Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

03 sty 2009, 11:08

witam sie
niestety nic nie napisze bo Emi po mnie skacze
pozdrawiam

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

03 sty 2009, 11:38

hej witam z późnego rana, mój Tomek siedzi przy moim biurku ze swoim laptopem, i tam coś gra to troche mam luźniej ale bardzo chce wypić moją :ico_kawa:
noc znowu mieliśmy kiepską obudził się o 2:15 i już spał z nami!
rano podjełam decyzje, odstawiam go, jejku :ico_placzek: :ico_szoking: ale jak to zrobić????? zobaczymy, pocfzytam...i wogóle...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 sty 2009, 11:50

Witam :ico_kawa: :ico_kawa: ja zdycham na maksa :ico_chory: :ico_chory: Wiki ma goraczke ojoj !!



ASIULKA boska Emi,w szlafroczku wyglada cudnie :-D


AGNIECHA powodzenia w odstawieniu od cyca :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

03 sty 2009, 14:19

witam

Frydza zdrówka wam życzę

Agniecha trzymam kciuki

Emi śpi, M. w pracy a ja mam chwilę dla siebie, odkurzać teraz nie mogę bo ją obudzę, na obiadek ugotuję pierogi więc dużo czasu mi to nie zajmie to mogę sobie teraz pobuszować po necie

Kurcze powiem wam że po tych kilku dniach wolnego nie będzie mi się chciało iść do pracy, posiedziałabym jeszcze w domku, ale c'est la vie, jak trza to trza

Hm :ico_noniewiem: a może mała kawusia :ico_kawa:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

03 sty 2009, 15:12

Hm a może mała kawusia

Ja już drugą...
kurcze teraz czytam, gadałam z Arturem i może tak zrobić żeby tylko przed zasypianiem nocnym mu dawać!? tak mi mówiła szwagierka! bo znowu nie chce miec piersi jak balony napełnionych mlekiem :ico_olaboga: albo do kawy będe sobie dawać :ico_oczko: poczytam na forum, ale już chyba czytałam dziewczyunom poszło dosyć łatwo! no dobra narazie...
asiula26, korzystaj na maxa że jesteś w domu a jak trzeba będzie wrócić do pracy! no cóż takie życie! pozdrawiam

[ Dodano: 2009-01-03, 14:28 ]
Obrazek
to mój Tomek wczoraj z ojcem odśnieżali samochód, zresztą widać po jego rękawiczkach!
a to Artur zapalił Tomkowi zimne ognie
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 sty 2009, 19:48

Witam

Wszystkie zdjecia chwale i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas zima na calego pada i pada śnieg :-D :-D jutro wybieramy sie do parku wiec zdjecia beda :)

Rano bylam w pracy i powiem wam ze bylo jakos hm sama nie wiem wkurza mnie to wszystko ;p

Pawel dzisiaj przyniosl z pracy PIła V i wieczorem bede ogladac seansik niestety sama bo P idzie spac bo rano do pracy wkurzylam sie ze sie pisal ale powiedzial ze nie zarobi 350 zl w 7 h hm.....

Wszystkim chorym zycze duzo zdrowka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 sty 2009, 20:02

Witam,
zdj ęcia cudne!! Ja potem swoje powgrywam.

Byliśmy na wyprzedazach, uff jestem bez nóg, ale Wanesska ma pełną garderobę za to :) Została mi jakaś spódniczka do odgrzebania w sklepach i będzie komplet, moja pannica praktycznie wystrojona.

Sylewestra spędziliśmy we dwójkę. Nic szczególnego...
Ogólnie jakoś bez emocji wszystko... Mam takie zamiary odnowić nasze zycie, zeby nabrało barw i kolorów ale nie mam pomysłów narazie. Hmm najwazniejsze to chęc :ico_oczko:
Nie wiem czy Wam pisałam, ze firma, w której pracowałam jest w upadłości, więc nawet jakbym chciała, to nie mam juz dokąd wracać. Muszę zacząć szukać pracy. Czuję, ze juz mnie przytłacza siedzenie w domu. Trzeba działać! Tylko ze złobkiem będzie gorzej, bo w okolicy brak, ale jakoś to będzie.
U nas to juz prawie wszystkie ammusie pracują, no nie?

Z noworocznych postanowień to mamy kurs na basenie :-)

A Wasze jakie postanowienia? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 sty 2009, 22:34

NIEstety Wikunia przed spaniem miala 39 stopni goraczki :ico_placzek: do tego zabkuje ida jej w tyle 2 zabki,strasznie sie slini,nic nie chciala dzis jesc tylko 2 flachy mleka wypila!!
oby jej przeszlo bo strasznie sie martwimy,dostala syropek na obnizenie goraczki oby jej przeszlo!! :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-03, 21:37 ]
agniecha772, super Tomus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



magda26 pisze:ale powiedzial ze nie zarobi 350 zl w 7 h hm.....
fju fju fajnie!!


Alineczq, witaj i wpadaj czesciej,powodzenia w szukaniu pracy,ja narazie pracowac nie zamierzam siedze w domku z Wiki!
a postanowienia wiec hmmm zrzucic kiloski!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 sty 2009, 23:56

cześć dziewczynki
My już w komplecie. Odebralismy Tomekczka. Ale na dzien dobry przeżyliśmy cos niemiłego.
Tomek się zadławił pomarańczem. Jarek spanikował strasznie. Ja zachowałam zimną krew i dawaj go przez kolano i w nonono klapy. No, ale udało sie po trzech próbach wykrztusić wielki kawał pomarańcza. Mój mąż tak go załatwił. Nauczka będzie, choc ciężko tu mówić, ze dobrze jak człowiek sie uczy na błędach. jarek chodzi struty jeszcze teraz po kilku godzinach i przezywa jaki jest głupi. No, ale nie ma co gadać, tylko pamiętac, że dzieciaczki wydają się mądre, ale to jeszcze małe głupiutkie bąbelki i my musimy myślec za nich. Ech...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 sty 2009, 09:49

Witam

Kamilko no faktycznie nie mila sytacja i brawo dla ciebie za szybka reakcje i na szczescie ze wszystko ok :)

My wstalismy przed chwila z Marcinkiem zjedlismy sniadanko i sie ubralismy P w pracy dziwna taka niedziela jak nie niedziela hm coz zaraz ogarne mieszkanie a potem obiadek spacerek itd:)

[ Dodano: 2009-01-04, 08:49 ]
Frydza napisz co z wikunia ??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość