katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

29 gru 2008, 23:53

Witaj Karolciu!Pieknych masz synkow!Dzielna dziewczyna jestes,4 kiko i sama urodzilas!Oskarek o ile pamietam byl duzo mniejszy.POzdrawiam i sle buziaczki.

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

30 gru 2008, 10:44

CARO - super, że już jesteście w domku :ico_brawa_01: Duże buziaki i pozdrowienia dla was :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 gru 2008, 19:33

Wow!! szalejecie dziewczyny z klikaniem! :ico_oczko: :-D
Caro, jak upłynęła pierwsza nocka Filipka w domku? Jak Oskarek? dalej eksperymentuje z młodszym braciszkiem i sprawdza jego wytrzymałość? :-D

Ja wczoraj byłam na solarium. Coby lepiej mnie wzięło na poszłam na dłużej niż zwykle. Ale już dawno nie byłam... Wzięło... Ale jak mnie teraz zajebiaszczo wszystko piecze :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij:

Dziewczyny, która mi pożyczy torebki wizytowej? Najlepiej w kolorze fioletu :-D :-D Nie mam za co już kupić, tak się z kasy spłukaliśmy :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Co z Wami jest?

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

31 gru 2008, 00:20

Caro witaj Kochana w domku!!! Filipek jest taki sliczniusi (ale to chyba po mamusi) :-D
Jak Ci twoje chlopaki dadza 5 minutek na TT to opowiadaj co tam u Was. Czy Filipek daje troszke odpoczac mamusi. I jak tam starszy braciszek, Oskarek? I slicznie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wklej nam wiecej fotek twoich przystojniakow. Te zdjecie w podpisie jest takie slodziutkie :ico_brawa_01:

Kolka ja niewiele ci pomoge z torebka :ico_olaboga: u mnie jedynie biale, czarne i czerwone...


U mnie dziewczyny odjazd na calego... Potrzebuje dodatkowej pary rak (albo i 3) a do tego z 2 dodatkowe mozgi zeby wyrobic ze wszystkim... Ale biadolenie zostawie wam na Nowy Rok, hihi...
Buzka i do sklikania jutro...

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

31 gru 2008, 00:21

Kolka-ja mam bardzo fajna czarna,co nie moze byc?Szkoda...Ale mam za to fioletowy super szal do wieczorowej sukni,wiec napisz czy chcesz.

Wszystkie Was sylwestrowo pozdrawiam,co z Wami,lezycie wszystkie na solarium?
Jedyna usprawiedliwiona to podwojna mama Caro,ale reszta juz swietuje ?

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

31 gru 2008, 01:05

cześć kochaniutnie
Usprawiedliwiam się pracuje po 9 godz i jeszcze nadrabiam zaległości w domku, wiec czas zostaje tylko wieczorkiem aby zobaczyć co u was się dzieje.

caro synek sliczniutki, taki fajniutki, super ze juz jesteście w domciu. Buziaczki.

A dal was kochane zyczoka bo jutro juz nie zdąze wejść tu

Kiedy Nowy Rok nadchodzi
kieliszeczek nie zaszkodzi
Kufel piwa to za mało
Litr szampana by się zdało
Trzeba opić wszelkie troski
By następny rok był boski

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

31 gru 2008, 11:21

cześć... a moim usprawiedliwieniem jest to że zostałam w domu sama z Kacprem.. no i.... zdecydowanie wole miec 4 dzieci niż jedno :ico_olaboga: Kacper chodzi i ciągle wola Tita!! (Kinga) Nataaaaa(natalka)... szuka ich i marudzi.... lepiej jak cały komplet w domu siedzi.. przynajmiej Kacpi ma towarzystwo a ja mogę do kompa :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

31 gru 2008, 11:47

Cześć dziewczynki !!!
Ja do balu się nie szykuję, ale ciągle mi czas brakuje. Zrobiłam właśnie bigosik, tak że zapraszam na pyszne jedzonko :-D , później jeszcze sos tatarski wyczaruję, noi mam winko domowej roboty, tak że Sylwester będzie Superrrrr. Tak na prawdę to jeszcze nie wiem czy dzisiaj będziemy w domu imprezowć, czy skusimy się i pójdziemy na stok narciarski ze znajomymi, wszystko okaże się wieczorkiem. Powiem wam, że u nas zimnnooo mróz trzyma, ale ja wczoraj kupiłam sobie ciepłe spodnie narciarskie, więc zima mi nie straszna.
KOLKA - ja Ci pożyczę torebkę fioletową :-) Udanej zabawy Wam życzę, koniecznie zabierz ze sobą aparat fotograficzny, zrób dużo fotek, żebyś później miała co nam wklejać... bo wiesz my ciekawskie wszystkie jesteśmy :ico_haha_01:
Kochane ja już pewnie też nie będę miała czasu zagldądnąć do was tak, że śle wam życzenia:
Kiedy Nowy Rok nadchodzi
kieliszeczek nie zaszkodzi
Kufel piwa to za mało
Litr szampana by się zdało
Trzeba opić wszelkie troski
By następny rok był boski

Buziaki i uściski dla was :)

PS. MORDKA - u mnie jest to smo Karina u babci została, a Krystiano tyko chodzi i KaKa woła :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

31 gru 2008, 12:28

cześć dziewczynki :-) :-) , teraz troche rzadziej będę wpadać, ale na pewno mi to wybaczycie :-) , Oskar nie jest wogóle zazdrosny, a jak młodszy płacze to on się śmieje :-D , wczoraj znowu go pacnął :-D -musze uważać...Filip jest strasznym zgłodomorem-cały czas chce jeść :-)

dziś sylwester, ale chyba nigdzie się nie wybieram :-D :-D

dużo szczęscia, miłości, zdrówka i radości dla wszystkich w tym nowym roku :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

31 gru 2008, 19:57

caro pisze:dziś sylwester, ale chyba nigdzie się nie wybieram

:-D :-D :-D :-D ale pewna jeszcze nie jesteś? :-D :-D

[ Dodano: 2008-12-31, 18:59 ]
☆*ღ¸¤*☆**ღ¸¤*☆*☆ ¤*☆*☆ ¤*
¸.•´¸.•*´¨) SZCZĘŚLIWEGO
.•´,•*´¨)¸.•*¨)
¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) NOWEGO ROKU
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)

____$$$$$$$$$$$$$$$$$
___$$____ -) -) -) _____$$
__$_$$$$ -) -) -) $$$$$__$$
_$_ -) __ -) -) -) _________$
$$ -) _ -) _ -) -) _________$$
$$____ -) -) -) __________ $$
$$____ -) -) -) _______ -)_ $$
_$$__ -) -) -) -) -) -) -)__ _$$
__$$ -) __ -) -) -) -) -) __$$
___$$ -) -) -) -) -) -) __$$
_____$$ -) -) -) -) _$$$
_______$$$$$$$$$$$
__________$$$$$
___________$$$
___________$$$
___________$$$
___________$$$
_________$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Niech ten rok Ci przyniesie,
dużo zdrowia,wiele radości,
a przede wszystkim rodzinnej miłości.
Ale to jeszcze nie wszystkie życzenia,
niech się spełniają wszystkie
Twoje najskrytsze marzenia.
A gdy w noc Sylwestrową
dwunasta na zegarze wybije,
to wtedy wirtualnie z Tobą
kieliszek szampana... wypiję

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość