona spokojna jest ale ostatnio tez dawala popalic nie ma juz miejsca i tak po skorze jeździ ze tylko rozstepy sie poszerzaja a spodni i kurtki nie mam jakiej juznalozyc... i dlatego mam dosc i depresja mnie lapie wrr :ico_zly:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 gru 2008, 17:40

fioletowa ania tylko musisz yc cierpliwa i konsekwentna i zawsze jak kopie to musisz odkopywac, tak pisze w tej gazecie :) a dzidzia dopiero po okolo 2 tygodniach bedzie wiedziala o co chodzi :) milutka ja tez w kurtke sie nie dopinam, dobrze, że w kwietniu to juz cieplo bedzie (mam nadzieje :))

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 gru 2008, 17:46

a ja sie ciesze ze jest zima bo mozna tte kilogramy jakos upiąc pod kurtką amiejmy do lata ze wszystko zgubie...

tylko jeden problem defekt skory wiem ze mi zostanie jej duzo i nie wiem jak sie jej pozbyc mąz mi nei pozwala na operacje

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

27 gru 2008, 19:09

Witam po świętach. Ja miałam święta inne niż zawsze. W pierwszy dzień świąt złamałam sobie zęba i od godz. 13 do 19 jeździłam po klinikach. Jak przyjechałam to siostry córeczka zachorowałam i walczyliśmy z gorączką, a drugi dzień Świąt od rana na pogotowiu bo miała już prawie 40 stopni gorączki, a lekarz przepisał jej fervex, który jest od 6 roku życia, a ona ma dopiero 3,5 :ico_szoking: i wieczorem wylądowaliśmy na izbie przyjęć. Święta masakryczne.

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

27 gru 2008, 19:20

misiunia_29, oj to widze ze swieta nie za wesole :ico_olaboga: a ja nazekalam na swoje , ale dla pocieszenia powiem ze moje tez byle okropne moze okropne to zle slowo , bardzo smutne ale nie bede opisywala,

jesli chodzi o Dzidzie to grzeczniutka prawie wogole jej nie czuje , smutno mi troche z tego powodu ale wazne ze jest zdrowa i wszytko jest ok poprostu jest bardzo grzeczna :-D aby tak jej zostalo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

wczoraj bylam u kolezanki ma 2 miesiecznego synka siedzialam u niej 3 godziny i przez caly czas Maly plakal :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość