mamaaligi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 21 wrz 2008, 12:40

02 sty 2009, 20:58

emilia7895 pisze:o dzien mlodsza od Marcysia

super:)
co do zdjęc, to chętnie wkleję, tylko jak :ico_szoking:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 sty 2009, 21:02

mamaaligi pisze:co do zdjęc, to chętnie wkleję, tylko jak

np przez stronke www.imageshack.us
tam zaladuj zdjecie i wkleja sie pierwszy link na forum

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

02 sty 2009, 21:21

czesc dziewczyny.
mamaaligi, wiatam nowa kolezanke :ico_brawa_01:
nie mialam czasu cos dzis :ico_wstydzioch:
Anuszka pisze:dziewczyny, czy Wasze dzieci tez tak rusza muzyka??
zuzia tak wymiata ze szok tanczy nawet jak nie ma muzy, wkleje wam filmik hmm chociaz nie wiem bo zuza tam na golaska siedzi bo akurat do kapieli szla(troche sie boje po ostatnich aferach na nk)
emilia7895 pisze:o dzien mlodsza od Marcysia
ale marcys z lutego :ico_nienie: (no co za mama nie wie kiedy wlasne dziecko urodzila) hahahaha :ico_nienie: :ico_oczko:
Marcelek zjadl troszke parowki , ale sie ciesze
kochany cioci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

02 sty 2009, 21:21


basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

02 sty 2009, 21:22

hmmm zuzi spi ciekawe co jej sie stalo ze usnela tak wczesnie.
wracajacie kochane do zdrowia i dzieci tez szybko, ja mam chyba lekka goraczke bo czuje sie dziwnie mam wypieki na policzkach i jakos mi goraco dziewnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

02 sty 2009, 21:23

my uzywalismy tego http://www.nokaut.pl/oferta/marimer-aer ... 00-ml.html

[ Dodano: 2009-01-02, 20:24 ]
jest drogi, ja na cozien uzywam jednak soli fizjologicznej, tej w ampulkach. tak mi pokazali w szpitalu i dziala swietnie :-)

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

02 sty 2009, 21:24

zuzia wczoak zrobila hmmm nie wiem czy mozna to nzawac raczkowaniem krok jeden do przodu, bylismy u sasadzow oni maja wykladzine zuzia tam sie tak zaparla na nogach ze" poszła" mysle jak jak bym miala dywan w dommu to by juz raczkowala

[ Dodano: 2009-01-02, 20:25 ]
ale bledy sorrryyyyyy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-02, 20:25 ]
Anuszka, olinek jak zwykle uroczy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-02, 20:27 ]
ach zuzia jakis dziwny kaszelek ma poaszle tak 3 razy i koniec jak by jej cos wlecialo dobuzi i robi tak rano i wieczorem, zebow nowych nie ma i nie wiedac nie wiem co to moze byc.

[ Dodano: 2009-01-02, 20:29 ]
wiecie ze zuzi ma dolne 1 krzywe, to znaczy ida jaj tak do srodka, poza tym miedzy gornymi 1 ma szpare a od zgrzytania ma zdarte szkliwo z lewej gornej jedynki i z lewej dolnej 1

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 sty 2009, 21:56

Anuszka pisze:dziewczyny, czy Wasze dzieci tez tak rusza muzyka??
Franek nie bardzo jest zainteresowany muzyką :ico_noniewiem:

emilia7895 pisze:Marcelek zjadl troszke parowki , ale sie ciesze
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zobaczysz bedzie jadł :-) ze smakiem.

mamaaligi pisze:Moja Ala ma 9 miesięcy jest z 27.03
witamy na macówkach :ico_brawa_01:

Mika no to nam sie chłopaki pochorowały , ja może bym miała wiecej siły do małego i cierpliwości gdybym sama nie była chora :ico_wstydzioch:

malgoska pisze:Asiu ja sól morską dostałam na allegro. Postaram się później przesłać Ci link. Popytaj w aptekach, bo ta z drogerii to g.... a nie sól morska
w drogerii są ale zapachowe , a w aptece mąż pytał to powiedzieli że te do kąpieli nie są dla dzieci małych :ico_noniewiem:

basia24 pisze:zuzia wczoak zrobila hmmm nie wiem czy mozna to nzawac raczkowaniem krok jeden do przodu, bylismy u sasadzow oni maja wykladzine zuzia tam sie tak zaparla na nogach ze" poszła" mysle jak jak bym miala dywan w dommu to by juz raczkowala
da radę zobaczysz, Franek też na podłodze pierwsze dni nie mógł załapać jak z dywanu zszedl to od razu na brzuch bo sie slizgał ale teraz nie ma dla niego przeszkody :-D .
basia24 pisze:wiecie ze zuzi ma dolne 1 krzywe, to znaczy ida jaj tak do srodka, poza tym miedzy gornymi 1 ma szpare a od zgrzytania ma zdarte szkliwo z lewej gornej jedynki i z lewej dolnej 1
Franek te dolne tez ma jakieś krzywe mysle że sie wszystko unormuje jak bedą wszystkie ząbki to sie zrównaja a o przerwe u góry to jak bedzie miał to sie nie bedę martwic bo to po mnie mam taką jak Madonna :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: tylko że ja naturalną a on sobie zrobiła :-)

Franuś śpi męczył sie godzinę żeby usnąć , narazie spi w wózku bo tak sie tylko dał ululać .

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

02 sty 2009, 22:00

emilia7895 pisze:Malgoska a do czego jest ta sol?? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
taka w granulkach, którą mam na myśli to istna skarbnica - można dodawać troszkę do kąpieli przy katarze, a także do nawilżacza powietrza, dzięki czemu wszystkie żyjątka zwane mikro i makroelementami uwalniają się z granulek i krążą w powietrzu. Można takiej soli zmieszać z odrobiną oliwki i rewelacyjny peeling do ciała gotowy :-D
My mamy taką - kupiłam jeszcze jak byłam w ciąży zapasik razem z koleżanką :-D http://www.allegro.pl/item518814360_pro ... _5_kg.html

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

02 sty 2009, 22:03

malgoska pisze:taka w granulkach, którą mam na myśli to istna skarbnica - można dodawać troszkę do kąpieli przy katarze, a także do nawilżacza powietrza,
a faktycznie, ja takiej uzywalam jak karmilam i bylam przeziebiona, super, faktycznie :-) do zakupienia w aptece :-) kilka zlotych kosztuje :-) samo zdrowie :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość