Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

30 gru 2008, 23:35

czesc kochane ja tylko na chwilke wpadam bo juz pozno
Agata tansza kupilam

Zycze wam kochane Szczesliwego Nowego Roku i oby 2009 był lepszy i spokojniejszy


jutro niestety nie bede miala czasu zajrzec buziaki i do uslyszenia juz w 2009 roku :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

30 gru 2008, 23:45

ja mam podobnie tak moge jeszcze jako tako gadac ale jak juz przez telefon to sie musze niezle naprodukowac zeby cos po hiszpansku powiedziec
Jak nie mową to gestami zawsze można się dogadać, a przez telefon.. ja w sumie tak bez stresu zadzwoniłam już do przychodni.. wcześniej też dzwoniłam i umawiałam się, ale dzisiaj nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam.
W ogóle ta Patrycja co mieszka z nami ona zna dobrze angielski, w Polsce uczyła nawet w szkole, ale jak coś poprosić ją by zadzwoniła, załatwiła to "ona nie zna angielskiego, ona ma urlop.." itp. głupie wykręty. Nie można na nią liczyć. To już ja co znam o tyle o ile ten angielski to jak mnie ktoś prosi to już postaram się dogadać.. a ona - taka ona koleżeńska ;]

Miałam dzisiaj nie kąpać już Norberta bo nie chciało mi się, ale pod wieczór bawił się i wyjął z kontaktu esencję zapachową i nie wiem czy on to do buzi wziął czy co... cały śmierdzący. Rękę chyba potem do buzi wsadził bo zaczął pluć :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 gru 2008, 23:48

Ja mam ten plus ze moj maz zna dobrze hiszpanski wiec nie musze nikogo prosic tylko ze ona ma taka skleroze ze jak zaraz mi nie powie to zapomina wiec jak cos zalatwiamy to musze z nim chodzic zeby mu przypominac o co sie ma zapytac i tak samo musze mu pozniej mowic co ma zrobic

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

30 gru 2008, 23:49

Aniulka i Jola,
dziękujemy za życzenia i Wam także jak najlepszego wejścia w Nowy 2009 i oby cały rok był udany :ico_urodzinki: :ico_brawa: :ico_zdrowko:

[ Dodano: 30 Grudzień 2008, 22:50 ]
Iwona, na kartce mu zapisuj :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 gru 2008, 09:35

Czesc dziewczyny

stawiam :ico_kawa: i na ten stary rok dla oslody :ico_tort:

ja mam dzisiaj fajnie bo mezulo dzisiaj rano nie szedl do pracy jak sie maja zdziwila jak tate rano zobaczyla w lozku :-D a i mi sie lepiej wstawalo

uciekam na sniadanko

[ Dodano: 2008-12-31, 08:38 ]
Szczesliwego Nowego Roku

Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

31 gru 2008, 11:06

Cześć dziewczynki.
Nocka ciężka, Ula się z płaczem często budziła, do tego było mi zimno, bolało gardło i na dodatek jeszcze Jarek tak chrapał, że pobiłam go wszystkimi maskotkami, które zabrałam Uli, żeby przestał, a On nic. Załamka :ico_olaboga: Ale mówi dzisiaj, że czuje się już lepiej, więc może przestanie chrapać.... :-)
Zarejestrowałam Ulę do lekarza, bo miała po nocy zaropiałe oczka i do tego jedno oczko jest czerwone, a jutro wolne, ięc wolę mieć zabezpieczenie, może coś zapisze na wszelki wypadek....
Aga trzymaj sie nie daj sie do konca rozladowac
Dzięki, dzisiaj czuję się odrobinę lepiej,, chyba nie mam już gorączki, ale gardło ciągle boli, że przełykanie śliny stanowi wielki problem.
Witam a ja nie mam czasu na nic dzisiaj tescie oznajmili ze beda z dziecmi mamy isc na sylwestra
Szkoda, że wcześniej Wam tego nie powiedzieli, teraz to ciężko będzie Wam znaleźć jakąś imprezę, chyba, że do znajomych :-)
Melcia ostatnio wywalila na siebie frytkownice z olejem
Rany, to długo ją musiałaś czyścić, kiedyś nasz kot wylał na siebie cały olej po frytkach, wyglądał jak mokra kura, a doczyścić go... masakra :-)
nie lubię przez telefon gadać po angielsku.
Czasem po polsku ciężko zrozumieć przez telefon, a co dopiero po angielsku...
Agata tansza kupilam
To czekam na Twoją opinię.
W ogóle ta Patrycja co mieszka z nami ona zna dobrze angielski, w Polsce uczyła nawet w szkole, ale jak coś poprosić ją by zadzwoniła, załatwiła to "ona nie zna angielskiego, ona ma urlop.." itp. głupie wykręty
Nie rozumiem takich ludzi, ja nawet z kuzynką gadam po angielsku, żeby ćwiczyć język, tak jest najlepiej, jak zna mogłaby Ci pomóc :ico_puknij:

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2009 ROKU!!!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 gru 2008, 13:34

Ja też dzisiaj tylko na chwilkę, szczęśliwego Nowego Roku!!

[ Dodano: 2008-12-31, 13:38 ]
Obrazek
moje dzieło od podstaw ale dopiero się uczę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

31 gru 2008, 14:58

Renia ładne to TWoje dzieło :-)

My byłyśmy u lekarza, Ula ma zapalenie spojówek, mamy kropelki syropki i inne leki, a w piątek do kontroli.

Idziemy na 18 do moich rodziców, którzy mieszkają niedaleko, mieliśmy do nich nie iść, ale tata nalegał, więc pójdziemy, nie będziemy sami :ico_oczko:
Obrazek

To zobaczenia później, tym wszystkim którzy idą na imprezę sylwestrową, życzę udanej zabawy :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 gru 2008, 17:27

poslalam meza z niunia do sklepu i w tym czasie porobilam salatki ale jestem padnieta najchetniej bym spac poszla a gdzie tam polnoc

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 gru 2008, 21:07

A my właśnie wychodzimy więc, do Siego Roku :-)
Całuski ogromne :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość