Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

28 gru 2008, 14:41

kasiekk i siuna dzięki kochane :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziś troszkę w lepszym humorze jestem !!!
myślimy o dofinansowaniu z urzędu pracy ,po nowym roku będziemy się dowiadywać :ico_noniewiem: i myślimy jeszcze o przebranżawianiu się ale jeszcze się zobaczy :ico_oczko:
U mnie Milan w koncu się przemogl i robi kupe do kibelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Nathan zaczął raczkować :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla chłopców

u nas ze strzyżeniem tez nie jest ok chodzimy co 2-3 miesiące do fryzjera, ja albo T trzymamy go na kolanach a on płacze cały czas :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

28 gru 2008, 15:09

Siunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla chłopców

Kacper nie ma nic przeciwko strzyżeniu,ale woli zdecydowanie maszynkę,jak czasem cos poprawiam nożyczkami to tak sie wzdryga na ich dźwięk,a jak go strzyge maszynką to siedzi grzecznie i nic nie mówi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 gru 2008, 17:11

Hello.

Patka co ja tu czytam, kurcze nieciekawy ten okres zimowy rzeczywiście :ico_noniewiem: Oby się polepszyło :ico_sorki: :ico_sorki: chyba ci i w ogóle wam nie pisałam, że my jednak nie wyjeżdżamy :ico_oczko: Długo by opowiadać ... Po nowym roku idziemy obejrzeć mieszkanko do wynajęcia, a ja .... staram się o etat w Domu Dziecka :ico_sorki:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

28 gru 2008, 17:37

witam południowo :-)

Jak zwykle u nas nudno
Małż robi meble z bratem,dzieciaczki mi broja ,a ja mam chwilke dla siebie :-D
Niedługo musze zabrac sie za sprzatanko domku,trzeba przygotowac sie na sylwestra ,bo to tylko 2 dni zostało :ico_brawa_01:
Boje sie tylko oto,żeby malutka niebyła mi marudna w sylwka :ico_olaboga: bo z zabawy byłyby nici.
Najwyzej bedzie tańcowac z nami :-D

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

28 gru 2008, 21:06

kamizela, to super kurcze jakie nowości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymam kciuki za was kochani :ico_oczko:
i dzięki
a tak w ogóle to kasiekk i kazilzelka dziękuję za karteczki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

karina22, ty się przedstawiałaś nam bo chyba nie pamiętam albo przeoczyłam :ico_noniewiem: w każdym razie witam :ico_oczko:

ja też się obawiam jak tam kubuś zniesie hałaśliwą noc ale mam nadzieję ze usnie jak kamień po wieczorze pełnym wrażań i zabawy z kuzynami :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

28 gru 2008, 22:12

karina22, ty się przedstawiałaś nam bo chyba nie pamiętam albo przeoczyłam w każdym razie witam


a chyba zapomniałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:


a więc jeste mamą dwóch brzdąców,jagódki 10miesiecznej,i olusia czterolatka :-D :-D :-D
ja tak czesto pisze i pisze i sie zapomne przywitac :-D ja tu na forum jak w domku sie czuje :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

28 gru 2008, 23:29

Witam poświątecznie'

Ja w tym roku jakos poczułam klimat swiąt może dlatego,ze to nasza pierwsze świeta w nowym mieszkanku :ico_brawa_01: , w wigilie bylismy sami we trójkę :ico_brawa_01: potem na chwilę poszlismy do teściów, na drugi dzień pojechaliśmy już od rana do moich rodziców, wieczorkiem byliśmy na roczku u mojego bratanka, a drugie święto przeleżeliśmy w łózku :ico_wstydzioch: ze stertą zabawek bo mały leżał z nami i sie bawił :-D

Ja też sie ostro biorę za gubienie kilogramów bo powoli zaczynam wyglądać jak mały słonik :ico_zly:
:ico_wstydzioch:
siunia, wszystkiego dobrego z okazji urodzin :ico_tort:
i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Milanka za kupke, Kacper też robi od 2 tygodni w świeta miał 2 wpadki ale mam nadzieję, ze bedzie dobrze

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 gru 2008, 23:53

Paulina446, super ze swieta wypalily
Dzieki za zyczenia
No i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kacperka za kupki, kurcze fajnie ze wkoncu chlopaki sie przemogli, a juz drobne wpadki to nic w porownaniu do w ogole nie robienia w kibelku :ico_oczko:

kamizela, trzymam kciuki za prace :-)

kasiekk, u mnie jak milan zobaczy maszynke to jeszcze wieksza histeria , chyba musi z tego wyrosnac

karina22, witaj :-)

My w tym roku sylwestra spedzamy w domu przed tv z dziecmi.
Nathan na cycu wiec raczej nie ma opcji wypadu gdziekolwiek. Ale i jakos nie rozpaczam z tego powodu :ico_oczko: Wazne ze mezus bedzie obok

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 gru 2008, 09:50

dziendoberek
ja juz zapomnialam c to wpadki, Oskar tak dawno juz sie nie zapomnial ze milo, gdyby jeszcze tylko w nocy mogla ta pilucha oejsc, ale z tym to jeszcze dlugo sie egnac bedziemy bo po nocce pielucha pelniutka a moj czort sie nie budzi

dzis juz zycie wrocilo do normalnosci, T pojechal do pracy, ja wstalam o 7 i go wyprawilam, Oskar dopiero co sie obudzil po przespaniu 12,5 godziny teraz wcina sniadanko i bajki oglada
ja dopijam kawe i biore sie za prasowanko, podlogi pomylam, pranko wywiesilam wiec tej rboty na dzis tez jakos specjalnie wiele nie mam..
moze do iblioteki podjade oddac ksiazki i zajrze do pracy licencjackej b juz zapomnialam co tam sie dzije :ico_wstydzioch:

a ja wciaz nie wiem co z tym Sylwkiem... czy w domu czu u znajomych..wszystko mi jedno... jakos nie mam ochoty na imprezy...
i tez sie zabralam za gubienie kiosko, dzis juz pirwsze cwiczonka zaczne

Siunia Tobie to dobrze ze szczuplaczek jestes :ico_haha_01: ja to zawsze w ekspresowym tempie przybieram kiloskow a zeby zgubic to na serio musze wiele wyrzeczen i pracy w to wlozyc :ico_noniewiem:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

29 gru 2008, 11:56

witam dziewczynki :ico_brawa_01:
Wy tutaj o zżucaniu kilogramów,a ja to bym se z chęcią przytyła,wygladam juz jak tyczka,moja córcia wszystko ze mnie sciąga.
W świeta po obzarstwie to chyba schudłam a nie przytyłam :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość