Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

02 sty 2009, 09:20

Witam!
ananke super że już w domku, dużo zdrówa dla Alanka i ucałuj od forumowej cioci (jeśli mogę się tak nazwać)

Już powoli zaczynam się niecierpliwić kiedy nadejdzie ten dzień :ico_ciezarowka: tak bardzo boję sie porodu że chciałabym mieć go już za sobą, a do tego mam swrażenie że mała się przekręciła i leży w poprzek.

milutka coś twoje dziecię leniwe i nie chce wyjść a może poprostu dobrze w brzuszku u mamy

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 sty 2009, 09:22

Ja mam na dzis termin a tu najmniejszych znakow ani na ziemi ani na niebie zeby cos sie zaczelo dzisiaj dziac :ico_zly: Ciekawe ile przenosze :ico_olaboga:
Sandrusia może cię złapać w każdej chwili - czasami nie ma żadnych znaków
no dziewczynki w koncu to nasz miesiac..trzeba zacząć sie rozdwajać :-D .. :-D :-D
nio, przydałoby się :-D Ale jeszcze sie okaże, że będziesz pierwsza.

A wiecie co ? Ja do tej pory to cały czas myślałam "tylko do stycznia, bo nie chciałam urodzić w grudniu". I wczoraj dotarło do mnie, że już jest styczeń no iże że teraz to już mogę rodzić :-D Ale nie sądzę aby to miało być w tym tygodniu, bo jakiś większych skurczy to ja nie mam. Zresztą zobaczymy jutro, bo idę na ktg.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 sty 2009, 09:26

Nadie, leniwe leniwe przez całą ciąże.... ale zobaczymy ale czuje ze przenosze :/ a ty jak sie czujesz??

gaga22, mi sie wydaje ze caly czas grudzien a tu styczen haha i tylko kilka dni do terminu szok :ico_szoking:

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

02 sty 2009, 09:30

milutka204, czuje się dobrze dziękuję, mam skurcze ale słabe a chciałabym żeby powoli zaczęło coś się dziać a tu nic narazie. W poniedziałek idę do lekarza więc zorientuje się co i jak może coś do poniedziałku się zmieni, w każdym razie mam nadzieję że ty już będziesz po i kiedy tu zajrzę zobaczę fotkę Klaudii.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 sty 2009, 09:33

milutka204, czuje się dobrze dziękuję, mam skurcze ale słabe a chciałabym żeby powoli zaczęło coś się dziać a tu nic narazie. W poniedziałek idę do lekarza więc zorientuje się co i jak może coś do poniedziałku się zmieni, w każdym razie mam nadzieję że ty już będziesz po i kiedy tu zajrzę zobaczę fotkę Klaudii.
chcialabym chciala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja mialam dzis miec krew i mocz i dentyste ale sobie odpuscilam :ico_zly: ide zaraz sie umyje w poniedzialek mam wizyte u ginekologa jak nie urdze a we wtorek ktg... no a w srode termin.... a skurczy zero nie źle nie?

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

02 sty 2009, 09:52

Pocieszę cię, moja koleżanka kilka dni temu urodziła, tego samego dnia była na ktg zero skurczy , szyjka zamknięta, a o północy odeszły jej wody półtorej godziny później już była ze swoim synkiem.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 sty 2009, 09:59

Pocieszę cię, moja koleżanka kilka dni temu urodziła, tego samego dnia była na ktg zero skurczy , szyjka zamknięta, a o północy odeszły jej wody półtorej godziny później już była ze swoim synkiem.
wlasnie mnie to jeszcze trzyma przy nadzieji bbo przeciez tak moze byc z nienacka :-D

[ Dodano: 2009-01-02, 08:59 ]
a i jeszcze jedno szyjke mam otwrtą :D hii

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 sty 2009, 10:21

a u mnie zasypało snieżkiem i oczywiście Panowie od odsniezania spia :ico_zly: :ico_zly:
miałam jechac na badania ale nie wyjade z garazu tak jest slisko..lekarz zlecił mi chyba z 10 róznych badan kt musze miec aktualne do szpitala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 sty 2009, 10:28

a u mnie zasypało snieżkiem i oczywiście Panowie od odsniezania spia :ico_zly: :ico_zly:
miałam jechac na badania ale nie wyjade z garazu tak jest slisko..lekarz zlecił mi chyba z 10 róznych badan kt musze miec aktualne do szpitala :ico_olaboga:
u mnie też zasypało, a ja mam zamiar jeszcze raz wybrać się na zakupy do Niemiec, bo przeceny zaczęły się już na dobre. Mnie na początek czeka odśnieżanie zasypanego auta :ico_zly:

A badania wszystkie mi robili jak leżałam na Patologii ciąży, więc mam aktualne na wypisie

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

02 sty 2009, 10:33

witajcie :-) , ja się zbytnio nie wyspałam, kręciłam się z boku na bok,
ja dziś już miałam parę skurczy bolesnych, zobaczymy czy się coś rozwinie :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość