Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 gru 2008, 09:21

witam ja juz tu bylam o 4 rano bo od tej godziny nie spie :-D i o 5:30 az meza obudzilam bo mi sie nudzilo poprostu nie moge juz spac :-)

w nocy o 1 jakby sen na javiue ale cuzlam to czulam jak mala sie wiercila i byly skurcze czyli to wygladalo tak caly brzuch sie napinal na 15 sekund i opadal.... i paralizowalo mi kregoslup od stop do czesci krzyzowej nie zle no nie??

ja o 10:30 jade na ktg a potem do carrefour dzis nie sprzatma nie chce mi sie jutro:-D

zamarzylo mi sie urodzic 1 stycznia o godzinie 00:00 marzenia :-D

[ Dodano: 2008-12-30, 08:27 ]
wogole snilo mi sie ze kawalek szczeki mi wypadlo i ryczalam jejku ... mam nadzieje ze to sie nie sprawdzi bo ten sen zle wrózy

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

30 gru 2008, 09:47

Czesc :-D
Ja chyba pobilam rekor w dlugosci spania :ico_olaboga: az obolala jestem cala. Chyba organizm mobilizuje sily na zblizajacy sie wysilek.
wogole snilo mi sie ze kawalek szczeki mi wypadlo i ryczalam jejku
Mnie tez ostatnio jakies bzdury ciagle sie snia. Ostatnio biegalam z jakims trupem pod pacha po wielkim statku i szukalam miejsca gdzie go ukryc :ico_puknij: zdecydowanie za duzo chorych filmow ogladam :ico_olaboga:
Od paru dni zbieram sie za zrobienie porzadkow w swojej szafie z ubraniami ale cos nie mam na to weny. W sumie i tak w 95% ciuchow sie nie mieszcze :ico_szoking: wiec bajzel moze sobie niby byc ale chcialam wygospodarowac jeszcze troche miejsca na ciuszki dla Malego.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 gru 2008, 09:50

Od paru dni zbieram sie za zrobienie porzadkow w swojej szafie z ubraniami ale cos nie mam na to weny. W sumie i tak w 95% ciuchow sie nie mieszcze
ja mam tak samo :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: nawet nie chce ich przebierac bo sie porycze :-D mialam rozmiar 30 :D a teraz chyba 50 :ico_noniewiem:

no ta koncowka ciazy jest orkopna jakies gupie mysli przychodza a przeciez na usg wychodzilo wsyztsko ok

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

30 gru 2008, 10:04

witajcie :-) , a ja znów się zbytnio nie wyspałam, czuję się jakaś połamana, idę zaraz się myć i śniadanko zrobić, mąż na ryby pojechał, ja troszkę ogarnę pokój i będę leniuchować

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 gru 2008, 10:08

a ja znów się zbytnio nie wyspałam
to dopiero początki ;-)

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

30 gru 2008, 10:21

Ja przez te ostatnie trzy miesiace i tak ciagle chodze niedospana, wiec jak dzidzia sie urodzi to jakiejs wielkiej zmiany pewnie nie odczuje. Sadze, ze zmieni sie jeszcze na lepsze, bo brzuchol przynajmniej nie bedzie mi przeszkadzal w wyspaniu sie :-)

Wiecie, wybralam sobie porod naturalny bez znieczulenia i teraz dopadl mnie strach, czy aby sie nie przeliczylam z wiara w siebie :ico_olaboga: Teraz juz nie moge tego zmienic :ico_zly: Jedyna szansa na zmiany jest przenoszenie do okolo 7 stycznia, wtedy podaja na wywolanie oksytocyne i znieczulenie. Chyba mialam jakies zacmienie umyslu jak sie decydowalam na ten naturalny porod. No a teraz to mam niezlego pietra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 gru 2008, 10:25

Sandrusia, nie boj sie ja tez taki mam miec chyba jak wiekszosc z nas :-) jade na ktg

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

30 gru 2008, 10:28

Hej,hej:)witam się z :ico_kawa:
ja znów się zbytnio nie wyspałam
A ja w sumie się wyspałam,mąż się nade mną zlitował i zaczął do Młodego wstawać,także obudziłam sie tylko raz na siku :ico_wstydzioch: :-D
Beatrice ja kupuję taką gotową herbatkę sypaną Liptona,ja w ogóle mam hopla na punkcie herbat :ico_puknij: ,tony mam tego w domu w różnych smakach :ico_haha_01: i rodzajach.
Mnie tez ostatnio jakies bzdury ciagle sie snia. Ostatnio biegalam z jakims trupem pod pacha po wielkim statku i szukalam miejsca gdzie go ukryc :ico_puknij:
Faktycznie sen niezły :-D
Mi się dziś śnił poród :ico_szoking: ,ale fajnie było bo nic mnie nie bolało,jakby tak na jawie można było :ico_noniewiem:
dzis nie sprzatma nie chce mi sie jutro:-D
Ja też,jutro i tak wypada posprzątać,bo w czwartek w końcu święto.
Wybieracie się gdzieś na Sylwka?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

30 gru 2008, 10:34

ja już po śniadanku, właśnie stwierdziłam, że zrobię placek z brzoskwiniami i galaretką:-D , także zaraz się biorę za pieczenie biszkoptu :-)

jeśli chodzi o plany na Sylwka, to my siedzimy w domu, może do nas dołączą dwie pary

Sandrusia dasz radę, Tobie to 3 dni według terminu zostały, a masz jeszcze wizytę do tego dnia??

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

30 gru 2008, 10:48

Wybieracie się gdzieś na Sylwka?
chyba najszybciej to na porodowke :-D a tak na serio to zostajemy z mezem w domku we dwojke.
Tobie to 3 dni według terminu zostały, a masz jeszcze wizytę do tego dnia??
jutro mam KTG. No i przezorna ginka, ktora twierdzi, ze przenosze :ico_zly: umowila mnie na wizyte na 7 stycznia :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość