Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 mar 2008, 11:40

Ewcik...gratuluję!!!!czyli juz bez szwagierki ,a kiedy przeprowadzka??
odezwal sie syn ich znajomych...tata nie ma internetu i on to w jego imieniu pisal,pozdrawial i zapraszal mnie z rodzina do siebie....
Ewcik...a bedziez robila jakies przyjecie dla rodzinki albo znajomych maluszkow z okazji roczku Ali??bo ja mysle ze te kiecuszki to na te okazje...i do kosciolka....u nas roczek w kosciele zawsze pelna parą.nie wiem jak jest teraz moze sie pozmienialo.....Maya napewno wystapi w sukni...i jeszcze u nas tradycja ze do fotografa w roczek sie idzie...moja mama szla,potem ja i teraz Mayi kolejka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-18, 10:46 ]
wlasnie Maya spadla z tapczanika....bo wiecie co sie dzieje...nie chce juz zchodzic tylem jak dawniej tylko normalnie jak stara...ten strach przed zejsciem z nowego lozeczka przerodzil sie w chec do doroslech schodzina...ale za mala jest i laduje twarza na podlodze...ja nie wiem skad jej sie to wzielo...wczoraj caly dzien tak robila i wlasnie zaliczyla glebe...i ryk....no trudno...widze za zaczyna sie bawic jakby nigdy nic....kiedy ona zmadrzeje???

[ Dodano: 2008-03-18, 10:49 ]
Ewcik,juz ostatnio do Ciebie pisalam co to jeszt to ftp co masz w opisie z gg ze tam niby nowe fotki są?ja chetnie bym poogladala ale nie wiem gdzie to jest :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 mar 2008, 11:58

GLIZDUNIA, na roczek zaprosimy tylko dziadków, chrzestną i naszych przyjacół na torta i kawę. Dzieci żadnych nie będzie bo ALicja jest jedynym dzieckiem wśród znajomych i najbliższej rodziny. W kościele pewnie pradziadkowie mszę zamówią, ale u nas nie ma takiej tradycji. A sukienek mamy kilka w tym jedną której jeszcze na sobie nie miała, bo dostała na gwiazdkę za dużą, więc może teraz będzie dobra. Wyprowadzamy sie w weekend po świętach, bez szwagierki mieszkamy już drugi tydzień bo ona sie wyprowadziła do swojego (rodzice jej kupili). FTP to jest wirtualny serwer. Zaraz zapytam się Mariusza jak można się na niego dostać to podeślę Ci linka na gg, bo ja umiem tylko przez total comandera dodawać tam zdjęcia i w ten sposób oglądać,

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 mar 2008, 12:12

Acha...no to dzieki Ewcik :-)
to ja chyba przegapilam moment wyprowadzki szwagierki...parapetowke juz robila?byliscie zaproszeni?i fajnie tak bez niej co?pewnie czysciej :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-18, 11:16 ]
hmm. a my w Pl zrobimy chrzcino-roczek dla rodziny a w UK dla dzieciakow...bo jest ich tu sporo....i kazdy robi wiec nie bedziemy odstawac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 mar 2008, 12:20

Ewcik, super wiadomosci kochana
i rzeczywiscie cena nie jest zla ale kurde zal tyle kasy zostawiac obcym ludziom

GLIZDUNIA, widocznie mu tak nie zalezy
wkurw... mnie takie dziadkowanie jak ktos sie nie sprawdzil w roli ojca to juz nie nadrobi
nie rozumiem jak mozna robic wokol wlasnych dzieci taką atmosfere nienawisci i braku zaufania i jeszcze wymagac kontaktow i moze jakis deklaracji

ja wiem jak wiele mozna bledów popełnic w wychowywaniu dziecka
przede wszystkim zaufanie
on wiele razy zawiódł moje zaufanie w jakis kompletnych glupotach jako dziecko i to wystarczylo

niestety najgorsze jest to ze on sie starzeje i na starosc zostanie sam
bo ja mu reki nie podam niestety
zbyt duzo krzywd

a u mnie sypie i sypie a chcialam wyjsc na spacerek

[ Dodano: 2008-03-18, 11:22 ]
a wiecie co najbardziej boli
to ze go nienawidze i nie potrafie sie pozbyc tego uczucia
a jest to chyba najgorsze uczucie jakie sie ma w sobie
zżera cie od srodka

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 mar 2008, 12:36

jagodka a mi sie wydaje ze jak bedzie potrzebował ciebie to mu pomozesz..takie mam odczucie..ja tez swoje przeszłam ze swoim tata, nienawidziłam go za to jak nas traktował, za to ze sie rozpił i zyczyłam mu smierci nie raz, modliłam sie nawet o to, a jak umarł to mialam takie wyrzuty sumienia ze :ico_szoking: cały czas wspominam te dobre chwile, mysle czy mogłam cos zrobic zeby sie zmienił i takie tam..wiem ze na pewno kochałby Milenke i dałby jej wszystko, ale coz...

ewcik to po sie wyprowadzacie jak mieszkacie juz sami??1200 zł to odstepne tak??i jeszcze do tego internet i jeszcze media i czynsz??bo jezeli tak to wychodzi :ico_olaboga: mnie by nie było stac i jeszcze kawalerka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 mar 2008, 12:42

Jeju ile tu się działo od rana :ico_szoking:

1. lady nie obwiniaj siebie za upadek Mili - nie sposób dopilnować naszych maluchów w każdej sytuacji :ico_nienie: Mój np. bawił się wczoraj pudełkiem i uderzył się o ławę - serce mi pęka jak płacze ale naprawdę to była sekunda :ico_olaboga: Co nam pozostaje - przytulić mocno i ukoić ból - ja przyłożyłam małemu lód w kostkach i dziś nie ma śladu, choć wczoraj była krecha na całego.
2. jagódka i glizdunia - współczuję sytuacji z waszymi ojcami...Ja też miałam kiedyś podobną urazę ... do brata mojego ojca, z którym byłam bardzo zaprzyjaźniona bo jest w wieku mjego męża. Nie mogłam mu wybaczyć, że uderzył mojego ojca :ico_nienie: Był pod wpływem alkoholu i dostał białej gorączki :ico_olaboga: Bardzo długo nie miałam z nim kontaktu - zaczęłam z nim rozmawiać na ślubie mojej siostry...Może z czasem wasze stosunki się poprawią, ale nic na siłę. Tym bardziej, że pewnych krzywd nie sposób wybaczyć :ico_noniewiem:
3. Ewcik gratuluję wynajmu - kosmiczne te ceny we Wrocławiu :ico_olaboga: My ostatnio też debatujemy nad naszą sytuacją i jest beznadzieja - żaden bank nie da nam kredytu, a jak da to takie pieniądze, za które nawet kawalerki nie kupimy. Na wynajm nie chcemy iść bo po co mam płacić komuś kasę i żyć ze świadomością, że w każdej chwili mogą mi wypowiedzieć umowę :ico_noniewiem: Kurcze dziecko nam rośnie a my na jednym pokoju. Chciałabym się w końcu usamodzielnić, poczuć, że jesteśmy rodziną, stworzyć własny dom z własnymi tradycjami, itp. :ico_noniewiem: Masakra :ico_placzek:

Życzonka dla naszej włochatej Kinguli z okazji wkroczenia w 11 miesiąc.

Pogoda do bani, zimno i wieje wiatrzysko a ja muszę wyskoczyć na miasto kupić parę rzeczy - między innymi pamiątkę do chrztu bo w niedzielę brat chrzci córcię - mnie nie będzie bo za daleko ale podam pieniążki przez rodziców :ico_placzek: I w ogóle śnił mi się dziś ... pogrzeb brata :ico_noniewiem:

Ale się rozpisałam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

18 mar 2008, 12:52

Zdążyłam przed południem więc mówię dzień dobry :ico_oczko:

poranna kacha :-D
Obrazek

EWCIK :509: fantastyczna wiadomość :ico_brawa_01:

Lady ucałuj Mili... i mam radę ja ubieram wtedy Misiulę w rajtki i szura z młodym po podłodze a ja mam chwilę dla zamkniętych powiek :-D

Jagódka i Glizda :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: baaaaardzo mi przykro, fakt relacje nie za ciekawe... można powiedzieć... ich wybór...
a jeszcze rada dla Glizdy na naszej klasie jest opcja w ustawieniach profilu, gdzie możesz zablokować swoje konto przed "nieznajomymi" POLECAM :-)

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 mar 2008, 12:58

massumi jej fajowa fota - śniadanie dla dwóch pociech za jednym zamachem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 mar 2008, 13:28

ladybird23, 1200+internet, za media i czynsz nie płacimy, te rachunki są w tym 1200. Wyprowadzamy sie bo to mieszkanie jest strasznie zagrzybione. Gdyby nie było "Stefana", to napewno byśmy tu mieszkali, bo to 2pokoje za 50zł więcej niż tamta kawalerka.

kamizela, my też myśleliśmy o tym kredycie, ale nasza obecna zdolność kredytowa jest masakrycznie niska, a przy cenach mieszkań we wrocku to może miejsce garażowe byśmy sobie kupili.

GLIZDUNIA, może i nie pisałam ze sie wyprowadziła. A czyściej rzeczywiście jest. Parapetówy raczej nie robiła bo tam wykończony jest tylko jeden pokój, a reszta to remont.........

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

18 mar 2008, 13:29

kamizela, to standart :-D a dziś oprócz tego Ula zafundowałą mi pobudę przed 5.00 i też jadła.... :ico_oczko: czyli na zdjęciu jest z II śniadaniem :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość