Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

29 gru 2008, 21:13

A Wy macie jakieś plany sylwestrowe?
ja zostaje w domu i pewnie spedzimy je z moja siostra i jej mezem,
niestety nigdzie nie wychodzimy bo nasi znajomi a dokladniej moja kumpela stwierdzili ze skoro jestem w ciazy to napewno nie bedziemy chcileli gdzies wyjsc wiec nikt nam nie zaproponowal :ico_zly: :ico_zly: a terz jest juz za pozno bo nie ma miejsc , wkurzylam sie strasznie , trudno sie mowi na bal pojdziemy za rok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-12-29, 20:16 ]
wiecie co nie wiem jak Wy sobie radzicie z tymi olbrzymimi brzuszkami :ico_szoking: ja mam malenki Asika moze zaswiadczyc :-D a ciezko mi strasznie :ico_szoking: boli mnie kregoslup i cizko mi wstawac :ico_szoking: naprawde dziwna sprawa :ico_szoking:

ciekawe co sie dzieje z Agnieszka nie odzywala sie juz dosc dlugo?

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

29 gru 2008, 23:05

wiecie co nie wiem jak Wy sobie radzicie z tymi olbrzymimi brzuszkami :ico_szoking: ja mam malenki Asika moze zaswiadczyc :-D a ciezko mi strasznie :ico_szoking: boli mnie kregoslup i cizko mi wstawac :ico_szoking: naprawde dziwna sprawa :ico_szoking:
Mi też jest ciężko, rano jak wstaję z łóżka to boli mnie kręgosłup a i potem jak dużo się schylam. Nie mogę długo chodzić, bo wówczas boli mnie podbrzusze i jak mam gdzieś iść na dłużej to biorę nospe. Czasem tylko czuje sie lekko a tak przeważnie to mi ciężko.
Ale za to mój mąż ostatnio jest taki słodki, że jak mnie przytula to mi od razu lepiej :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

30 gru 2008, 11:11

hej dziewczyny ja od rana panikowalam bo mi sie maluch nie ruszal od wczoraj , ale zjadlam czekoladki i juz naliczylam 6 kopnięć, ale zalamalam sie ladnie :)

co do tych brzuszków to mi przeszkadza tylko w siedzeniu - boli mnie krgoslup, a tak to juz sie przyzwyczailam, a agnieszki cos faktycznie nie widać, mam nadzieje, że wszystko ok.

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

30 gru 2008, 11:27

Witam przyszłe mamusie
Nie zdążyłam przed świętami złożyć życzeń bo nie było nas w domu cały czas w rozjazdach, więć dziś życzę Wam wszystkiego dobrego po świętach i szcześliwego 2009 roku, aby był lepszy od tego mijającego, oczywiście każdej z nas życzę zdrowych (bo to najważniejsze) pieknych i mądrych dzieci.

Po świętach musiałam odchorować, leciało ze mnie z każdej strony, a żołączek miałam tak cięzki jakbym miała tam kamienie, do tego straszny ból głowy, szkoda gadać to było okropne na szczęście już mi lepiej. Jutro idę do pracy dziś jeszcze dochodzę do siebie.

NIe wiem czy wy też ale przez ostatni tydzień a nawet 1,5 nie mogę spać w nocy wiercę się, przekładam i dopiero nad ranem zasypiam, jest to strasznie męczące.

Fioletowa Ania: wspomniałaś że bierzesz nospę jak się źle czujesz ja nie wiem ja jestem jakaś głupia bo ja nic nie biorę jakoś mi szkoda maleństwa boję się że jemu to zaszkodzi.

[ Dodano: 2008-12-30, 10:36 ]
ejustysia ja też tak mam, jak się mały nie rusza to zaczynam się martwić i myśleć. Zauważyłam że mój Borysek rusza się jak coś zjem obojętnie co, cieszy się że mama coś daje mu do jedzenia:). A najśmieszniejsze jest to że jak jestem w kościele to strasznie się wtedy wierci, wtedy sama do siebie się śmieję, a mąż po kościele pyta się do kogo ja się tak uśmiechałam w kościele (podejrzliwy hihihihihi). Chyba mały nie będzie lubił chodzić do kościoła jak już teraz figle odstawia.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

30 gru 2008, 11:52

taa ja też nawet nie powąchamno-spy mimo, ze nieszkodliwe, ale ja nie bede malego męczyć, tylko prenatal no i luteine biore dopochwowo bo musze :)

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

30 gru 2008, 12:31

Mam do Was pytanie ile już przytyłyście? Ja już 7 kg i patrzeć na siebie po mału nie mogę, najbardziej to przytyłam w tyłku no i piersi zrobiły się pełniejsze, nosiłam miseczke B,C (zależy od firmy) ale teraz muszę iść już po większy biustonosz. Nie wyobrażam siebie w 9 m-cu będę wyglądała jak wieloryb :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

30 gru 2008, 13:20

taa, ja przytyłam już 12kg a z 75B mam 80E jestem przerażona i nawet mój mąż się złapał za głowę, co będzie później.

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

30 gru 2008, 13:20

Cześć Mamuski!

Taa - Ja już 10 kilo jestem do przodu , ale ostatni skok 4 kg lekarz powiedział ze przy cukrzycy ciążowej tak jest ale jestem w normie.

Ja też dziewczyny czuje się juz jak spuchnięty bąk :-D wierce się w nocy, bo mała kopie mnie jak leze nie na tym boczku co ona chce :ico_ciezarowka:
Wstawanie z łóżka to juz nie takie łatwe, noi wogule mi cięzko ...

A co do Sylwestra to my robimy impreze w naszym domu wpadnie 5 par naszych przyjaciół z tego 2 pary z dziećmi :-)

Zrobimy grila jakies sałatki i będzie miło.

Wypiłam dziś szklaneczke soku do sniadania i jak zmierzyłam cukier wyszedł ponad norme :ico_noniewiem: mam dosyć juz tej francowatej cukrzycy nie dość że bolą mnie palce od tego kłucia to nic pysznego zjeść rano nie moge, wieczorem już lepiej bo szybciej sie cukier rozkłada :ico_placzek:
Mam dziś jakiś kryzys...cukrzyca, noi fakt że sama w domu siedze bo do cywilizacji dojechać musiałabym isc kawał do przystanku a z tym brzucholem już nie mam siły tyle łazić noi lekarz kazał sie oszczędzać bardzo...

[ Dodano: 2008-12-30, 12:22 ]
Dzisiaj mamy z Zosią studniówke - 100 dni do porodu :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

30 gru 2008, 13:34

Taa ja nospe brałam na razie tylko 3 razy bo jak chodziłam przed świętami na zakupy to bym nigdzie nie doszła tak mnie podbrzusze bolało i kroka nie mogłam zrobić. Tak to tez nic nie biorę tylko witaminy.

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

30 gru 2008, 13:45

Apropo witamin ja biorę cały czas Feminatal N i wiecie co mi lekarz poweidział żebym sobie przerwę zrobiła z witaminami bo jak kobiety biorą przez całą ciąże witaminy to się duże dzieci rodzą. NIe wiem co o tym myśleć. Przecież te witaminy dużo dają, w codziennym pokarmie nie zjem tyle witamin. A wy cały czas bierzecie witaminy??

nastka, dora coś mi sie wydaje że w marcu to będziemy chodziły jak cieżarówy, a w kwietniu to już nie będziemy w stanie same chodzić i lawety będziemy potrzebowały hihihihi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość