Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 gru 2008, 13:59

czesc dziewczyny
jestem wreszcie na chwile
choc ledwo zywa
efekt wczorajszego hucznego swietowania ze znajomymi w pubie hehe

mieszalo sie alkohole
winko grzane, wisniowka. wodka z redbullem. o matko hihi
ale wazne ze wstalam i sie trzymam
musze
bo wieczorem jedziemy do rzeszowa do klubu potanczyc
ale super
w jednym bedzie adas ze swoja ekipa klasowa (same chlopy) na spotkaniu kregle i dicho
a w drugim my... moje siostry i znajomi
potem spimy u kolegi hihi
bawimy sie poki mozemy nie?

juz pierwszy dzien naszego pobytu w PL zalatwilam sie konkretnie
siostra nas powitala w krakowie
pysznymi drinami .... a rano prosilam adama zeby mnie dobil hehe
ale musialam sie w koncu zwlec, bo przeciez byc w krakowie i nie zahaczyc o centrum? nie ! hehe

jestesmy strasznie dumni z lelka
jest przekochany grzeczny i szczesliwy!
spodziewalam sie ze bedzie sie cykal na poczatku
a on jak wparowal w krakowie do mieszkania gdzie bylo kilku znajomych to czul sie jak u siebie.. hehe
i tak juz mu zostalo
pojechalismy w nocy autem do jaroslawia
lelek 3.5 godz spal w aucie a w domu od 1-3.30 bawil sie swietnie hehe
w nocy oczywiscie
ale przeciez dziadkowie wstali z druga siostra i musieli sie z nim witac i cieszyc
a lelek w swoim zywiole
poznal dziadkow od razu
i zakumplowali sie na stale
no rewelacja
nasza mala bojbka a zostawiamy go z rodzicami i nie placze za nami
na poczatku pare razy zaplakal ale tylko na chwile

wczoraj moja mama go pierwszy raz uzyspiala na noc
i poszlo jej lepiej niz nam. do tego dzis wstal dopiero o 9.30
bite 12,5 godz snu

dom pelen ludzi
codziennie nowe miejsca. twarze
i lelek taki smiejacy. nie moge wyjsc z podziwu

lot nam minal spoko
choc ciezko bylo lelekowi usiedziec. ale dal rade uff

dobra ale sie rozpisalam hehe
ale super jest

na wigilie lelek zjadl wszystkie dania razem z nami :ico_szoking:
i to niemale porcje :ico_szoking:

barszcz grzybowy z uszkami
barszcz czerw z grochem
pierogi - ruskie, z kapusta i z marmolada
kaprpia w galarecie
kapuste z ziemniakami
kasze jaglana z suszonymi owocami
i popijal kompotem z suszek
hehe

na szczescie nic mu nie bylo
ale menu nie specjalne dla takiego malucha
ale co tam
wigilia jest raz w roku
hehe

takze apetyt ma za dwoch
humor rowniez

zeby tylko ze zdrowkiem bylo rownie pieknie

bo we wtorek wyjezdzamy do szczawnicy na 5 dni
tam spedzimy sylwestra
ze znajomymi, z ich coreczka- rowiesniczka lelka
wiec bedzie fajna zabawa mam nadzieje hihi

aaa lelus dostal piekny szlafroczek pod choinke i super auto na sterowanie hehe

a od nas krzeselko uczydelko
i jaka byla jego pierwsza reakcja

usiadl po czym wstal jak oparzony. bo nie spodziewal sie ze krzeselko przemowi
ale zlewalismy z niego hehe

na poczatku badal krzeselko.. i nie chcial usiasc a pozniej juz oswojony sluchal i sie bawil
Juli a jak u was krzeselko przypadlo do gustu MIsiowi?

ide wypic kawe ...
co by dotrwac do wieczora
a potem szykowanie ubieranie malowanie. ale super

a jutro zorganizowalam spotkaanie klasowe. bedzie tylko nas kilka .. ale zawsze fajnie hihi

takze zapowiada sie tydzien bez trzezwienia hehehe

milego czasu wam zycze

widzialam fotki ze swiat
dzieciaki super szczesliwe z prezentow i choinki hehe

a nasze najmlodsze malzenstwo wreszcie w swoim gniazdku
ale radosc co Juli??

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 gru 2008, 14:34

Hej babencje, ja tylko na chwilkę - zdjęcia świąteczne cudne, bąble zachwycone prezentami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . A ja chciałam Wam powiedzieć, że my wróciliśmy właśnie z pierwszego spacerku tzn ja wróciłam z Weroniczką a Tatuś jeszcze spaceruje z Helenką . Pogoda idelna - ze 3 stopnie na plusie, zero wiatru, sucho. Dlatego zdecydowaliśmy, że zamiast wystawiać Weroniczkę na 10 min na balkon, to wyjdziemy na tyle na dwór. Udało się zrobić rundkę wokół bloku, a starsza siostrzyczka pchała wózek - ale komicznie to wyglądało

Jak pozgrywam zdj na fotosik to pokażę Wam moje dziewczynki :-) A na razie spadam polenić się chwilkę, bo Weroniczka kima - nie zbudziła się jak rozbierałam Ją z kombinezonu :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 gru 2008, 22:59

Witam :-D my dzis zrobilismy sobie wypadzik na wies,odwiedzilismy cioteczki i Wiki zaliczyla pierwszw ziuuuuuuuu na sankach :-D :-D
Kurki gonila i kotka wytulila :ico_oczko:


JULI zdjecia super boskie ,i ekstra mieszkanko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


MADZIU widac ze Marcinek zadowolony :-D i super zajada poerozki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a na tesciow brak slow nie przejmuj sie!!



MADZIORKA trzymasz sie dzielnie ,rozne driny hihi no i milego dalszego imprezowania :ico_oczko:
Lelus dzielny bez Was :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ANIU super ze 1 spacerek zaliczony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 gru 2008, 16:47

czesc
ja dzis znow na wpol przytomna choc sie oszczedzalam... ale .. hihi
bawilismy sie z adamem osobno
on na swojej imprezce klasowej
a ja ze swoja paczka hehe
dopiero wrocilismy do domu bo spalismy tam
wybawilam sie i posmialam na maxa
glownie z facetow i ich plytkich podrywow.. wioska na maxa hehe

adam mial do nas dolaczyc ale tak sie zawalil ze juz o 22ej koledzy go zaniesli do pokoju hotelowego hehe
nie zdarzyl nawet zakonczyc gry w kregle
nie wspominajac o dyskotece hehehehhe

a ja szukalam go po klubie o 3ej. bo telefonu nie odbieral
i martwilam sie troche
ale domyslilam sie zakonczenia hehe

no i ja musialam spac na podlodze u kolegi a adas wyspal sie w hotelu za 200 zl za noc
no to sobie zaszalal hehe


lelus byl b grzeczny z babcia. normalnie anioleczek maly

cudnie sie bawil jadl i spal!

ide sie ubierac bo o 17tej mam spotkanie z dziewczynami w pubie
polecze sie grzancem

papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 gru 2008, 17:48

madziorka hihi, hihi niezle szalejecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wylecz sie grzancem :ico_oczko:


AAA bylam przed wigilia u lekarza bo mnie ta trzutka boli,dostalam tabletki i skierowanie na badania trzustki,watroby i nerek zobaczymy co mi dolega!

[ Dodano: 2008-12-28, 16:50 ]
My dzis leniuchujemy na maksa :-D rano bylismy w kosciele wikunia przesiedziala cala msze ładnie,po mszy ksiadz ja pobłogosławił bo dzis swieto Wszystkich Mlodziankow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 gru 2008, 22:43

Witam! Ja dziś tylko na chwilkę, bo padam. Obiecałam, że wkleję zdjęcia :ico_oczko: Wybaczcie, jeśli jakieś się powtórzą :ico_wstydzioch: nie pamiętam które wklejałam na nk, a które na forum :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Weroniczka
Obrazek

Helenka
Obrazek

Pierwszy spacerek Weroniczki - na dwa wózki :-)
Obrazek

Obrazek

Mała pomocnica :ico_oczko:
Obrazek

Tak Helenka tuli się do Weroniczki :-D
Obrazek

Podglądamy siostrzyczkę
Obrazek

Stojąc na łóżeczku :-D
Obrazek

Weroniczka z mamusią :ico_oczko:
Obrazek

Tak Helenka pomaga Tatusiowi
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 gru 2008, 22:49

ania1980, piekne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Weronisia podobna do Helenki :-D :-D i piekna z Was rodzinka cudo :-D :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

28 gru 2008, 23:32

Witam!
Moj Gnomek dopiero zasypia, troche miauczał i szalał.. Ale mam nadzieje zaraz da sie poskromic..
Duzy pojechal na nasze nowe mieszkanko z 2 przyjaciolmi na wodke.. Beda spali na betonowych wylewkach w spiworach, swieczki wszedzie, beda lali pod krzaczkiem.. No ale oblac trzeba ;)hehe.
Dzis sie dowiedzielismy, ze w niedziele Duzy smiga do Indii.. :( Wiec teraz tydzien na wariackich papierach, kupowanie, malowanie, pakowanie.. Przerazona jestem jak cholera. Duzo zostanie na mojej głowie.. No ale trudno.. :/
Najwaxzniejsze ze wspolnie spedzilismy Swieta i bedziemy razem na sylwestra.. A z remontem.. jakos sie uporam -mamy swietnych przyjaciol, wiec mam nadzieje, pojdzie wszystko sprawnie.
Musze sie zdecydowac na jakies kafle i wystroj łazienki..a to jest dla mnie , cholera, najtrudniejsze... Do tego tapeta do głownego pokoju - bo uparłam sie na fioletowo - czarną... I zielone dodatki.. I teraz szukaj w polu. wrrr.

Aniu- Piękne rodzinne zdjecia. Weroniczka- naprawde podobna d Helenki. Juz niedlugozrobi sie z niej wiekszyniemowlaczek i zacznie łapac kontakt z siostrzyczka. Slicznie! Zazdroszcze troche ...

Frydza- Dzis jaki dzien? Ja chcialam z Misiem pojsc do kosciola, zeby zobaczyl szopke, ale jakos... nie wiem.. Nie ciagnie mnike do kosciola, u nas wszystko takie bezduszne, wielkie, wydaje sie ze skorumpowane.. I poki co, wole pozostawic takie decyzje Miskowi.

Madzia26 - Jak Marcinek po Swietach?BAwi sie nowymi prezentami? Misiek niestety nie interesuje sie praktycznie zadna zabawka.. I chyba nikt mocniej nie trafił w jego gust :(

Madziorka- Ach! Szalona! Super! Ja tez bym na waszym miejscu tak korzystała. W koncu jest rodzinka, ma kto pilnowac Lelka, wymozecie sie odpiąc ipokorzystac na maksa! A kac -eeeee tam.. Zawsze jakos przechodzi ;)
Ale przygoda z noclegiem - nietypowa ;) 200 zł..za sen po pijaku.. Nawet bez sexu!? drogo sobie policzyli ;)hehe

A co do krzesełka.. nonono.. Misiek jakos sie malo tym fascynuje. Podbiega, wali w lampe -zeby tylko sie wlaczyla.. Zaswiecila.. I ucieka dalej.. 200 zł w kocioł :/

Nie mam juz pomyslu coby moglo go zainteresowac.Poki co przystopuje z zabawkami, bo nie ma co.. Nic go nie kręci -zabawkowego! Za to komputer, korale, garnuszki,miseczki.. A i owszem! :):

Uciekam. Chyba Gnom w koncu padł. Wyciagam zelazko,wlączam zaraz Sex w wielkim miescie i biore sie do pracy ;)
Ciekawe jak tam moj Duzy. Pewnie sie schleje jak szpadelek, nabroi conieco.. Bo onto Łobuz - pic z chłopakami.. oj lubi :):
Ale jutro ja pedze na wino z przyjaciola do ulubionej knajpy.. I wroce wesolutka :):

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 gru 2008, 08:57

Witam z rana :):

My juz wyspalismy sie i jemy omlecik na sniadanko :):

Ja mam dzisiaj wolne wiec leniuchuje tzn musze ogarnac ugotowac obiadek i wsio :):

Aniu super z was rodzinka a Weroniczka podobna do helenki jak byla mala czyli do tatusia obie :):

Mnie ostatnio P pytal czy siostrzyczki dla Marcinka nie robimy :ico_szoking:

Juli Marcinek bawi sie autem co dostal tym warsztatem z fisherprice (tym najbardziej) i misiem a dwie trafily za szafe bo na wiek okolo 5 lat ;/ no coz poczekaja

Madziorka mezulek zaszalal a co tam przeciesz nie bedzie sie gniezdzil u kumpla lepiej w hotelu wygodniej hehehe

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 gru 2008, 11:16

Witam :ico_oczko: bylam na pobraniu krwi ile ludzi :ico_olaboga: popoludniu moja mamuska zostanie z Wiki a my smigamy na wyprzedaze :ico_oczko:


Juli pisze:Frydza- Dzis jaki dzien?
Byl Dzien Wszystkich Mlodziankow czyli Dzieci,i kazdy dostal indywidualne blogoslawienstwo :ico_oczko: u nas w kosciele jest super,ksieza ekstra :-D takze chodzi sie z checia :ico_oczko:
Szopka wystrzalowa,wszystko sie rusza!
Oj szkoda ze duzy wyjezdza ale dasz sobie rade napewno!!
Mis moze naraz za duzo dostal zabawek i dlatego nie zainteresowany??oby mu przeszlo :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-29, 10:17 ]
magda26 pisze:Mnie ostatnio P pytal czy siostrzyczki dla Marcinka nie robimy
do dziełaaaa :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości