


oxy i ja dostałam mimo 7 cm rozwarcia - poród przebiegł ekspresowo :)mnie mowila znajoma ktora brala ten fenetrol.... ze wcale nie mogla urodzic i jej oxytocyne dali ..... i sie meczyla 24 godziny.... ale to zalezy od organizmu.... moze i ja cc bede miec
milutka204, z tego co zaobserwowalam w szpitalu, to po odstawieniu rodzi prawie natychmiast ponad 90% dziewczyn. U Ciebie tak sie nie stalo, bo lek te skurcze wstrzymala a nie tylko oslabil. Ja mialam dokladnie tak samo, bo podawali mi to przez kroplowke przez caly pobyt w szpitalu i systematycznie zmniejszali dawke. U mnie na szczescie tez skurcze wtedy zupelnie zaniklyaniabella napisał/a:
po przestaniu brania fenoterolu rodzi się zazwyczaj szybko dlatego nie można go odstawic od razu tylko co kilka dni zmniejszać dawkę.
kochana odstawilam od razu i nic sie nie dzieje
Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość