Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 sty 2009, 14:01

Ostatnio Franek śniadanka nie je coś tam skubnie ode mnie ale taki normalny posiłek to je dopiero ok 13 , kaszek juz nie chce jeść , manny też nie , parówki tez nie bardzo troszkę chlebka skubnie rano ale za to zupe to zje calusieńką miseczkę.
u mnie to samo! :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 sty 2009, 14:10

asiab napisał/a:
Ostatnio Franek śniadanka nie je coś tam skubnie ode mnie ale taki normalny posiłek to je dopiero ok 13 , kaszek juz nie chce jeść , manny też nie , parówki tez nie bardzo troszkę chlebka skubnie rano ale za to zupe to zje calusieńką miseczkę.
u mnie to samo!
ja tak sobie myśle że Franek ma to potacie bo mój P. to śniadania mógłby nie jesc a za to kolację to nawet o 24 a ja mam odwrotnie tylko wstanę juz o śniadaniu myśle a w nocy w życiu by mi sie nie chciało wstac by jesć .

Emila pytałaś wczesniej o ten transparent na roczek co bede robić to kupie taki duży kolorowy papier i odrysuję takie autko proste i napisze w środku pierwsze urodziny franka jak już bede po imrezie to napewno zdjecia pokarze.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

05 sty 2009, 14:16

czesc dziewczyny
znow duzo mam do czytania i nie pamietam co bylo na poczatku :ico_olaboga:
u nas docka straszna z mojego powodu bo zuza spala super ale ja nie moge spac bo nie moge oddychac, nie mam goraczki tylko katar.emilia7895, dawaj ten numer konta szybko.
zuza tez mnie robiera ,a jak mowie chodz mama da ci cysia to buzie juz ma otwarta i czeka :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: asiab, pisalas ze franek cie gryziecie po piersiach , mnie zuza nie, tylko po rekach i nogach i brzuchu, po policzkacch i szyjce.ciagnie mnie za wlosy :ico_olaboga:
Dawałyście już maluchą zielony groszek?
tak
gotuje dzis zuzi ogorkowa :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-05, 13:19 ]
emilia7895, ale ci tesciowa wywalila kometarz :ico_puknij: moja tez by byla do tego zdolna :ico_zly:
a wczoraj zadzwonila gadala z mezem i slysze juz jej wywody wchodze do pokoju bo mamy na glosno mowiacy i slysze jak gada ze zuze mamy na nocnik sadzac :ico_zly: :ico_puknij: i nie dawac jej pulpetow bo tam za duzo przypraw, wyszlam z pokoju bo juz mnie poszrpalo a maz jak widzize mam juz nerwy to zmienia szybko z nia temat zebym czegos nie palnela :ico_zly:

[ Dodano: 2009-01-05, 13:36 ]
zuza ładnie je sniadanko dzis np, zjadla cala parowke i do tego duzego danonka, i popije to herbatka jakies 150ml. i nie chciala cyca az do teraz, ale nie chciala to dam jej zaraz zupy

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 sty 2009, 16:18

mnie zuza nie, tylko po rekach i nogach i brzuchu, po policzkacch i szyjce.ciagnie mnie za wlosy
o prosze jaka zaborcza dziewczynka :ico_oczko: ona chyba traktuje to jako zabawę z mamą a Ciebie boli kurde nie wiem co powinnaś w takiej sytuacji może stanowczo powiedziec ze nie wolno :ico_noniewiem: .
Jak byłam w piątek z Frankim u lekarza to tam był wywieszony taki plakat co dziecko potrafi w danym miesiącu i akurat czytałam 11 miesiąc i tam było że umie doskonale raczkować , chodzić bokiem przy meblach i przodem trzymanym zaręce , coś tam jeszcze pisało ale nie pamietam :ico_wstydzioch: ale chodzi mi mianowićie o to że było napisane że reaguje na zakazy jak mu sie pokiwa palcem że nie wolno to dziecko wie że tam nie wolno w danej chwili natomiast nie pamieta za jakiś czas . I Faktycznie jak mówie małemu że nie wolno podchodzić do kabli które uwielbia dotykać to on nie podejdzie ale za chwile o tym zapomni i znowu idzie.

Byliśmy po zakupy (-4 ) Franek ciepło ubrany w kombinezon , śpiwór w wózku i kocyk a ja się zgrzałam jak pchałam wózek jak zwykle nic nie poodśnieżane masakra cała mokra wróciłam a też sie ciepło ubrałam żebym teraz to sobie nie pogorszyła :ico_puknij: :ico_wstydzioch: .

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

05 sty 2009, 16:26

cześć wam!
czytam was na raty... i juz zapomialam polowe :ico_wstydzioch:
emilia tesciowka superowa :ico_haha_01: ale na takie zachowanie to tylko machnac reka! oczywiscie tez przekaże ten 1% jak tylko sie bede rozliczac :-)
sylwiao widzialam filmik z Julka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest bombowa!!! pozatym to taka zgrabnioszka, laska jak sie patrzy z tej twojej coreczki
anuszka dla Olusia :ico_brawa_01: za chodzenie, juz sie nie moge doczekac kiedy Rys pojdzie!!! acha i super komentarz Emilii wystawilas :ico_haha_01:
małgośka brawo dla Tosi za zebolki- zuch dziewczynka
aa i super zdjecia Zuzy i Tosi Zuzia to taka rożowa panienka- slodka
a u nas chorobska :ico_zly: synek chory i mama tez! Rys przez ta zebkowa goraczke dostal katarek, kaszelek i plesniawki :ico_placzek: sraczki tylko brakuje bo zygal tez... bylam u lekarki znow i wszystko na oskrzelach ok ale lekarstw caly kosz! biedny sie dzis w nocy meczyl z tym katarkiem :ico_placzek: a ja tez jakas grype zlapalam mam dreszcze (przychodza i odchodza) katar i ogolne do bani sie czuje :ico_chory: nie mam sily na nic teraz troszke lepiej sie czuje bo sie CUDEM przespalam maly drzemke ponad godzinna strzelil a ja skorzystalam z okazji i tez kimke strzelilam. kurcze problem jest z podawaniem lekow maly sie krztusi dusi i pluje dodaje do jedzenia oszukuje itd ale Rys nie da sie w bambuko zrobic :ico_olaboga: a ma rozne syropki czesc naturalnych a czesc nie zadnego nie chce no panadol tylko ujdzie ale juz tak ma dosc tych lekow ze z panadolem ciezko sie zrobilo... u was tez taki problem z podawaniem lekow?? jestem zla bo nie daje mu przez to 3 razy dziennie jak powinnam tylko 2 :ico_zly: aaa jedno dobre z mojej choroby- maly spal dzis cala noc do meza przytulony (przez katar chyba z 20 razy sie budzi wiec bez sensu do luzeczka go dac) i on go lulal jak cos a teraz czekam jak na zbawienie kiedy z pracy wroci zebym mogla sie jeszcze troche polozyc.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 sty 2009, 16:38

ale za chwile o tym zapomni i znowu idzie.
albo udaje ze zapomina :-D :-D :-D u mnie identycznie :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 sty 2009, 16:43

kochane ten 1% przesle Wam, jak tylko dostane maila od mamy
a komentarz od tesciowej zostawie, niech ludzie patrza jaka ona wspaniala (tym bardziej ze Anuszka podsumowala go :ico_oczko: )

[ Dodano: 2009-01-05, 15:44 ]
albo udaje ze zapomina
hehhe :-D :-D :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

05 sty 2009, 16:44

Faktycznie jak mówie małemu że nie wolno podchodzić do kabli które uwielbia dotykać to on nie podejdzie ale za chwile o tym zapomni i znowu idzie.
u mnie identycznie tez kable... ale moj czasem zapomina a czasem swiadomie broi! on lubi pranie sciagac z suszarki wtedy podchodzi lapie za szmatke jakas i patrzy czy ja widze :ico_haha_01: ojjj ile razy ja mowie ne wolno to nie zlicze :ico_olaboga: zaczeło się :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 sty 2009, 16:49

u mnie identycznie tez kable... ale moj czasem zapomina a czasem swiadomie broi! on lubi pranie sciagac z suszarki wtedy podchodzi lapie za szmatke jakas i patrzy czy ja widze :ico_haha_01: ojjj ile razy ja mowie ne wolno to nie zlicze :ico_olaboga: zaczeło się :ico_olaboga:
heheh, dokladnie, nie sposob by zliczyc tych "nie wolno" czy "nununu" :ico_olaboga: :-D

[ Dodano: 2009-01-05, 15:50 ]
a komentarz od tesciowej zostawie, niech ludzie patrza jaka ona wspaniala (tym bardziej ze Anuszka podsumowala go :ico_oczko: )
:rofl: :rofl: :rofl:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

05 sty 2009, 16:53

lubi pranie sciagac z suszarki
hihi to tak jak moja. Przy kablach narazie za bardzo nie majstruje.

Mika kuruj się kochana.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość