Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 sty 2009, 10:31

Hej dziewczynki :-) wszystkie jestescie sliczne i łądne brzuszki ale malutkie :-D

mowilam ze mam 25 kg nadwagi ? ?:-D w ciązy.... no to dogoncie mnie hehehe

adka wspolczuje ci remontu nie nawidze tego chyba bym juz kurwicy dostawala w takim nieladzie ale jak mus to mus wazne ze wlasne no nie :-D

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

05 sty 2009, 10:35

oj tak milutka...wszelkie kurwice można przejść jak się pomyśli że to własny bałagan ,we własnych czterech kątach...
ja na plusie 5 kilo narazie ... no ale do końca daleko więc może i Cię dogonię :-D

taa ...synek ładny ....po mamusi ...hehehehe :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 sty 2009, 10:38

no ale do końca daleko więc może i Cię dogonię :-D
czekam czekam :-D ale to moja wina ze przytylam tyle bo po 1 primo mam tendencje do tycia a po 2 primo siedziec w czterech scianach i nie miec nic do roboty to jedynym przyjacielem jest lodowka....a po 3 primo ...luteinka ..hormon po ktorym sie tyje.... zwlaszcza jesli ktos ma tendecje....

Żana, to mowisz ze zadne przyspieszenie nie zadzaialalo?? ja od 34 tyg bbralam fenetrol bo mialam skurcz za skurczem i rozwarcie w 36 i 3 dni odlozylam go i nadal nic ...na 7 stycznia mam termin z OM dzis ide do ginekologa juz sama nie wiem co o tym myslec ale boje sie porodu

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

05 sty 2009, 10:50

milutka oj lodówka to faktycznie niezastąpiony przyjaciel .. :-D

tak żadne przyspieszenie nie pomogło ... poszłam do szpitala w dniu terminu i co dzień faszerowali mnie kroplówkami przyspieszającymi a mnie nawet nie posmyrało ... w trakcie trzeciej kroplówki tętno Szymka zaczęło spadać i na wariata cc robili ... ale teraz już wiem czym to było spowodowane ... teraz jak poszłam potwierdzić ciąże tak w 5 tyg gin mi powiedział że mam dwurożną macice (a ona charakteryzuje się min tym że akcji porodowej może nie być w ogóle a jak już się łaskawie skurcze pojawią to mogą się w każdym momencie rozregulować ) nie brałam żadnych leków ale jestem też na forum dziewczyn które mają dwurożną macicę tylko wyższy stopień faszerują się lekami bo muszą i od nich wiem że po fenetrolu jak się odstawi to szybciutko można urodzić ...no ale Ty krótko Go bierzesz więc może to ma coś wspólnego .. :ico_noniewiem:

a strach przed porodem jest oczywiście naturalny ... będzie dobrze... rozumiem że to Twoje pierwsze ?? :ico_ciezarowka:
daj znać po wizycie ..na którą idziesz??

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 sty 2009, 10:55

rozumiem że to Twoje pierwsze ??
pierwsze pierwse :) no i wymarzona dziewczynka :-D wiesz mi lekarz mowil ze mam tylozgięcie macicy... i moga przez to byc trudniejsze miesiaczki i porod pewnie tez....
daj znać po wizycie ..na którą idziesz??
mam o 13:40 chodze prywatnie do luxmedu wiec tam min 2 tyg wczesniej zapis wiec jakby co nie urodze do temrinu i po to na wywolanie sie umowimy.... chociaz powiem mu ze do 12 musze urodzic bo mąż ma do tego wolne a potem psino dal w trasy tirem wyjezdza
Ostatnio zmieniony 05 sty 2009, 10:58 przez milutka204, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

05 sty 2009, 10:57

patrys11, witaj widzę, że z USG to termin wychodzi Ci 2.04 jak mi :) Moje maleństwo teraz buszuje w brzuszku, wierci sie i kopie ile może :-D

Agnieszka, śliczny i malutki brzuszek no i fajne fotki :)

Żana
no synek z pewnością ma urodę po mamusi, a Twój brzuszek tez na razie maluśki :ico_oczko:

milutka
to daj znać jak poszło i gina :-)

Wczoraj po południu znajomi wyciągnęli nas na lodowisko i pojechalismy z nimi. Jeździł mój mąż i koleżanka a ja z kolegą robiliśmy im zdjęcia ;) Potem jeszcze zjedliśmy pizze i tak mnie w nocy suszyło, że chyba do końca ciąży już pizzy nie ruszę :-D
U nas od wczoraj fajnie pruszy śnieg i jest bielusieńko a jak u Was?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 sty 2009, 10:59

milutka to daj znać jak poszło i gina :-)
dam dam :-D
Wczoraj po południu znajomi wyciągnęli nas na lodowisko i pojechalismy z nimi.
ale bym pojeździla :-D

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

05 sty 2009, 11:01

milutka ja też do tego wszystkiego tyłozgięcie macicy ale to to akurat co trzecia ma ..i raczej przy porodzie nie jest to aż tak istotne

wiesz u nas jest tak że w dniu terminu nawet jak masz ochote spadać ze spadochrona i nic Ci nie jest bez skierowania idziesz do szpitala.. muszą Cię przyjąć (taka już procedura).... i za żadną cholere samej już nie wypuszczą :-)

[ Dodano: 2009-01-05, 10:04 ]
Żana a Twój brzuszek tez na razie maluśki :ico_oczko:
to zdjęcie nie jest aktualne to z jakieś 2 miesiące temu....

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 sty 2009, 11:08

bez skierowania idziesz do szpitala.. muszą Cię przyjąć (taka już procedura).... i za żadną cholere samej już nie wypuszczą
yyy u nas tak nie ma :(lekarz mowil ze min tydzien po terminie mnie polozy

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

05 sty 2009, 11:13

bez skierowania idziesz do szpitala.. muszą Cię przyjąć (taka już procedura).... i za żadną cholere samej już nie wypuszczą
yyy u nas tak nie ma :(lekarz mowil ze min tydzien po terminie mnie polozy
to chore ... :612:

apropo ...podobno najlepszy przyspieszacz to sex :-D :-D
Ostatnio zmieniony 05 sty 2009, 11:14 przez Żana, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość