Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 sty 2009, 10:43

Szczesliwego Nowego roku Kochane dziewczynki :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :gitara: :682: :581: :580: :580: :580:
Martunia!!!No nareszcie jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 sty 2009, 12:22

witajcie w Nowym Roku! życzę żeby był naprawde szczęśliwy i lepszy od minionego!!!! :ico_urodzinki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Marta cześć kochana,wkońcu jesteś!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 sty 2009, 12:42

hej dziewczynki wszystkiego dobrego w nowym roku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
witaj Martus :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 sty 2009, 13:36

WITAJCIE KOCHANE !!! W NOWYM ROKU!!! g:D
Najlepszego życzę wam i waszym rodzinką żebyście przede wszystkim byli zdrowi :ico_oczko: A puzniej spełniały się Wasze marzenia i pragnienia :-) Buzialki :ico_buziaczki_big:
Witaj Martunia !!! jak było u rodzinki? Jak Igunia ? Rodzina pewnie zachwycona skarbeczkiem

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 sty 2009, 17:48

:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
MY TEZ ZYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJ W 2009 roku
Dziewcyny w PL bylo super :-D chociaz mala wynoszona na roczkach to ja opoczelam bo to nie je ja nosilam :ico_haha_02: no i za 40 dni lece znowu :ico_haha_01: kazdy powod dobry a ja mam umowione kolejne echo serca u Igi bo lekarka w Polsce zlecila mi wszystkie badania no i serduszko bo Marcin byl chory na serce od urodzenia :ico_noniewiem: jak narazie wszystkie badania ok :ico_sorki:
ale sie za wami stesknielam :ico_brawa_01: a co tam u Pati i Zirci bo widze ze je gdzies wywialo
Mam tylko jeden problem z Iga i staram sie go wlasnie rozwiazac za chiny nie chce ode mnie butelki o herbatkach moge zapomniec ale nawet mleka mojego odciagnietego nie chce :ico_olaboga: z butli a tak to ok :ico_sorki:
calusy

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 sty 2009, 22:09

Ja też was witam w nowym roku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 sty 2009, 00:04

hejka dziewczynki! pusto jakoś tu i spokojnie :-) jutro mamy pierwsze szczepienia,ciekawa jestem jak mój synek to zniesie :ico_olaboga: mam nadzieje ze łagodnie,i że nie będzie płakał,pamiętam jak chodziłam z moją córcią to zawsze płakałam z nią :ico_placzek: ,a niuniuś jest już taki słodki tak ślicznie bawi sie swoimi rączkami,tak fajnie sobie gaworzy i nie raz uda mu sie przypadkowo ale cudnie powiedzieć mamma tak ładnie to brzmi albo tak fajnie mówi nieee,ah rosną te nasze szkraby,jak patrze na moją córcie-jeszcze nie dawno była taka malusia a tu prosze już rośnie mi mała panna :ico_haha_02: chciałabym aby te niemowlęce chwile trwały trochę dłużej :-/ a one trwają tylko chwilke :ico_placzek: pozdrawiam i życzę spokojnej nocki

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 sty 2009, 11:56

WITAM!
U nas cos sie popierdzielilo i Natalia spi jakos dziwnie,w nocy sie wierci i poplakuje a budzi sie o 6 rano!A tak bylo fajnie :ico_placzek:
Troche nie moge sie przestawic na tak wczesne wstawanie :ico_noniewiem:
Martus,dobrze ze zrobia wszystkie badania w Waszym przypadku tak bedzie lepiej :ico_sorki:
Tez sie zastanawiam co u Zirci i Pati,juz chyba czas zeby sie odezwaly :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 sty 2009, 11:57

Agusia Igol tez najczesciej to mowi nie :ico_haha_01: a Marcin chce zeby tak zostalo zeby chlopcom ciagle nie mowila :ico_oczko:
my pijamy kawke i bedziemy sie zbierac ale najpierw musze samochod oskrobac :ico_olaboga:
dziewczyny czy wy macie u siebie szczepienie przeciw gruzlicy :ico_noniewiem: bo ja nie mam a lekarka z pl kazala zrobic wiec chyba w pl musze zrobnic :ico_noniewiem: i na zoltaczke tez :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 sty 2009, 11:58

Agusia,Dana cudne zdjatka maluszkow,uwielbiam patrzec jak rosna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-02, 11:04 ]
dziewczyny czy wy macie u siebie szczepienie przeciw gruzlicy bo ja nie mam a lekarka z pl kazala zrobic wiec chyba w pl musze zrobnic i na zoltaczke tez
Martus jak poprosisz tutaj lekarza to zaszczepia mala na gruzlice,a zoltaczka wszczepienna to sie zastanow czy koniecznie musisz,wiem ze polscy lekarze maja takie zalecenia ale my bez tego zyjemy jakos :ico_noniewiem: Najwazniejsza jest szczepionka na zoltaczke typu B,a na to juz Igusie tutaj zaszczepili :ico_sorki: na ta wszepienna musisz latac do Polski 3 razy co miesiac,no ,na ostatnia mozna poczekac 3 miesiace.Ja tez sie juz dawnoi zastanawialam i na gruzlice zaszczepie ja tutaj jak skonczy 6 miesiecy a wszczepienna sobie odpuszczam,gdyby ja czekala jakas powazna operacja to ja sami zaszczepia :-) Tyle ze u mnie o to latanie do Polski najbardziej chodzi,bo nie mam szans co miesiac tam latac :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 0 gości