CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

18 mar 2008, 12:02

hej Dziewczyny
lulu_ -co za lekarz...szkoda słow na takich -przepisz się do innego. ja w pierwszej ciąży chodziłam do takiej gin.
ze usg mialam tylko raz w 22 tyg i stwierdziła ze jedno wystarczy...
ale miałam cieżką nockę- Maja sie budziła , tzn najpierw obudziła sie o 12 na mleko, a potem o 3 już jej sie spac nie chciało. wiec wzielam ją do nas i chciała bajki, ale nie wlaczylam, bo dvd zepsute i lezala az w koncu zasnela. a jak ona spi z nami to tak sie rozkopuje, że szok-więc od 3 tak do 5.30 spac nie mogłam. O 7 jak M. wstal do pracy to nie przytomna byłam i do tego brzuch i plecy mnie bolały. Ubralam Mała i zaniosl ją do tesciowej ja pospałam prawie do 10 :) wstałam z bolem glowy i brzuch mnie strasznie boli... ostatnio codziennie. :( w czwartek jade do gina wiec mu powiem ze codiennie mnie boli. ide chyba na kawkę i musze troche ogarnac i ie w koncu za testy wziac bo za tydzień egzamin.
Ale u nas sniegu napadalo przez noc-Wielkanoc bedzie jak Boze Narodzenie :)

[ Dodano: 2008-03-18, 11:04 ]
Marta26, to super, że wszystko jest ok. możliwe że tyle przytyłaś-ja w 2 trymestrze z Majką tez mialam takie skoki wagi. a teraz juz miesiac sie nie wazylam :)

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

18 mar 2008, 12:16

hej dziewczyny :-D
Marta26 jak tak czytam twoje posty to identycznie przybieramy na wadze - tylko ja troche wczesniej, wiadomo :ico_haha_01: Teraz mamy ogolnie 6kg na plusie, calkiem niezle, po rozmiarze brzucha owiedzialabym ze wiecej :ico_haha_01: :ico_haha_01:

lulu jak mozesz to moze zmien lekarza, ja bym nie wyrobila nerwowo :ico_noniewiem:

Obcykalam dzis siebie i corke, bo sie obudze na koncu ciazy bez zdjec..

Ja i moj gigant - 28 tydzien

Obrazek
Obrazek
Obrazek

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

18 mar 2008, 12:20

Tuska, bardzo ładny brzuszek :)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

18 mar 2008, 12:30

Tuska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ile Ty kobieto masz wzrostu???
Normalnie modelka, a takiego biustu to Ci zazdroszczę - zgrabny i nie za duży, a ja z tymi melonami się muszę męczyć :ico_zly:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

18 mar 2008, 12:46

ee tam tylko 170cm nie taka wielka jestem :ico_haha_01: A na biuscie sie zawiodlam bo myslalam ze chociaz raz w zyciu zobacze jak to jest miec duzy :ico_haha_01: :ico_haha_01: A on skubaniec prawie wcale nie urosl :ico_haha_01: Pocieszam sie ze moze przynajmniej rozstepy mi sie nie porobia.. Chociaz kto wie

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

18 mar 2008, 12:58

Oj jakbyś miała takie wielkie cyce jak ja to byś się cieszyła, a nie napisałam, że brzusio też ładniutki, ale może to za dużo komplementów na raz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 mar 2008, 14:48

Hej

No ja własnie wróciłam z miasta, spowiedź poszła nawet sprawnie no i byłam jeszcze na zakupach :-D , trochę zaszalałam :ico_olaboga: , kupiłam dla siebie spodnie i 4 bluzki, oczywiscie w dziecięcym tez byłam i ledwo się powstrzymałam przed zakupem czegoś :-) (no i dziwne, znów mój wzrok przyciągały same ubranka dla dziewczynek :ico_noniewiem: ).
A do gina dzwoniłam okazało się, że wizytę mam dopiero jutro, a kurcze przeciez do dzisiaj mam zwolnienie w pracy, no i sie teraz zastanawiam, czy iśc jutro do pracy :ico_noniewiem: (ale chyba nie pójdę, bo i tak musiałbym się zwolnic, najwyzej wypisze mi na 1 dzień)

Spinka no to :ico_brawa_01: za kibelek i za 30tydzień :ico_haha_01:

Marta super, ze wszystko dobrze, masz powody do radości :-)

Tuska super brzusio, i jaki on gigant :ico_nienie: ale z Ciebie laska
:-) , mnie tez przytyło ok. 6 kg, ale ja mam całe 10 cm mniej wzrostu od Ciebie :-)

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

18 mar 2008, 15:24

Cześć!!!
Tuska, brzuszek śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
spinka, szybko czas leci!! Gratuluję 30!!!
Marta, widzę że wszędzie państwowe wizyty są ekspresowe :ico_oczko: Najważniejsze że wszystko OK!!!

Siunia, w końcu udało mi się namówić męża na poród rodzinny, ale o przecinaniu pępowiny nie chce nawet słyszeć :ico_oczko:

Już zdecydowałam się na zmianę lekarza na prywatnego (tym razem wybrałam babkę, z którą miałam zajęcia na studiach - bardzo miło ją wspominam i wiem, że jest dobrym fachowcem). Tylko nie mogę się na razie dodzwonić do niej i zarejestrować :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-03-18, 14:32 ]
Właśnie się zapisałam na przyszłą środę!!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 mar 2008, 15:34

lulu_, to super że udało ci się namówić męża, a pępowinę penie przetnie jak sam dzidzie zobaczy :ico_oczko:

Tuska, śliczny brzusio, i ten pępek w środku :ico_brawa_01:
Nie przejmuj się mi tez piersi nie urosły dopiero kilka dni po porodzie urosły jakieś 2 rozmiary, więc wszystko przed tobą, teraz najważniejsze żeby cię nie wywaliło jak mnie w ostatnim miesiącu ciąży z Milanem, obudziłam sie i byłam gruba ze hohoho, a najgorzej na tym ucierpiały moje uda, bo trochę rozstępów mi się przez to narobiło, na szczęście słabo widocznych i wysoko, więc jest ok :-)

Ja cały czas sprzątam kuchnię , zrobiłam teraz chwilkę przerwy bo Milana położyłam spać

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

18 mar 2008, 15:43

witajcie dziewczyny!!!!
Kiedys juz tutaj z Wami klikalam, potem mialam dluga przewe ale w miare mozliwosci czytalam, aby byc na biezaco.
Ja juz prawie dwa miesiace jestem na zwolnieniu lekarskim bo mialam skurcze i od 19tc grozilo porodem. Teraz jest juz duzo lepiej, skurcze wyciszyly sie ale nie wiem jak bedzie z powrotem do pracy bo mam prace stojaca(pracuje w aptece) i przy rosnacej dzidzi moga powrocic. Nudzi mi sie strasznie, tym bardziej ze jakas taka ociezala sie zrobilam...
Termin mam na 20 czerwca, jutro zaczynam wiec 27 tc, i podobno bede miala chlopczyka... :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap, Semrush [Bot] i 1 gość