mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 sty 2009, 10:15

Witam :-) No zimno brrrrrrrr... własnie odmówiłam rehabilitacje, mała tak obolała to niebede ją jeszcze męczyc cwiczeniami :-) Wczoraj byłam ja u lekarza, powiedziała ze kaszel jeszcze troche się utrzyma, bo antybiotyk jeszcze działa.Przepisała mi syrop Tusi Drill na kaszel, czy oni niemaja jakiś innych leków tylko przepisuja dziecia i dorosłym to samo :-) Mój mąz który sie wczoraj bardzo awanturował w przychodni,że go niechcą przyjąć. Bo niejest zadeklarowany. Wkońcu go przyjeła na moja kartoteke dostał antybiotyk, bo juz kaszle chyba z miesiąc. No i Acodin tez coś takiego jak moja Martyna ostatnio brała :ico_olaboga: No i w sumie nic nam niema. Mimo to męż dzis w nocy kaszlał niesamowicie.AAAA wczoraj jak odbierałam Martynke z przedszkola, wziełam sanki no i pare razy dałam im zjechac z górki ale Matyldzia miała frajde. Wiem wiem chore dziecko i na sankach, ale co zrobić jak i tak musze z nią wyjść. A ona bidulka patrzy jak te dzieci jeżdżą i aż płacze że też chce. Ale sie cieszyła :-) Jak pare razy zjechała z Martynką :-) Boje sie że zanim wyzdrowieje śniegu juz nie będzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

06 sty 2009, 21:38

Cześć!
edulita, chciałabym być na takiej imprezce :-D , może jakieś wesele się przydarzy w tym roku :ico_brawa_01: , to i panieński będzie
maziu, ja kiedyś brałam Acodin i o mały włos nie nabawiłam się zapalenia płuc, bo kaszlałam okrutnie i syrop tylko podrażniał oskrzela. Po prostu wtedy był źle dobrany (lekarz przepisał), a ja skończyłam na antybiotykach. Mała pewnie pije Acodin junior, Maciej też go pijał ale tylko na noc. A czytałaś ulotkę? Ja tak :ico_szoking: , ale cóż :583: ?! lekarze chyba wiedzą, co robią :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: .
paulina :-)
Ja dziś z małym nie wyszłam, było minus 13 na dworze, mnie aż zatykało. Mam nadzieję, że jutro będzie odrobinę cieplej i pójdziemy na sanki. Podobno, gdy bardzo mrozi lepiej z maluchami nie wychodzić.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 sty 2009, 10:51

No witajcie, ale tu pustki :-) Tak Acodin junior Martynka brała, a on i tak ma już antybiotyki przepisane :-) Wróciłam własnie od lekarza z Matyldzia i nie jest dobrze osłuchowo. Nastepna seria zastrzyków przepisana :ico_olaboga: Ale wolałam już te zastrzyki niż jakis antybiotyk w syropie co z pewnościa znowu by nim pluła, a tak zastrzyki chyba szybciej pomoga. Chodz byłam już pewna że dziś już ostatni bierze :ico_olaboga: No tak mrozy nawiedziły polske , ale to dobrze wszystkie te zarazki wymrozi :-D Wczoraj było bardzo mrozno ale bez wiatru i się tego tak nieodczówało, dziś za to jest wiatr i u nas pada snieg to chyba gorsza pogoda niż wczoraj :-)

[ Dodano: 2009-01-07, 10:53 ]
Asiu podglądnełam na naszej klasie że masz diś urodzinki :ico_brawa_01: Wszystkiego najlepszego, duzo zdrówka i słodyczy tego ci rodzina Rybskich życzy :-D :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 sty 2009, 13:40

Witam
Ostatnio pochwaliłam sie ze jesteśmy zdrowi i niestety zaraz po tym zachorzeliśmy wszyscy - kaszel, katar podwyższona temp. choraczki z nas :ico_placzek:
Maziu - zdrówka zdrówka zdrówka :ico_buziaczki_big: wiesz co maziu masz takie nazwisko jak mój gin :-D
chloee, - zycze ci takiej przedniej zabawy jaką i my miałysmy :ico_haha_02:
Asiu - 100 lat spóźnione ale szczere :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Ide ogarniac chatke bo dziś spisują liczniki zużycia ciepła i zaraz zapewne ktoś przyjdzie

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

08 sty 2009, 15:31

Cześć

Zdrówka wszystkim życzę :-D

Mnie też jakiś katar zaczyna brać , głowa mnie boli, i do tego mam mega @ :ico_olaboga:
Mały w nocy spać nie moze ale nie płacze, nos ma zatkany chyba od suchego powietrza, nawilżam ale i tak jest sucho.Mężus tez dziś dzwonił, że źle się czuję oby nas coś nie dopadło.

Dziasiaj bylismy na sankach, mały uradowany, wpadł raz do zaspy na buzię w śnieg :-D ale nie płakał, chyba mu sie podobało. W sylwestra spał grzecznie dał rodzicom sie pobawić. Może w weekend podeslę jakieś fotki bo dawno nie wysyłałam.

Edulitko- ale miałaś imrezkę pozazdrościć

Uciekam zupkę gotować, dziasiaj pomidorowa.

Miłego dnia

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 sty 2009, 16:44

Mery31, - zdrówka dla Ciebie , fajnie że z Kornelem chodzisz na sanki my niestety siedzimy w domku a Niki przez okno patrzy na dzieci na sankach i snieg :( szkoda mi że chora i nie może isc na dwór

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

08 sty 2009, 18:02

Hej!
Wszystkim chorowitkom :ico_chory: życzę zdrówka :ico_buziaczki_big:
maziu, a mała znów ma zastrzyki :ico_placzek: , ale masz rację, to lepsze niż syropki.
asiu, sto lat! :ico_prezent:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 sty 2009, 21:12

Oj laseczki co tu takie pustki :ico_noniewiem: już niedługo nikogo tu niebedzie a szkoda by było :ico_placzek:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

10 sty 2009, 13:26

Cześć. W sumie to normalne, że rzadko bywamy... Ale ja się melduję, jeszcze u mnie panuje niezly harmider, wiadomo koniec semestru. Już za moment, od przyszłego poniedziałku... zaczynam drugi semestr pracy :-D Ferie dopiero za miesiąc i trochę.
Wczoraj spędziłam miły wieczór, w gronie psiapsiółek, jedna od 8 lat mieszka w Niemczech, a druga w kwietniu wyjeżdża w inną część Niemiec, też na stałe :ico_noniewiem: Byłyśmy w knajpce i delektowałyśmy się grzanym winkiem :ico_brawa_01:
A co u naszych chorowitków??
Pozdrawiam i życzę udanego dnia :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

11 sty 2009, 18:59

Cześć

U mnie ok. całe szczęście choróbsko sie nie rozwinęło. W piątek bylismy z mężem i zmałym na małej imprezce u jego znajomych z pracy trochę na mnie te drinki podziałały. a weekend nudny siedzimy w domku. Wczoraj lepilismy bałwany przed domem mam pełno zdjęć muszę siąść i wysłać.
Zdrówka dla wszystkich

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości