Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

05 sty 2009, 14:43

powie że warzne żeby zdrowe
pewnie ze wazne, najwazniejsze
ja chcialabym coreczke, ale jak bedzie synek tez super!

Katka, ja mam wozek mutsy http://calineczka.pl/sklep/popup_image.php?pID=8552
dokupilam tylko gondolke bo nie mielismy, wozek byl dosc drogi wiec nie kupujemy innego
jest super na wyboiste drogi ale minusem jest waga- dosc ciezki
nie polecilabym go mamie ktora bedzie musiala go dzwigac po schodach naprzyklad.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 sty 2009, 14:48

dziewczyny ale ja sie boje tej środy,mam nadzieje że wszystko wporzadku,bo jakoś mam czarne myśli i sie denerwuje.... :ico_chory:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

05 sty 2009, 15:37

aga na pewno wszystko będzie dobrze!!!zdenerwowanie jest silniejsze,ale zaweszjak się człowiek tak stresuje to wszystko ok jest!
Katka ja mam boldera 3 i jest bardzo zadowolona.
ja jak kupowałam wózek to długo się zatanawiałam i brałam różen czynniki pod uwagę,po pierwsze duża gondola,a boldery mają jedną z większych,po drugie sterowność i lekkość prowadzenia,a w tym przypadku bolder wiedzie prym,ponieważ ma koła pompowane,blokade przednich-bo opony są podwójne,i koła prawie takiej samej wielkości.można regulowac zawieszenie więc wózek może prowadzić się twardo,albo miękko tak jak te wózki"na pasach",w gondoli jest oparcie podnoszone,więc jak dzidzi próbuje siadać to można podnieść.montowaz można przodem i tylem do kierunku jazdy.Wózek się bardzo szybko składa ,mo,zna to zrobić trzymając dziecko na rękach.jest w miarę lekki.Jedyny mankament jakiego się doszukałam to jakość,jest to wózek polski,więc odbiega trochę od takich firmy jak np Jane,ale to malusi mankament który nie przeszkadza w użytkowaniu.

[ Dodano: 2009-01-05, 14:38 ]
mam już wyniki krwi Hani: wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak się cieszę :-D :-D jedynie leukocyty norma jest do 11 a ona ma 12,5,
teraz czekam jeszcez na wyniki moczu.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 sty 2009, 15:40

Lalka,super że u Hani ok..... :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

05 sty 2009, 15:45

eve i Lalka dzieki za rady odnosnie wózków :ico_haha_02: Bardziej podoba mi sie bolder, ale jak juz to 4 kołowy
Lalka to wspaniale, ze Hanusia ma dobre wyniki :ico_brawa_01:
aga wszystko bedzie dobrze !!!

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

05 sty 2009, 16:07

Katka ja jak kupowałam boldera to musiałam zaraz "reklamować" bo przednia oś była rózenj długości,i dali mi zastępczy 4 kołowy i prowadzi się dużo gorzej.Ja się bałam 3 kołowego,ale mówię Ci że prowadzi się rewelacyjnie,i po prostej powierzchni i po śniegu czy piasku-wtedy najlepiej zablokowac przednie kółko.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 sty 2009, 16:12

ja mam volanta 3 kolowego i nie zamienilabym go na zaden inny
jedyny mankament jego to waga ale to jest norma przy pompowanych kolach i lżajszegonie znajdziecie
Lalka, a co jest nie tak z jakośćią u implasta?????
moja kolezanka ma Jane i juz jej wyblakł a do tego ta folia na budce juz dawno podarta!!!

ja tez wole 3 kolowego bo swietnie sie prowadzi w kazdych warunkach
w sklepie mozna spokojnie manewrowac a na chodniku nie trzeba za kazdym razem unosic przednich kolek jak chcesz zmienic kierunek jazdy

dobrze ze u hani wszystko w porządku

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

05 sty 2009, 16:27

Eve81ja tez jestem zdania ze zdrowie najwazniejsze,moze dlatego ,ze jestem osoba chora,mam chorobe neurologiczna,ja bym tak po cichu chciala miec synusia a mojemu meżowi wszystko jedno ale jak bedzie corcia to tez bede sie cieszyc :-),nie rozumiem osob ktore mowia ze musi byc syn czy corka ale nie krytykuje kazdy ma prawo miec własne zdanie. agamusi byc dobrze,nie ma innej opcji tak sobie mysl :ico_haha_02: .A co do wozkow to tez myslalam nad Mutsy ale jest ciezki tak jak wspomniala eve,biore pod uwage jeszcze bebecar vector,quinnny,Lalka nie wiedzialam z Bolder nie jest taki ciezki,podobaja mi sie ,bede musiala zobaczyc jak pojedziemy do hurtowni,najlepiej zobaczyc na zywo jak wozek wyglada i jak sie prowadzi.I super ze Hania ma dobre wyniki :ico_haha_02: .A ja dalam sobie spokoj z zakupami ciuszkow narazie ,kupilam kilka body,rampersow i pajacow a reszte zaczne kupowac jak bedziemy wiedzieli płec :-D bo teraz pokupowalam takie uniwerslane i przez allegro tylko i dobrze bo jakbym weszła do sklepu to chyba maz musial mnie wolami odciagac :-D .Wizyte mam 23 stycznia ale chyba za wczesnie nato zeby wiedziec płec dziecka ,dziewczyny w ktorym tyg.mozna juz stwierdzic? Lalka ale te rzeczy np.z next to drogie ale jak mowisz ze jakosciowo dobre to moze warto kupic pare.Ale sie rozpisalam. :-)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

05 sty 2009, 16:32

Jesli chodzi o wózek to podoba nam sie bartatina lub x-lander (czterokołowy) :ico_haha_02: Oczyiwiscie wozek musi byc w kolorze czerwonym :ico_oczko:

A czy te wózki trzykołowe nie są np.wywrotne? Nie sciaga ich na prawą lub lewą strone? Nie sa chwiejne?

[ Dodano: 2009-01-05, 15:33 ]
Zuza jesli ginus ma dobry sprzet to moze juz podpatrzec co ma dzidizus miedzy nózkami :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

05 sty 2009, 17:02

Katka, ja mam na oku conneco toledo interesuje mnie taki odrazu z fotelikiem a jaki kupimy to jeszcze nie wiemy bo jakos boje sie kupowac na allegro wozka bo to dosc droga inwestycja poszukamy czegos chyba w sklepach

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość