Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 sty 2009, 09:46

Witam

stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: na ten nowy tydzien i zmykam

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 sty 2009, 10:40

Cześć dziewczynki :-)
U nas nocka ekstra, przespana w całości i pobudka o 9 :ico_szoking: więc się wyspałam jak nigdy. Jarek poszedł już dzisiaj do pracy i zostałyśmy z Ulą same. Czekam właśnie na gościa z dialogu, a potem pójdziemy na jakiś spacerek, Ula musi śnieżek poznać :-) A sypie u nas cały czas, biało za oknami, ślicznie.
Iwona, dzięki za :ico_kawa: właśnie swoją skończyłam pić, choć nie czuję smaku... ciągle mam ten nieszczęsny katar. Ja pobrałam program emule z tąd: http://www.emule-project.net/home/perl/ ... m=download i po zainstalowaniu wrzucam tam linki z tej strnu którą Ci podałam i one się ściągają.

MOje dziecię szaleje na podłodze, goni koty, chce się z nimi bawić, a one uciekają :-D Nauczyła się ostatnio korzystać z telefonu. Jarek dał jej taką starą nieczynną komórkę i Ula, jak jej się powie halo halo, przykłada tak śmiesznie ten telefon do uszka.
Uciekam posadzić mojego bąbla na nocniczek...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 sty 2009, 10:49

Aga dzieki juz sciagnelam zaraz bede probowac

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 sty 2009, 11:09

Witam i ja Tagor gratulyje.
My mozemy zapomniec o nauce samego zasypiania jest taka histeria ze az sie sina robi no i wtedy musze ja wziasc a potem jeszcze przez sen łka.Teraz patrzy na teletubisie i cieszy sie, no i piszcze na całego super to wyglada.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 sty 2009, 11:29

pinko pisze:przykłada tak śmiesznie ten telefon do uszka.
dokłądnie, już kiedyś wspominałam, że Gabcioch tak się nauczył-tylko teraz bierze nawet pilota, sam robi halo halo i czeka, żeby się zachwycać :ico_oczko:

Tak w ogóle to dzień dobry wszystkim, my oprócz jak zwykle kiepskiej nocy mieliśmy fatalny poranek, na szczęście później się Gabriel rozkręcił-był śpiący już a nie marudził, ładnie zasnął. Czekamy teraz aż wstanie i idziemy na sanki :ico_brawa_01: ponieważ dziadek nie kupił, bo miało nie być śniegu, więc nie mieliśmy, od rana próbowaliśmy pożyczyć, to nikt nie ma! :ico_olaboga: Kolega teraz przyszedł z saneczkami-ładne, z oparciem, może odkupimy je, żeby już nie szukać... a jak nie to się poskarżę wieczorem tacie, że trzeba jenak kupić i na pewno zaraz przybędzie z saneczkami :ico_oczko: zobaczymy jeszcze...

żałuję tylko, że Gabriel nie chodzi, bo miałby większą frajdę z tego śniegu... w ogóle to już roczek za kilka dni, a On nawet nie stoi samodzielnie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 sty 2009, 12:12

Fintifluszka pisze:w ogóle to już roczek za kilka dni, a On nawet nie stoi samodzielnie... :ico_noniewiem:


Majka dzisiaj konczy 13 miesiecy a tez jeszcze nie chodzi na razie tylko probuje stac sama i potrafi tak kilka sekund ustac za to coraz lepiej jej wychodzi jazda na zolwiu

no i STO LAT DLA MIRUSIA :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2009-01-05, 11:13 ]
AHA a dzwonienie tez mamy opanowane dostala taki telefon zabawkowy wiec co chwilke dzwoni do TATY teraz to wszystko przyklada do ucha nawet papcie i mowi tata :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 sty 2009, 12:18

iwona83 pisze:Aga dzieki juz sciagnelam zaraz bede probowac

Musisz jeszcze serwery pobrać, ja ściągałam je stąd: http://www.emule.shareosiol.com/serwery-emule.html
żałuję tylko, że Gabriel nie chodzi, bo miałby większą frajdę z tego śniegu... w ogóle to już roczek za kilka dni, a On nawet nie stoi samodzielnie... :ico_noniewiem:

Przyjdzie i na niego pora :ico_oczko:
My też sanek nie mamy, wywieźliśmy je do Polanicy, ale na spacerek obowiązkowo pójdziemy.

[ Dodano: 2009-01-05, 11:21 ]
Oczywiście i STO LAT DLA SOLENIZANTÓW MIRUSIA I MAJECZKI :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Jej a niedawno obchodziliśmy roczek Maji... hehehe

Nam wybił się kolejny ząbek, trójeczka u góry :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 sty 2009, 12:35

Fintifluszka pisze:w ogóle to już roczek za kilka dni, a On nawet nie stoi samodzielnie... :ico_noniewiem:

przyjdzie jeszcze czas że będzie biegał że nie nadążysz za nim :ico_haha_02: A Artur choć chodzi to na dworze nie chce bo mu wygodniej na rękach

My też sanek nie mamy i nie sądze też żeby tu ktoś miał (bo tutaj to raczej na workach się jeździ :ico_oczko: Pysiak właśnie śpi a ja mam chwilę wolnego, chce mi się jeść bo od rana tylko kawałek udka zjadłam bo chleba nie mam, teraz dopiero Marcin poszedł.

A i jeszcze co do pilota to On tak do góry bierze i się patrzy na telewizor jakby chciał przełączyć :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-05, 11:39 ]
przyklada do ucha nawet papcie i mowi tata :-D

:ico_smiechbig: no super

pinko pisze:trójeczka u góry :-)

:ico_brawa_01: wielkie my też mamy za niebawem ale jeszcze nie kuje więc chyba jeszcze nie wyszedł ale też jest już dobrze biały.

Oczywiście sto latek dla Mirusia :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Miałam Wam jeszcze napisać że po tym wymrażaniu strasznie mi się @ rozregulował, pierwszym razem czekałam 36 dni a teraz już jest 35 i żadnych oznak (zresztą zazwyczaj nie ma) Ten tydzień rozstrzygnie :ico_ciezarowka: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

05 sty 2009, 12:48

Witam kochane
Dziekujemy za pamiec wczorajsza imprezka byla jak najbardziej udana,prezenty super,niestety zapodzialam gdzies aparat i zdjec nie robilamale bede miala tylko musze poczekac az mi powysylaja znajome....a teraz juz uciekam bo maly wstał buziaki

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

05 sty 2009, 13:03

I ja się witam Kamilek śpi znowu udało się że sam zasnoł ale wieczorem jest niestety walka wczoraj 45min a skończyło sie na tym że musiałam posiedzieć przy nim z 10mi i poczekać aż zaśnie bo tak to strasznie płakał. oh ciężko będzie chyba!! :ico_olaboga:
Jola_85, jeszcze raz sto lat dla Mirusia. :ico_tort: :ico_tort:

Renia0601 pisze:Miałam Wam jeszcze napisać że po tym wymrażaniu strasznie mi się @ rozregulował, pierwszym razem czekałam 36 dni a teraz już jest 35 i żadnych oznak (zresztą zazwyczaj nie ma) Ten tydzień rozstrzygnie

No to może wyjdzie siostrzyczka he he :ico_ciezarowka:

Renia0601 pisze:A i jeszcze co do pilota to On tak do góry bierze i się patrzy na telewizor jakby chciał przełączyć

Kamil robi tak samo tylko cwaniak już wie który pilot jest od telewizora bo jak daje mu innego on zobaczy że nie przełącza sie to krzyk i koniec.

[ Dodano: 2009-01-05, 12:16 ]
pinko pisze:starą nieczynną komórkę i Ula, jak jej się powie halo halo, przykłada tak śmiesznie ten telefon do uszka.

Kamil też ma ale teraz to on woli nasze tel. bo tamtensię nie świeci a wczoraj to zabrał mi stacjonarny(słuchawke ) i schował dopiero dzis ją znalazłam jak szukałam czegoś w szufladzie bąk mały no....

Fintifluszka pisze:żałuję tylko, że Gabriel nie chodzi, bo miałby większą frajdę z tego śniegu... w ogóle to już roczek za kilka dni, a On nawet nie stoi samodzielnie...

No mój też jeszcze nie a też by się cieszył. My sanki mamy bo dostałam w spadku od mojej siostry też z oparciem , ale leżą u szwagra w garażu ma mi je dziś przywieść i chyba też pujdziemy ale troszke się obawiam bo nie mam szelek .... więc jak go umocować do tych sanek :ico_puknij: bo ja to jeszcze śpiworek bym wzieła.
Macie jakieś pomysły..??

iwona83 pisze:przyklada do ucha nawet papcie i mowi tata

:ico_smiechbig: no nie źle :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

pinko pisze:Nam wybił się kolejny ząbek, trójeczka u góry

Brawa dla Uli za ząbki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i gratulacje dla TAGAR zaa kolejną :ico_ciezarowka: kurcze troszke ci zazdroszcze ja chyba też bym chciała już 2 tak za jednym zamachem i z głowy. Ale niestety moge pomarzyć my dopiero za jakieś 2 latka jak Kamil pujdzie do przedszkola a ja do jakiejś pracy z umową na stałe to dopiero wtedy mój się zgodzi :ico_noniewiem:
No ale ma racje ciężko z 1 pęsji i jeszcze teraz to nowe mieszkanko.....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość