Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 sty 2009, 12:30

adka :ico_szoking: :ico_szoking: zaczynam sie zastanawiać czy ze mną coś nie tak, mam termin ostatnia z Was a taka gruba jestem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

06 sty 2009, 12:43

Ejustysia - każda kobieta inaczej przechodzi ciaże , Ja juz od początku miałam brzuchol wyskoczył mi przez wieczne wzdęcia, teraz wygladam jak słonik.
Adka ma maleńki brzuszek .

Różnie to bywa ale najważniejsze że dzieci mamy zdrowe.

Moja mam przytyła w ciąży ponad 20 kilo a już po 4 miesiącach wyglądała super , zrzuciła wszystkie zaległe kilohgramy.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

06 sty 2009, 12:50

Kochane nie martwićię się otyłością ! Ją mam 25 kg i żyje i właśnie się dowiedziałam że dziecko wygląda im na 4 kg żywej wagi co wy na to ale narazie nic się nie dzieje

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

06 sty 2009, 13:08

ejustysia to nie ty masz termin jako ostatnia tylko ja (29 kwiecień) a mam taki sam brzuch jak ty, eeetam nie przejmuję się tym i tak to zgubię MUSZĘ.
Co do wyglądu to chyba w środku tęsknie za swoimi starymi kształtami bo dziś w nocy śniło mi się dziś że byłam na dyskotece, byłam taka ładna, szczupła że wszyscy za mną się oglądali hihihihihihihi i całą noc tańczyłam :-D
milutka204 coś mi się wydaje że też tyle mi stuknie na samym końcu. 4 kg to niemało ale też nie olbrzym. Jest oki. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 sty 2009, 13:13

cześć milutka wspólczuje Ci tego czekania ja ym chyba juz tam jajko zniosla, dobrze, że taka zdrowa córcia :) a wagą sie w sumie nie martwie tylko martwie sie , że najwięcej przytylam :P

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

06 sty 2009, 13:23

ejustysia, jakbym miala buzie angeliny joy ( nie wiem jak to sie pisze wybczcie :ico_wstydzioch: ) to i ze 30 kilo moglabym przytyc :-D :-D :-D
milutka204, glowa do gory moja kolezanka rodzila w Lublinie kazali jej czekac az 10 dni po terminie :ico_puknij: :ico_puknij: i nawet do szpitala jej nie polozyli tylko codzienie na ktg przychodzila :ico_olaboga: :ico_olaboga:
taa, nie martw sie jescze tylko pare miesiecy i wrocimy do swojej wagi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

nie wazny rozmiar brzucha wazne aby Dzidzie byly zdrowe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

06 sty 2009, 13:30

Taa - Mnie się już od paru tygodni śni że jestem szczypła w moich starych dzinsach i śmigam gdzień budzę sie i macam rzuch przestraszona.

Ja juz sobie też wyobrażam że jak urodze bedzie cudny okres na zrzucenie kilogramów bo bedzie ciepełko juz sobie obiecałam zdrowa dieta i latanie całymi dniami z wózkiem i sprzątanie ruch ruch ruch i szybko schódne.

Moja kolezanka ta od małej córci urodziła w sierpniu i całymi dniami stara sie byc w ruchu goni z wózkiem i sprząta itd i schódła juz tyle ile chciała i wyglada super.

A Nam dziewczynki bedzie łatwiej bo będzie cieplutko i bedzie można z dzidzią latac z wózkiem cały dzień . :-D

[ Dodano: 2009-01-06, 12:39 ]
Taa - Mnie się już od paru tygodni śni że jestem szczypła w moich starych dzinsach i śmigam gdzień budzę sie i macam rzuch przestraszona.

Ja juz sobie też wyobrażam że jak urodze bedzie cudny okres na zrzucenie kilogramów bo bedzie ciepełko juz sobie obiecałam zdrowa dieta i latanie całymi dniami z wózkiem i sprzątanie ruch ruch ruch i szybko schódne.

Moja kolezanka ta od małej córci urodziła w sierpniu i całymi dniami stara sie byc w ruchu goni z wózkiem i sprząta itd i schódła juz tyle ile chciała i wyglada super.

A Nam dziewczynki bedzie łatwiej bo będzie cieplutko i bedzie można z dzidzią latac z wózkiem cały dzień . :-D

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

06 sty 2009, 14:35

kurcze już nie mogę się doczekać...ostatnio robię liste wyprawki ..i .....końca nie widać ..hehehe

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 sty 2009, 14:50

adka no tak, jak sie ma takie koleżanki jak wy co tak pocieszaja to faktycznie nawet te 30 kg to bedzie niezauwazalne ( przynajmniej dla mnie) . W sumie jeszcze do nowego domu sie nie wprowadziliśmy, niech mąż mi drzwi poszerzy, w ostateczności moge wchodzic garazem jak sie nie zmieszcze :-D

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

06 sty 2009, 15:03

:ico_smiechbig:

[ Dodano: 2009-01-06, 14:05 ]
Justysia - wygladamy jak baloniki ale jakie urocze mamy brzuszki te duże i małe.

Ja jestem juz ogromna ale się tym wcale nie przejmuje , jak tylko mnie Zosia kopnie nic więcej się nie liczy tylko ONA :ico_dziecko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość