Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 mar 2008, 01:38

emalia30, mnie to trzyma krótki czas,przechodzi i tak nawet do 5 razy dziennie.Koleżanka mi powiedziała,że to skurcze przepowiadające.A,że sexiku dawno nie było,to na pewno u mnie nie po tym.
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

17 mar 2008, 09:23

Obrazek

Zulciu tylko w zasadzie u mnie sexsik zakonczyl sie po 5 min,bo nie wytrzymywalam tego dyskomfortu i dziwnego bolu :ico_wstydzioch:

uciekam do pracy
buziaki

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 mar 2008, 10:42

witajcie kochane!
co do tych boli przepowiadajacych to ja nie mam :ico_noniewiem: tzn cos mnie od czasu do czasu zakuje ale nie wydaje mi sie aby to bylo to
emalia, u ,mnie brzuszek "po" jest taki dziwnie napiety, lapie mnie jakby jednostajny skurcz i dopiero po kilku minutach moge podniesc sie z lozka :ico_noniewiem:
w trakcie nic mi nie dolega :-D ... tylko ten dyskomfort spowodowany duzym brzuszkiem i ograniczona mozliwosc w doborze pozycji :ico_oczko:
jesli bedziesz u lekarza to mozesz spytac czy seksik jest nie wskazany... ja w pierwszej ciazy pamietam ze zrezygnowalam miesiac przed porodem, ale ponoc jesli nie ma przeciwskazan to mozna do samego konca ( tylko nie wiem komu sie na koncu juz chce :ico_noniewiem: :ico_oczko: )
moze mialas po prostu gorszy dzien :ico_oczko:
dzis u was Emilko dzien Swietego Patryka...nie przepracuj sie kochana :ico_nienie:
zulciu, moja dziewczynka tez juz odwrocona jest glowka do dolu :-D czasem daje znac o sobie kopiac mamusie w zeberko :ico_oczko:

a ja wczoraj spotkalam pod polskim kosciolem kolezanke ktorej nie widzialam kilka miesiecy... kiedy zobaczyla moj brzuch to stwierdzila ze jego mieszkancem na 100 % jest chlopczyk :ico_szoking: :ico_oczko:
brak mi slow :ico_szoking: wy tez wierzycie w takie brednie?

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 mar 2008, 11:33

Witajcie
Ja zaprowadziłam Zuzannę do przedszkola i zaraz jadę do pracy zawieźć zwolnienie.Pada i strasznie mi sie nie chce,ale cóż,jak mus to mus.A po południu idę po wyniki.
MONIKAB fr, ja nie wierzę w kształt brzucha,bo w tej ciąży mam zupełnie inny,a też mam córeńkę.Zresztą nigdy nie wierzyłam,tak samo w to,że dziewczynka odbiera mamie urodę.Kształt brzuszka zalezy od tego jak dzidzia się ułoży,jak leży w poprzek,to będzie bardziej rozłożony na boki,a jak wypina pupcię i jest główką w dół to piłeczka.A co ma płeć do tego? :ico_puknij: Mi też teraz każdy mówił,że będzie synek,bo z Zuzią miałam rozlany na boki i byłam szeroka,a teraz mam piłeczkę.A mam Juleńkę :-D
Pozdrawiam i zmykam,do sklikania wieczorkiem,papa

[ Dodano: 2008-03-17, 10:35 ]
emalia30, w związku ze świętem,życzę Ci jak najlżejszej pracy.trzymaj się i nie męcz się za bardzo.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 mar 2008, 14:02

Zulciu, moj brzuszek jest identyczny jak z Wiktorkiem... ale jak bylam w pierwszej ciazy to mi wrozyli dziewczynke :ico_olaboga: ... co do urody, to tez za bardzo nie widze roznicy... jedyna rzecz ktora zwrocila w sposob szczegolny moja uwage to to, ze moje wloski na nogach rosna duzo wolniej jak wczesniej :ico_szoking: ale to sprawy hormonalne :ico_oczko:

halo halo, gdzie sie podziewa reszta dziewczynek? babe_boom, gdzie jestes? ewelina??? mama kingi???

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 mar 2008, 16:45

Ja wreszcie dotarłam do domku,najpierw pojechałam do pracy ze zwolnieniem,potem odebrał mnie Darek służbowym samochodem i pojechaliśmy na bazę,potem do warty,bo nam porysowali auto i uszkodzili lusterko i po wyniki.Na szczęście są ok :-D ,ale co tydzień muszę je powtarzać.Na chwilkę do domku i potem po Zuzię i do mamy.No i jestem.
Hm,ja też dawno nie widziałam innych Majóweczek :ico_noniewiem:
Na TT wejdę pewnie dopiero wieczorkiem,bo mój D ma jakąś gierkę i będzie zajmował komputer.Buziaczki

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

17 mar 2008, 17:02

Zulcia pisze:Na szczęście są ok

I to jest najważniejsza wiadomość dzisiejszego dnia. Bardzo się cieszę. :ico_brawa_01:

My po sobotnim baby shower doszłyśmy do siebie :-D Było dużo dobrego jedzonka i picia. A Ala dostała śliczną karuzlekę na łóżeczko i matę edukacyjną. Mam też obiecany laktator, ale to od koleżanki lekko przesądnej, więc dostanę po porodzie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 mar 2008, 17:06

szczako, witaj,dziękuję :ico_buziaczki_big:
Cieszę się,że wszystko się udało i że Ala dostała takie super prezenty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A laktator Ci się przyda,przy nawale,albo jak zrobicie sobie małe"wychodne" :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

17 mar 2008, 18:25

szczako pisze: Mam też obiecany laktator, ale to od koleżanki lekko przesądnej, więc dostanę po porodzie :ico_haha_02:

ach te przesady :ico_oczko:
szczako,super ze imprezka sie udala... na pewno bylo milo :-)
zulciu, ciesze sie ze wyniki sa w porzadku... kolejny tydzien do przodu... dzidzia juz wieksza i silniejsza... dasz rade kochana... do konca juz tak bliziutko...

a ja musze sie wam pochwalic ze dostalam nieoczekiwana paczke (a wlasciwie dwie paczki) ubranek od mojej "przyszywanej " babci :ico_brawa_01: niestety podarunek przyszedl na adres polski wiec musimy poczekac az ubranka dotra do francji :ico_noniewiem:
no i z glowy mam zakupy na przynajmniej pol roku dla Alusi i dla Wiktorka tez :ico_haha_01:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

17 mar 2008, 18:30

MONIKAB fr, takie niespodziewane przesyłki to świetna sprawa. Ala dostała od mojej koleżanki z UK prześliczne śpiochy. W zeszłym tygodniu. To też była niespodzianka.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość