Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

30 gru 2008, 13:59

a ja przytylam 10 kg i poszlo mi raczej tylkow brzuch i piersi, więc czuje sie dobrze, nogi, ręce bez zmian, a biust mialam C teraz mam E :)

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

30 gru 2008, 14:09

Witaminki mój mi kazał brac całą ciąże.
Ja biore dodatkowo żelazo bo mam anemie.
Oraz magnez 3 razy dziennie aby mi macica nie twardaniała.

A tak pozatym nic więcej.

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

30 gru 2008, 14:37

Dora gratuluję studniówki.
Ja przytyłam 8 kg, ale wszystko poszło mi w brzuch i dupsko

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 gru 2008, 14:46

kuźwa bylam na ktg!!!!!!!!!! zero skurczy, natomist pociesza mnie to ze moje malenstwo dzis sie tak rozbrykalo ze mało co brzucha mi nie wysadzila!!!!.... lekarz pyta sie jak czuje? a ja kur*a mac wysmienicie....a on no to widze ze przenosimy ciaze .... a ja nie chce ... ide do niego w poniedzialek i bede go blagac abym wyrobila sie w terminie z calych sil nie chce tydzien po rodzic 15 stycznia.... mojego meza juz nie bedzie od 12 wyjezdza w rasy nosz kuźwa kto mnie zawiezie i odbierze ze spzitala kto pomoze nikt.... nikt wiecej nie ma samochodu oprocz nas !!! zaraz sie rozwyje nie chce juz chodzic w brzuszku jest mi ciezko nie mam co wlozyc na siiebie... ja chce juz niunie miec na rączkach!!!!!!!!!!!!!!

mąz przypatrzyl sie na kobiete ktora wlasnie miala skurcze i plakala z bolu i prosila lekarza o cesarke ...ale nonono .......... juz tej calej sytuacji mam dosc... po co byl mi ten fenetrol itd??? jak i tak przenosze i tak bo nawet lekarz powiedzial ze na 7 to chyba sie nie szykuje!!!!! na 6.01 mam ktg..... a ja mam nadzieje ze jeszcze urodze w terminie ...ale watpie :(

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

30 gru 2008, 15:00

Kurcze Milutka przykro mi że musisz jeszcze czekać, może faktycznie z nim pogdaj o przyspieszeniu porodu.
DO lekarza do którego ja chodze chodziły moje 3 koleżanki i u niego nie ma problemu jak jedna z nich chciała cesarke na życzenie itd może pogadaj z nim teraz są metody na przyspieszenie, moze domowymi sposobami? kąpiel gorąca itp ale poradź sie jego abyś Sobie i Klaudii nie zaszkodziła .

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 gru 2008, 15:01

Dora, ja juz sama nie wiem ....gorąca kąpiel nie daje nic, seks nic, sprzatani i chodzenie nic, ja juz nie wiem co i jak!!!! jedynie sie ciesze e malutka sie rozzruszala ale wszystko mnie za przeproszeniem wkurwia i chce mi sie plakac :(

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

30 gru 2008, 15:12

Wierze Ci kochana , Ja mam czasem doła ( np dzis) bo siedze w domu i czuje sie jak słoń co dopiero TY :ico_noniewiem: ale pomysl ze ty odliczasz dni i już za tydzień dwa bedziesz miała Klaudie na rączkach a sama schódniesz i poczujesz się lekko a Ja mam 100 dni :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-30, 14:17 ]
a najbardziej mnie dzisiaj dobija ta dieta cukrzycowa - na okrągło jem ciemny chleb z wędiną bo jasnego nie moge. :ico_zly:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

30 gru 2008, 15:54

milutka dużo sexu!!!!!!!!! to wywola szybciej poród jak już pora!!!!:) jade kupić sukienke na sylwestra :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

30 gru 2008, 16:25

witam Mamusie :-D

na poczatku stwaiam :ico_zdrowko: bo u mnie dzisiaj studniowka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dora gratuluje 100 dnia :ico_prezent:
co do kilogramow to ja mam 8 na plusie i narazie od jakis 2 tyg stoje w miejscu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co do nospy to co lekarz to opina moj np uwaza ze kazda ciezarna powinna miec nospe przy sobie, ja duzo sie nalykalam zwlaszcza na poczatku , nospa rozkurcza a ja mialam dziwne skurcze no kazal brac,


a co do do witamin to ja biore prenatal dha , a jesli o ta teorie ze po witaminach rodza sie duze dzieci to slyszalam ze to totalna bzdura ale coz jak mowila co lekarz to opinia moj np pozwala pic wino ale kategorycznie zabrania w pierszych 3 miesiacach ciazy farbowania wlosow :ico_puknij:


Milutka glowa do gory :-D jescze tylko pare dni a u mnie 100 :-D :-D

[ Dodano: 2008-12-30, 16:59 ]
Fioletowa Ania jak tam po USG ? wiesz juz czy chlopczyk czy dziewczynka? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

30 gru 2008, 22:23

Fioletowa Ania jak tam po USG ? wiesz juz czy chlopczyk czy dziewczynka? :ico_oczko:
No właśnie nie wiem, bo lekarz powiedział mi, że dopiero po 32 tyg. będzie wiadomo. To USG które on ma jest takie, że ja na nim mało co mogę rozróżnić. Dziś byłam z mężem i on widział jak dzieciątko otwierało i zamykało buzie i jak połykało wodę. Dziecko mam zdrowe :ico_brawa_01: i dość duże albo to już może być 28 tydz. ciąży bo teraz to mi 3 terminy wyliczył 24 lub 25.03.2009r. lub 06.04.2009r. Także już sama nie wiem. Poza tym maleństwo jest ułożone pośladkowo ale jeszcze ma czas aby się przekręcić.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość